Odgovori 168 postova
Dijeta moje doktorke
  • sabina
    Amater
    Amater
    Postovi: 112
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Dijeta moje doktorke

    od sabina » pre 9 godine

    Da li moze umesto hleba da se npr. ispeku kiflice od integralnog brašna,mislim zbog kvasca? Mada čim sme hleb,znači kvasac je ok? :neznalica: :D
    Nadam se da ce neko da mi odgovori,vidim da odavno nema postova :cry: :bas_tuzan:
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Dijeta moje doktorke

    od Debeliccka » pre 9 godine

    Ako pod hlebom mislimo na brašno + voda (sa ili bez kvasca) a kiflice praviš od istih ovih sastojaka, onda naravno da je OK i svejedno je da li se nešto zove hleb ili kifla ili kiflica i kojeg je oblika dok god su sastojci isti.
    Ako je kiflica nešto u čemu ima i drugih elemenata, (dodatne masnoće i koješta), to već menja stvar...
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • sabina
    Amater
    Amater
    Postovi: 112
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Dijeta moje doktorke

    od sabina » pre 9 godine

    Znači ništa od kiflica jer pored vode,brašna i kvasca ide još samo ulje.Samo što sam ja htela da ih napravim od čistog integralnog brašna,pa mi je lakše za obroke,pomislih možda je dobra ideja :neznalica:
    Pre 6 godina sam držala ovu dijetu,bila aktivan član foruma :headbang: vodila dnevnik,koji mi je ooooodavno istekao,a ne sećam se jelovnika,uglavnom. Snaći ću se,ne brinem :roll: :wink:
Odgovori 168 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju