Trcanje ili brzo hodanje ???
  • Kiwi
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Trcanje ili brzo hodanje ???

    od Kiwi » pre 13 godine

    314pezos-potpis vam je originalan.Mom mužu se puno svidja.Ima stomak a i boluje za mercedesom! :D
  • kikka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Trcanje ili brzo hodanje ???

    od kikka » pre 11 godine

    Pozdrav! Kao sto vidite, nova sam ovde, ali i ja odlucih da smrsam. Pocela sam sa brojanjem kalorija, a sad sam ubacila i malo fizicke aktivnosti. Za sada samo hodam nekim srednjim tempom. Zanima me koliko kalorija moze da se sagori hodanjem (srednji tempo) za nekih sat vremena. Imam bebu koju moram da vodim sa sobom prilikom tog "vezbanja" (guram kolica), pa ne mogu da primenim brzo hodanje.
    Hvala!
  • hocu60
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 68
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Trcanje ili brzo hodanje ???

    od hocu60 » pre 11 godine

    brzo hodanje, dajem glas za brzo hodanje.
    od prvog maja , do polovine juna, ja sam skoro svakog jutra, ustajala kada svice, popila casu mlake vode na prazan stomak, i hodala brzo na traci, nekada 15 minuta, na pocetku, kasnije po 20- 25, kako kad, i kako je vreme prolazilo, ja sam imala sve vise zelje da radim i trbusnjake, posle , i sklekove...po 20 -tak minuta. u toku toga popila bih jos skoro pola litra vode.
    tusiranje, pa na bus, i stizala bih na posao na vreme,oko 15 do 8, hocu reci, i pre vremena. a posao mi je 15 km od kuce, i menjam dva gradska prevoza.

    sto znaci, da ko hoce, moze.pocela sam sa 75, stigla do 70.
    skinula sam 5 kg tada.

    prvi obrok mi je bio supa iz kesice, pa oko podne puno salate sa malo feta sira, pa pred kraj rada nebitno sta, i kuvano kad dodjem kuci oko 6-7.

    na spavanje sam isla pre 10 , citala, gledala film, i zaspala bih oko 10 pola 11.
    u pola 6 ujutro, sva srecna, iz pocetka :)

    a onda je doslo more, opustanje, zavaralo me plivanje, jela sam sve i svasta, pa sada teren jos par nedelja, i nikad deblja nisam bila.
    jedem bez pameti. i imam 17 kg viska. 77 kg.

    danas sam pocela sa UN, a uskoro kada se vratim sa terena, opet me ceka moja traka :)


    dakle, brzi hod, povremeno potrckivanje, ( ipak imam uskoro 40 godina i veliki visak ), i uz dijetu, ide polako na bolje :)))

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost