Odgovori 410 postova
Kako izgleda moj UH dan?
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od lasata » pre 12 godine

    Athena, UN dijeta ima puno logicnosti sto smo vec konstatovali u vise navrata... Ali ono sto je vazno je da funkcionise i da se kilogrami skidaju... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • athena
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 25
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od athena » pre 12 godine

    Lasata, ima logicnosti kao i tuce nelogicnosti :D
  • mama83
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 86
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od mama83 » pre 12 godine

    A ti da bi izbegla nedoumice jednostavno nemoj jesti kokice :D
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od lasata » pre 12 godine

    athena napisao:Lasata, ima logicnosti kao i tuce nelogicnosti :D

    Htela sam da napisem nelogicnosti... Eto sta ti je umor... :D :29:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Tomislaw
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 95
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od Tomislaw » pre 12 godine

    UH večera je jedini obrok kada se namirnice ne razdvajaju pa kokice spadaju pod večerom. :)
  • Zasu Je Moja Furka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od Zasu Je Moja Furka » pre 12 godine

    ovo mi izgleda odlicno za UH rucak, ali samo na neradni dan kad mogu pojesti dok je frisko peceno, a ne podgrijano na poslu...
    http://www.velikakuhinja.ba/vidirecept/ ... -s-povrcem

    a ovo mogu u mirkovalnoj na poslu za UH rucak, ali smanjiti dozivaljaj s uljem, tek trunku staviti, radije pretjerati s paradajzom :)
    http://www.velikakuhinja.ba/vidirecept/ ... bruschette

    Tomislaw napisao:UH večera je jedini obrok kada se namirnice ne razdvajaju pa kokice spadaju pod večerom. :)


    zato je to bio jedini dan, odnosno vecer kad sam isla u kino kao covjek XD
    jos da je film bio k cemu... 8)
    Poslednja izmena od Zasu Je Moja Furka u 31 Mar 2012, 20:53, izmenjeno 1 put ukupno.
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od 314pezos » pre 12 godine

    - lazanje :NN04:
    - bruskete :26: ... i da i ne, u suštini da ali ulje svesti na 1 supenu kašiku za ne više od 3-4 parčeta hleba
    Slika
    Slika
  • Zasu Je Moja Furka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od Zasu Je Moja Furka » pre 12 godine

    oke :)
  • Debelinja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od Debelinja » pre 12 godine

    Sme li na UH dan da se uz rucak jede salata od kuvane cvekle? Gledam je juce u tanjiru i pocnem da tripujem da mi suvise lici na krompir, samo u drugoj boji :29: Skroz sam se sludela :005:
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od lasata » pre 12 godine

    Dozvoljeno je... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Debelinja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od Debelinja » pre 12 godine

    Pade mi kamen sa srca :prasence: Hvala puuuno!! :)
  • ria
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od ria » pre 12 godine

    Meni je sutra dan UH.
    Za ručak sam mislila pojesti recimo špagete sa pravljenim sosom ili da uzmem taj Tomatino. Mislim da je to ok?
    Za večeru još uvijek ne znam šta ću, zavisi da li ću biti u gradu ili kod kuće, zanima me da li se smije jesti sladoled na štapiću, umjesto kuglica sladoleda? :) Naravno crna čokolada posle, otići ću danas u market da nađem odgovarajuću. :)
    I pročitala sam negdje na prethodnim stranama, da može da se jede za večeru parče normalne pice, jer se ionako kad se jede torta miješa dosta namirnica? To me zanima čisto informativno i da znam za ubuduće. :)
    1. cilj!
    Posle 44. dana UN dijete -9kg. Sa 74kg na 65kg.

    2. cilj!
  • IVANA002
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od IVANA002 » pre 12 godine

    Da li u pripremanju obroka za UH dan može da se koristi posni sir i posni majonez?
    Po mojoj logici bi mogli, jer ipak ne sadrže proteine, ali rekoh da pitam nekog stručnijeg
  • Debelinja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od Debelinja » pre 12 godine

    Ivana002, izbegavaj ih ako mozes jer su ipak previse kaloricni. Ja sam juce htela da se srusim kad sam videla da 100 grama suncokreta ima kalorija isto kao milka noiset :shock: Od kada sam na ovom forumu procitala da su biljni sirevi i pored toga sto nemaju mlecne masti mnogo kaloricni, a malo i pod uticajem Dzejmija Olivera sa onim klincima u Americi, pocela sam da citam sta pise na ambalazi nekih proizvoda, i na mnogim namirnicama energetska vrednost cak nije ni naznacena. Desava se da ti vocni jogurt koji se smatra dijetalnim sadrzi secera koliko i sladoled, pa i vise. Treba obratiti paznju i na to. Ja sam tek tada pocela da kapiram kako sam nabacila toliko viska a da nisam jela klasicne slatkise i grickalice.
  • IVANA002
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od IVANA002 » pre 12 godine

    Znam da su kalorični, ali ne mislim da imaju više kalorija od ulja na primer. Ipak je to kao margarin, a i nije da bih pojela 100 grama, nego sam mislila naredati ga ponekad na picu ili dodati u neko jelo u zameni za obični sir. Mislim da bi to bilo mnogo manje kalorično nego da se nešto prži.
    Treba voditi računa o kalorijama, ali gledati da ipak i ne jedemo sve u istim količinama.
Odgovori 410 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta