Odgovori 110 postova
Run Forest, run!
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Run Forest, run!

    od ivaiva » pre 6 godine

    I meni se desila ta nenormalna zedj prvih dana dijete.Bilo je neizdrzivo i trajalo je 7 dana .Ne znam da objasnim zasto,verovatno bi neko strucniji znao. :)
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Drina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Drina » pre 6 godine

    Samo ću vam reći da jutros imam 80 kila i da sam ljuta na kosmos. :crybaby: Danas je vitaminski dan, i planiram da se ne merim bar nekih deset dana jer kapiram da mi je PMS najveći neprijatelj. Da li neko ima iskustvo sa čajem od kukuruzne svile u ovom periodu ciklusa?
    Početna: 85, trenutna: 77 cilj: 70kg
  • Drina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Drina » pre 6 godine

    8.
    D- banana
    R- zelena salata, paradajy, krastavac, malo senfa, maslinovo ulje, beli luk
    V- salata od krastavaca, paradajza i zelene paprike sa maslinovim uljem i limunom

    Opet se pokazalo da mi vitaminski dan prija.:)
    Početna: 85, trenutna: 77 cilj: 70kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Bakica » pre 6 godine

    Uvek se meri posle vitaminskog dana i naravno posle vodenog ( tad je vaga bash milosrdna :D ). Nemoj da ochajavash kad vaga ide kilo gore dole...to sve zavisi koliko si ispraznila sva creva (obichno je kilo-dva unutra bar kod nas bash "punachkih" ) . Neki od nas su pribegavali merenju dimenzija cantimetrom ( struk, kuk, butina nadlaktica i vrat) jer chesto i kad kilogrami stoje ipak se gubi na masi. To je pomagalo kao motivacija. Obrati paznju na kolichine (narochito mesa i josh vishe na UH dan kad su testa). Salate i neutralno povrce jedi u kolichinama da se "dojedesh". Ako morash nocu neshto gledaj da to bude maksimalno dva zalogaja. U svakom sluchaju guraj dalje jer to je maraton i rezultat nece izostati.Pozz
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Drina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Drina » pre 6 godine

    Bakice, koliko sam juče osećala da mi prijaju salate i voće toliko danas skapavam od gladi pored svega što pojedoh.
    Evo sada dok vam pišem, crkavam od gladi. Ne znam da li je to samo zbog hormona ali baš je dosadno.
    Ali, tvrdoglava sam!
    9. Danas sam jela ovako:
    D-10-mandarine
    R-14-dinstana teletina na malo maslinovog ulja sa lukom, sargarepom, paprikom i sampinjonima
    V- 19-opet isto kao za rucak
    - 21-zelenapaprika
    Poslednja izmena od Drina u 12 Nov 2017, 18:02, izmenjeno 1 put ukupno.
    Početna: 85, trenutna: 77 cilj: 70kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Bakica » pre 6 godine

    I ja sam bila tvrdoglava ko mazga ...zato sam valjda i uspela da izguram i skinem podosta :) Kad se zainatim nishta me ne moze zaustaviti :-P ali malo mi treba vishe da se zainatim :D Samo napred...uvek misli ono shto neko ovde reche " jeshcu sutra" kad te glad spopadne :mahalo:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Debeliccka » pre 6 godine

    Dobro jutro!
    Možeš ti da se meriš posle svakog vitaminskog dana, kao što ti je predložila Bakica, ali sam sigurna da ćeš u tom slučaju biti nezadovoljna. Prvo, posle tog dana ćeš uvek imati plus, naravno ne pravi plus nego trenutni i prividni. To je zbog toga što taj dan uzrokuje neku vrstu nečeg poput nadimanja a drugo što, ukoliko se jede dosta voća - dakle gomila uh i višak šećera, to pravi taj privremeni efekat.
    U ovo sam sigurna iz 2 razloga: teoretski ima logike a iskustveno- garantujem (posle svakog V dana sam imala plus 1kg, a minuse isključivo posle P dana a pogotovo posle UH dana).
    I nema nikakve potrebe da smanjuješ količinu mesa u odnosu na tu neku otprilike dozvoljenu količinu.
    :D
    Srećno!
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Run Forest, run!

    od ivaiva » pre 6 godine

    I moj ti je savet da jedes dosta te dozvoljene hrane,pogotovo u pocetku.Jedi dok ne budes bas sita.Jedino tako ces da izbegnes tu vecernju glad.Ako ima potrebe veceraj dva puta manje kolicine.
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Drina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Drina » pre 6 godine

    Dobro jutro!
    Možeš ti da se meriš posle svakog vitaminskog dana, kao što ti je predložila Bakica, ali sam sigurna da ćeš u tom slučaju biti nezadovoljna. Prvo, posle tog dana ćeš uvek imati plus, naravno ne pravi plus nego trenutni i prividni. To je zbog toga što taj dan uzrokuje neku vrstu nečeg poput nadimanja a drugo što, ukoliko se jede dosta voća - dakle gomila uh i višak šećera, to pravi taj privremeni efekat.
    U ovo sam sigurna iz 2 razloga: teoretski ima logike a iskustveno- garantujem (posle svakog V dana sam imala plus 1kg, a minuse isključivo posle P dana a pogotovo posle UH dana).
    I nema nikakve potrebe da smanjuješ količinu mesa u odnosu na tu neku otprilike dozvoljenu količinu.
    :D
    Srećno!
    Tvoja teorija skroz ima logike! Neću se tada meriti, sačekaću da prođe ciklus pa ću onda. Vidim da svi potvrđuju onu teoriju da ženski organizam zadržava vodu tokom njega. Pa neću baš da se namerno demotivišem brojkama :)
    A što se tiče gladi- verovatno je problem sto ne volim meso i verovatno pojedem manje no sto treba, recimo, čim sam bila gladna na oba dosadašnja proteinska dana. Sledeći put kupujem ribu.
    Početna: 85, trenutna: 77 cilj: 70kg
  • Drina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Drina » pre 6 godine

    Srećno!
    Hvala! Samo da pohvalim tvoj tiker. Baš si zmaj! Kako si sredila težinu, svaka čast!
    Početna: 85, trenutna: 77 cilj: 70kg
  • dada77ns
    Amater
    Amater
    Postovi: 253
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Run Forest, run!

    od dada77ns » pre 6 godine

    ja sam cesto bila gladna (ustvari uvek sam imala potrebu za jelom) P dana. Vitaminski dan zvacem svaka dva tri sata i super mi je. Kada jedem proteine, uvek mi se jede jos nesto posle toga (neki UH). Da li je to uticaj glave, navike ili ima teka teorija o tome...nemam pojma. Jednostavno moras izgurati i rezultata ce biti. Ja sam od onih ludaka sto se meri svako jutro. DOk sam bila na UN kilaza je silazila ili ostajala na istom, zavisno u koje vreme mi je bila vecera. Naci ces modus koji ti odgovara jer ipak je svako od nas razlicit i organizmi su nam razliciti :wink:
    UN start: 04.05.2016. 62kg
    UN kraj: 01.08.2016. 51kg
    novi start kontrole: 03.05.2017. 55kg neuspesan
    najnoviji start kontrole: 06.11.2017. 57kg neuspesan
    UN start: 02.12.2017. 57kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Bakica » pre 6 godine

    Ne znam meni se chini da sam kile gubila bash posle vocnog dana , narochito u pochetku kad sam stvarno jela samo voce jer nisam ja mogla da pojedem mnogo voca. Kasnije me navratili ovde na povrce i chorbice od povrca pa sam toga mogla koliko hocesh. Nije uputno meriti se svaki chas ali mnogi od nas ne odolevaju pa nisam ni ja :nasilan:
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • ivaiva
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 654
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Run Forest, run!

    od ivaiva » pre 6 godine

    Drina,ne moras da jedes meso ako ne volis.Mozes i sa sirom divna jela da napravis,a dozvoljena su ti i jaja.Nadam se da volis bar nesto od toga. :)
    Un start 31.3.-66.5 kg
  • Drina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Drina » pre 6 godine

    10.
    dve mandarine
    salata od kuvanog krompira, sočiva i crnog luka
    isto kao ručak, ali pola

    11.
    dve pomorandže
    integralne špagete sa baziliko sosom (paradajz i bosiljak), malo maslinovog ulja
    štangla čokolade, parče torte
    60 minuta trening

    OK sam, sve u svemu, i čak mogu da kažem-prija mi ova dijeta. I dalje se ne merim. Čitam vaše dnevnike i uživam. :D
    Početna: 85, trenutna: 77 cilj: 70kg
  • Drina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Run Forest, run!

    od Drina » pre 6 godine

    12. prekjuče
    -banana i po
    -zelena salata sa kuvanim brokolijem
    -opet salata

    13. juče
    -2pomorandze
    -dinstano belo meso preliveno spanaćem na vodi
    -isto kao ručak
    Početna: 85, trenutna: 77 cilj: 70kg
Odgovori 110 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju