Potrebni saveti
  • Gynger
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 59
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Gynger » pre 15 godine

    hvala,ee shvatila sam da smo mi debeljuckaste osobe mlogo fine :D :D :D
  • Bobili
    Amater
    Amater
    Postovi: 336
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Bobili » pre 15 godine

    Ahaaaaaaaaaaa...
    Jesi li uspjela sve naci i za dnevnik i tiker? :009:
    Volim te ne zbog toga sta si ti, vec zbog toga sta sam ja kad sam pored tebe...
    ...Que yo siempre la adoré Y que nunca la olvidé,Que mi vida es un desierto, y muero yo de sed
    Y dígale también Que sólo junto a ella puedo respirar...
  • Gynger
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 59
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Gynger » pre 15 godine

    jesam hvala:)
    al dnevnik?tj za sta uopste to sluzi?
    "Ljubav je jedina stvar na svetu kojoj ne treba traziti razloga i objasnjavati je..."
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Praslin » pre 15 godine

    Pogledaj u podfoumu Dnevnici članova foruma kako dnevnici izgledaju.
    Nije obavezno da imaš dnevnik, mnogi forumaši ga ni nemaju, ali mnogi nalaze da im je lakše da održe disiplinu na taj način što u svoj dnevnik pišu šta jedu, kako se osećaju, kako napreduju - prilično je podsticajno i za onoga koji vodi dnevnik, ali i za one koji čitaju.
  • Gynger
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 59
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Gynger » pre 15 godine

    fala vi:)
    "Ljubav je jedina stvar na svetu kojoj ne treba traziti razloga i objasnjavati je..."
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Praslin » pre 15 godine

    Nema na čeGA :D
  • januar
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Potrebni saveti

    od januar » pre 13 godine

    Woow ovdje dugo niko nije pisao :o

    E ovako potrebni su mi neki savjeti i sugestije za vjezbanje...

    Na izmijenjenoj ishrani vec sam mjesec dana, smrsavila sam 7 kg... Za to vrijeme isla sam na brzo hodanje u prosjeku 3 puta sedmicno po 1-2 sata i usla sam u poprilicno dobru formu...

    Nemam problema sa zdravljem,nalazi krvi su mi savrseni, ne bolujem ni od kakve bolesti, pa me zanim cime bi se jos mogla baviti...Od juce sam pocela kuci da pomalo treniram Tae Bo i namjeravam to nastaviti...
    Do prije (6-7 god) bavila sam se aktivno sportom (odbojka i jedno vrijeme rukomet) tako da mi nije tesko baviti se fizickom aktivnoscu ali pod uslovom da ta aktivnost nije smor (dosadna)
    I da imala sam davno jednu malu povredu koljena (nije toliko strasno bilo)...

    Kuci nemam asolutno ni jednu spravu ni spravicu za vjezbanje :crybaby: nazalost...
    E sada dajte mi neki savjet ako je moguce da se bavim necim ali kuci...da li bi mozda mogla imati problema ako nastavim baviti se tae bo jer vjezbe nisu lagane a cesto se tezina zna drzati na jednoj nozi jako dugo...ne znam... :bas_tuzan:

    I da zaboravila sam reci da je moj najveci problem gornji dio tijela a narocito stomak :crybaby:
  • leptirica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Potrebni saveti

    od leptirica » pre 13 godine

    gdje mogu naći koliko kalorija potoršim nekom aktivnošću npr. hodanjem? Hvala
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Potrebni saveti

    od 314pezos » pre 13 godine

    Slika
    Slika
  • sandra.fs
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Potrebni saveti

    od sandra.fs » pre 13 godine

    Ja sam nova na forumu i nisam sigurna da je ovo pravo mesto za moje pitanje. Ali sam gledala u ovom odeljku "vezbe" i ovde mi je bilo najprirodnije da pitam.
    Nisam vezbala jako dugo.. Poslednji put kada sam trenirala isla sam u osnovnu skolu. A sada vec zavrsavam fakultet.. :oops:
    Uglavnom, volela bih da krenem u teretanu i volela bih da imam svog licnog trenera. Jedini problem je sto ne znam gde to da nadjem. Iz Novog Sada sam i htela sam da pitam ako ima neko odavde da li moze da mi preporuci neko dobro mesto blizu centra.
    Hvala unapred.. :)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Potrebni saveti

    od 314pezos » pre 13 godine

    U Bazaru imaš na poslednjem spratu WorldClass http://www.worldclass.rs/index-1.html
    mada bih ti ja pre preporučio Missfiti (zamo je za žemske) na Limanu 4 i kod Riblje pijace http://www.missfit.co.rs/
    Slika
    Slika
  • Vega
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 49
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Potrebni saveti

    od Vega » pre 13 godine

    januar napisao:Woow ovdje dugo niko nije pisao :o

    E ovako potrebni su mi neki savjeti i sugestije za vjezbanje...

    Na izmijenjenoj ishrani vec sam mjesec dana, smrsavila sam 7 kg... Za to vrijeme isla sam na brzo hodanje u prosjeku 3 puta sedmicno po 1-2 sata i usla sam u poprilicno dobru formu...

    Nemam problema sa zdravljem,nalazi krvi su mi savrseni, ne bolujem ni od kakve bolesti, pa me zanim cime bi se jos mogla baviti...Od juce sam pocela kuci da pomalo treniram Tae Bo i namjeravam to nastaviti...
    Do prije (6-7 god) bavila sam se aktivno sportom (odbojka i jedno vrijeme rukomet) tako da mi nije tesko baviti se fizickom aktivnoscu ali pod uslovom da ta aktivnost nije smor (dosadna)
    I da imala sam davno jednu malu povredu koljena (nije toliko strasno bilo)...

    Kuci nemam asolutno ni jednu spravu ni spravicu za vjezbanje :crybaby: nazalost...
    E sada dajte mi neki savjet ako je moguce da se bavim necim ali kuci...da li bi mozda mogla imati problema ako nastavim baviti se tae bo jer vjezbe nisu lagane a cesto se tezina zna drzati na jednoj nozi jako dugo...ne znam... :bas_tuzan:

    I da zaboravila sam reci da je moj najveci problem gornji dio tijela a narocito stomak :crybaby:

    Možda bi ti zumba bila zanimljiva? Na youtube-u možeš videti kako to zvuči i izgleda. U pitanju je fitnes ples uz latino muziku, dakle aerobna aktivnost koja bi trebalo da ti utanji struk. Ovde je odnedavno postala popularna pa ima više mesta u gradu gde se vežba, ali možeš sigurno i kod kuće gledajući instruktore na youtube snimcima. Naravno ako na spratu ispod nema nikog kome bi smetala (pominješ kuću a ne stan).

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gosta