Odgovori 9476 postova
GIGA UN gnjavnik
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Maza napisao:To sa vodom je sve stvar navike. Nekad nisam ni ja mogla da popijem vise od 1 case dnevno,a sada ne mogu da poverujem da sam to jaaaa koliko vode pijem. :) Drzim bocicu pored kompjutera na poslu i pijuckam. Tu naviku sam stekla jer sam ranije grickala nesto dok sam radila ili ucila,pa se to odrazilo na moju kilazu,i eto... Bolje voda,pa da provedes u proseku sat vremena dnevno u kupatilu nego grickalice,pa da ne mozes da obuces neku stvarcicu od prosle godine. :wink:


    E sto kaze Maza to i jeste stvar navike, ko ne pije dovoljno vode dnevno trebalo bi da poradi na tome, ako treba i da se medicinski pregleda. Kad osetis da si zedan ... znajte da je vec kasno, da je organizam izgubio i previse tecnosti i sta onda ???

    Pre dve godine sam bio sa zenom na odmoru u Egiptu, ako ko planira da ide tamo a nema naviku da pije vode, bolje da odmah odustane, jer tamo je vlasa vode stalno uz Vas - (Egipcani i nepiju toliko vode ... ali sto piju caja).

    Da zakljucimo ispijanje vode je u najvecoj meri navika, a ako se neko protivi tome a mora da pije e onda je to iz zdravstvenih potreba ... kao sto su i dijete.
    Slika
    Slika
  • Profiterolica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Profiterolica » pre 15 godine

    Ehej, pa nisi procitao...bila ja juce....njami njam....
    Samo napred do sledeceg slatkog dana...danas mi je vocni pa se samo secam... :(
    Pozdrav
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Profiterolica napisao:Ehej, pa nisi procitao...bila ja juce....njami njam....
    Samo napred do sledeceg slatkog dana...danas mi je vocni pa se samo secam... :(
    Pozdrav


    Imao ja bedz sa parolom Volim sex i rado ga se secam tako bi trebalo i za kile da napravimo.
    Slika
    Slika
  • Profiterolica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Profiterolica » pre 15 godine

    E vala bas ali nadam se da se uskoro necemo samo secati... :)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Profiterolica napisao:E vala bas ali nadam se da se uskoro necemo samo secati... :)


    Oki Doki
    Slika
    Slika
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    31 dan / start 170 / merio se danas, pao na 161kg
    Slika
    Slika
  • lawica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 28
    Pridružio se: pre 15 godine

    od lawica » pre 15 godine

    314pezos napisao:E moja lawice, ja sam ti celog zivota maneken (lokalnih mesnih industrija) a nakad i pivskih.

    Ja za sebe kazem u shali:
    - Ja sam lep, nezan i neizbezan,
    - Tesko me zaobici a bogami i preskociti.

    Najgore kod vodenog dana sto ide posle izribanog stomaka od vocnog dana, pa onda lipas vodurine ceo dan a sledeci dan do rucka se opet ribas sa vocem.
    Pa sestre i braco proteini za rucak ti dodju kao dezert.


    ahahhahah kako si me nasmijao sa ovim prvim :skakutalo: Bogami nisi jedini koga je tesko zaobici i preskociti i tako te stvarcice hahah.....
    Meni se jednom desilo da kad sam se vozila u busu, i sad treba da naidje moja stanica tu da izadjem i kako je onaj prolaz izmedju sjedista tako tijesan ja se zaglavih sirinom :16: i morala sam da se okrenem prema sjedistima da bih prosla hahhaah....uzas 8)
    Jel ja vidim ovo MINUUUUUUUUSSSSS :04: e pa sve cestitkeeeee :pivo: uraaaaaaaaaaaaaaaaa :skakutalo: :013: :013: :013:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Hvala lawice na cestitki,
    jedna slicna anegdota kao ti: ja u avion, carter let, guzva ko u busu u spicu, da sednem na mesto ... jok bre, tesno pa nemogu ni da cucnem na sediste pitam sestredese u avionu imaju li mesto za stajanje da se uhvatim za gornju sipku ko u busu, kazu one moram da sednem i jos da se veeeezem, vide neki dobri ljudi dto sede kod krila tamo je siri prored te se zamenimo za mesta, seo jaa ... ura, a sa cim da se vezem, nemoze onaj pojas da se zakopca trazili dodatak za pojas nisu nasli, pa smo premasili i red letenja posto su trazili dodatak za pojas, nasli u drugom avionu ... kasnili u poletanju 45 min. e svi mi je.... sve po spisku a mene blaaaaam.
    Slika
    Slika
  • Lola
    Amater
    Amater
    Postovi: 279
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Lola » pre 15 godine

    Čestitam na minusu od 9 kilograma. :013:
    Ne bi bilo loše kada bi na tickeru namestio početnu i željenu težinu da bismo mogli bolje da te pratimo. :wink:
    Samo nastavi kao do sada pa će kilogrami da beže ko ludi.
    Pozz... :D
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Ispravljen tiker
    Slika
    Slika
  • Lola
    Amater
    Amater
    Postovi: 279
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Lola » pre 15 godine

    E ovako izgleda mnogo bolje. :D
    Pa vidi ti tu cifru od 9 kg.
    Baš impozantno izgleda, i to samo za 30 dana.
    Još jednom ti čestitam. 8)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Jeste ali je i pocetak ogroman, srazmerno pocetnoj kilazi, moj lekar mi kaze da je za UNku dobar rezultat.
    Slika
    Slika
  • bubamara
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 15 godine

    od bubamara » pre 15 godine

    Svaka cast za 9 kilica! Tako cu i ja jednog dana :)
  • cikla
    Amater
    Amater
    Postovi: 111
    Pridružio se: pre 16 godine

    od cikla » pre 15 godine

    svaka cast za izgubljene kilograme :013: jupi :veseljak: i ja sam u prvom mesecu izgubila 7kg ima sta da se topi :D
    samo tako nastavi i bice ih jos :013:
  • Profiterolica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Profiterolica » pre 15 godine

    Cestitaaaaaam, a mozes i ti meni.....jeeeeeeeee........ :013:. Pozdrav
Odgovori 9476 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gosta