Odgovori 343 postova
Ideje za skrobni dan
  • anna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 16 godine

    od anna » pre 16 godine

    Uhhhhh.....mrzim kuvano povrce :cry: zato mrzim i ovaj dan :( on mi uvek najteze pada :( teze i od vodenog....tako da dajte neke ideje...jedem ove mesavine...al i dalje bljaks :005:
  • anna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 16 godine

    od anna » pre 16 godine

    i da ne zaboravim....moram da pitam.... :D
    (inace,ja ovog dana jedem samo kuvano povrce,znaci skroz bez ulja...parce hleba i neku salaticukupus,cvekla,rotkvice...)
    e sad...
    zanima me jel se desava nekome ponekad neka drhtavica tokom ovog dana kao da pada pritisak ili secer? i jel se desava da ovog dana pijete vise vode nego obicno?ja kao da sam pojela dzak soli,a ne kuvano povrce?
    nadam se da,da..inace cu da se zapitam za svoje psihicko zdravlje :013:
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 16 godine

    meni se drhtavica desava samo kad su promene vremena pa mi se srolja pritisak koji je i ovako nizak al ne zbog hrane koju jedem cak sam izvadila krv u subotu i svi rezultati su mi super a evo jos 5 dana do kraja UN dijete
  • andjela
    Amater
    Amater
    Postovi: 325
    Pridružio se: pre 16 godine

    od andjela » pre 16 godine

    nemam drhtavicu ni zbog cega sem od GLADI i pada pritiska i pada secera.... :oops:
    Visina: 175cm
    BMI sa 78kg=25,5
    BMI sa 68kg=22.2
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Ovakve probleme nikad a nisam imao, više sam bio nervozan kada sam bio gladan! :020: :oops:
  • anna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 16 godine

    od anna » pre 16 godine

    ma pod drhtavicom sam mislila da mi se tresu ruke....hmmm...moguce da je mali pad secera,al ne javlja se uvek...hmmmm :oops:
    mora da jedva cekam sutra (tj danas) kad moze nesto slatko :12:
  • MiliBoss
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 16 godine

    od MiliBoss » pre 16 godine

    da li moze za skrobni dan da se jede pomfrit?
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Pržen krompir je jako kaloričan i nije zdrav. UN dijeta ipak vodi računa i o kaloriskoj vrednosti hrane. Može pečen krompir ili kuvan , ali pržen u principu nije dobro rešenje. Sad..ako je pomfrit već pojeden recimo da nije kraj sveta, ali ubuduće neka bude pečen ili kuvan (sa malčice ulja i putera, al stvarno malo) :wink:
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    MiliBoss napisao:da li moze za skrobni dan da se jede pomfrit?


    Pozdrav MiliBoss!
    Ja pomfrit ne preporučujem nikako!
    Najbolje je da se jede samo bareno i sa dodatkom još nekog povrća! :wink:
  • mačka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 16 godine

    od mačka » pre 16 godine

    CAO SVIMA!

    Meni je danas prvi dan dijete i krenula sam sa 3 dana samo jabuke,pa onda na UN dijetu, jer bi da sto pre oslabim!

    Sta mislite? :020: :020: :020: :020: :020: :020: :020: :020:
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Oslabećeš i bez ta tri dana. Zapravo imaš više šansi da oslabiš više ako ne budeš samo na jabukama tri dana. razlog je jednostavan: ako jedeš samo jabuke prebacićeš svoj metabolizam na "štedljiv sistem" odnosno na najmanju moguću potrošnju kalorija...i čim uneseš nešto više hrane (a ne možeš stalno da jedeš jabuke) umesto da je potroši tvoj organizam će da ih skladira jer si jedući samo jabuke poslala poruku svom telu da "gladuješ". Mislim da je o ovome već pisano po forumu, ali eto nakratko. Dobrodošla...ako si rešila da primeniš UN dijeti otvori dnevnik (isto ovako kao što si poslala ove poruke) ali u podtemi dnevnici. Pretstavi nam se koliko godina imaš, kilažu, visinu i sl..Pa da krenemo :009: Na ovom podforumu imaš knjigu UN dijete i u njoj puno recepata i ideja šta i kako jesti...Osnovne informacije imaš i ovde u temi UN dijeta...ako te mrzi da downloadiraš.
  • mačka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 16 godine

    od mačka » pre 16 godine

    znaci vi mi savetujete da prekinem sa jabukama i da sutra krenem sa proteinskim danom?
    od leta sam se ugojila nekih 4-5kg , pa sad imam 67,5 a visoka sam 172cm. Imala sam 63kg skoro 2 godine a sve sam jela i bila sam zadovoljna svojim izgledom,mada bi bila jos zadovoljnija kad bi imala bar 59-60kg!!
    da li mislite da je to moguce uz UNdijetu za 3 meseca? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Moguce je.
    Pogledaj dnevnik Jedne male i u njemu ces naci iscrpan jelovnik za svaki dan pa probaj da iskombinujes kako tebi trenutno odgovara.
    U podforumu "Recepti" imas puno recepata koji su prilagodjeni UN ishrani.

    Samo prekini sa jabukama i kreni odmah na dijetu, a vec cetvrtog dana ti je voce na repertoaru, pa ces se najesti jabuka :wink: i ostalog voca.
  • mačka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 16 godine

    od mačka » pre 16 godine

    pa dobro,prekinucu sa jabukama i od sutra krenuti sa UN dijetom!!!



    nadam se da cu oslabiti,posto sam ja inace veliki karakter i nikad ne krsim pravila,cak znam i manje da jedem nego sto smem!!!!
  • malena-ok
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 16 godine

    od malena-ok » pre 16 godine

    predlog za skrobni dan je npr PREBRANAC

    2 glavice luka proprziti na 2 kasike maslinovog ulja (ili obicnog, kako ko voli)
    ja uzimam pasulj iz konzerve jer se brze spremi, onda sjedinim to sam lukom i uz to dodam hladnu zaprsku, znaci umutim brasno sa malo vode i dodam malo aleve paprike i to prelijem preko pasulja, sve to u zemljanu posudu i u rernu dok se lepo ne zapece i to je to...

    uz to ide kupus salata (koju obozavam) :D

    PRIJATNO :09:
Odgovori 343 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gosta