Odgovori 9033 postova
Puževska dijeta (slike str. 3, 78)
  • Lela Bacvanski
    Amater
    Amater
    Postovi: 151
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Lela Bacvanski » pre 15 godine

    pa dobro moramo li svi da budemo idealni :cry: :ZZ05:
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Hahahh, hvala ti, Lasata, na komplimentu... :D "Trbica" je malo više od trbice. I u pravu si, čak i kad spadne, moraću makar nekako da se aktiviram... što bih i sama mnogo volela i prijalo bi mi, ali radim takav posao da još ne smem da sanjam o slobodnom vremenu. Ako je neko opravdanje, nekada sam prilično redovno vežbala (u kući, pošto ne volim teretane), nisam baš skroz lenština... Valjda će i to biti. :)

    I u pravu si i ti, Lela, ne moramo - i ne treba! - svi da izgledamo idealno, ovaj svet bi bio monoton da nema nas sa kojim kilcem viška. ;) Zato sam i postavila za cilj malo veću težinu - ne tih idealnih 45-47 koje sam imala pre drugog deteta, nego 49-51. Verovatno ću s tom težinom imati trbicu (malu, nadam se), ali biću sreeeeeeećnaaaaaaa... :013:
  • braankaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 30
    Pridružio se: pre 15 godine

    od braankaa » pre 15 godine

    Meni je ova treca super kako kaze moj muz bolje da ljulja nego da zulja :020:
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Moj džvanjka što mi se smanjuju grudi. :D Ali ja nažalost ne znam nijedan trik da slabim DOLE a da ostanem popunjena GORE... Eh, ne može i jare i pare... 8) Tj. može i jare i silikoni, hahahh, ali ja radije ne bih. :D
  • braankaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 30
    Pridružio se: pre 15 godine

    od braankaa » pre 15 godine

    Ah na to se i moj zali :16: :16:
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Šta da kažem... Slika Nek ugrade sebi silikone... bitno je da mi SEBI budemo lepe. ;)
  • Deussa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Deussa » pre 15 godine

    Zeno,pa ti cak i sa 58kg izgledas superiska!!! :wink:
    Ah,i ja mucim isti problem sa smanjenjem grudi :evil:
  • euphoria
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 15 godine

    od euphoria » pre 15 godine

    Ja ne, sva sreća, ostaju onolike kolike su bile, suzila sam se skroz gore ali one ostale iste woohoo :013: A ovaj moj kuka za goozu, on bi da budem kao crnkinja, e pa ne možee ahahaha :16:
    Da sam vila moja krila ne bi imao niko osim tebe.
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Euphoria, odaj nam tajnu! Mada ja i ne volim da imam nešto preterano velike grudi, ali budući da sam dojila dva deteta, sad nije samo da se smanjuju, nego se... ahm... i opuštaju. :(

    (Btw, ako ti muž kaže da bi voleo da si dole "kao crnkinja", možeš da ga ućutkaš tako što ćeš mu reći da nije ni on... hahhahah, ne smem da kažem, izbaciće me sa foruma zbog bRezobrazluka. :D )
  • euphoria
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 15 godine

    od euphoria » pre 15 godine

    Bahahahahahahhahahah :16: :16:

    Nisu ni moje grudi nešto preterano velike, nosim 80b, taman su kako treba, ne znam kako se nisu smanjile, suzila sam se skroz gore ali su one i dalje iste. Mada mi veliki deo viška ode u noge. A drugarica moja se inače goji u grudi. Mršava je jako, a izgleda kad da ima silikončine kao pamela, ogromne su :o
    Da sam vila moja krila ne bi imao niko osim tebe.
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    E Dudank... Kad bi Balkanski muskarci imali samo mrvicu samokritike ne bi puno zakerali i shvatili bi da nemaju na osnovu cega da ispostavljaju zelje i pozdrave... Kad oni doteraju liniju, stesu svoje pivske stomake, doteraju frizure itd. itd. tek onda bi im trebalo dati pravo glasa... :evil:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Deussa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Deussa » pre 15 godine

    Da,da,sta sve oni izvoljevaju manje ovoga,vise onoga... :x A jednom da se kaze nesto za izgled,odmah krecu najstrasnije kritike :svadja:
    Ma,meni je sve potaman za moju visinu,al ova pozadina :21:
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Pa ti nemoj da gledas preko ramena... :16: Ne okreci se sine... :ZZ10:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • euphoria
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 15 godine

    od euphoria » pre 15 godine

    Mene ovaj moj uopšte nije ganjao, čak je bio oduševljen, ali bogami ja nisam bila oduševljena ni svojim a ni njegovim stomakom :x Eno ga sad, ne jede ništa kasno, trči, kaže njemu je važno da se on meni sviđa, e kakav je, da sam htela boljeg ne bi mogla da ga nađem Slika
    Da sam vila moja krila ne bi imao niko osim tebe.
  • dudank
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 3713
    Pridružio se: pre 15 godine

    od dudank » pre 15 godine

    Ja mislim da je bolje čak i da zakeraju nego da nas ubeđuju da i dalje izgledamo fajn dok mi neprimetno nabijamo kilograme... Ali mene UBI U POJAM to što ovaj moj ima i dalje savršenu sportsku građu, sa sve mišićima (možda jedno 4 kilca viška, ima trun šlaufa, ali generalno izgleda kao da je sad dotrčao sa fudbalskog terena) iako ništa ne vežba i jede 16 puta više od mene. :( I još je sad krenuo da slabi "snagom volje" (tj. jede i dalje, ali skida kilažu) i crče od smeha zbog moje dijete. Da li da ga ubijem na spavanju?

    Nego, da se ispovedim ja danas i da usput "prodam" jedan koristan recept:
    Juče smo slavili mlađem detetu rođendan... pa su pretekle neke silne pice... pa je to, jelte, uveče trebalo pojesti... tako da danas ne smem da stanem na vagu (plus sam noćas dobila koprivnjaču zbog kombinacije testa i kečapa - ili što sam jela testo i pila voćni sok, u svakom slučaju su mi se zbog kombinacije skrob-šećer osule noge). Zato danas spremam svoju "prosvirušu". Ko je letovao u Bugarskoj, verovatno zna efekat tarator čorbe... :D Zna neprijatno da iznenadi na plaži, ali je za dijetu fantastična, naročito kad treba pročistiti crevca od neke malo teže hrane. Elem, ko hoće da proba, evo osnovnog recepta:

    - 2l vode i 1-2 kocke za supu
    - pošto ključa jedno 5 minuta, dodati jedan sitno naseckan krastavac (ili još bolje, narendan, na trenici za jabuke) i seckan beli luk (ako se stavlja mlad beli luk, može slobodno 2-3 struka)
    - pustiti da ključ samo još malo probije, skloniti, dodati 1 čašu jogurta
    - dosoliti običnom ili morskom solju po želji

    Jede se hladna (iz frižidera). Nepogrešivo deluje. Možda neće kod svakog odmah prvog dana, ali ko sme, nek proba dva dana zaredom... i nek pazi da mu wc nije dalji od 10 metara. 8)
Odgovori 9033 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju