Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1
Insanity
  • micimic.<3
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 11 godine

    Insanity

    od micimic.<3 » pre 11 godine

    zdravo svima . . . nova sam na forumu, pa se unapred izvinjavam ukoliko postoji slicna tema. ja je nisam pronasla. zanima me da li je neko radio ovaj program i kakvi su rezultati? :)
  • SkadiNor
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 67
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Insanity

    od SkadiNor » pre 10 godine

    Upravo sam ušla u dio 'Vježbanje' da bih otvorila ovu temu, ali, vidim da postoji. :))

    Ja sam krenula sa ovim programom, danas četvrti dan. Informisala sam se o ovome, preuzela sve dodatke koji idu uz videe, kao i same videe, a najviše me pokrenulo kad sam na jednom našem forumu pratila postove jedne cure koja je redovno radila ove treninge, bez drastičnih promjena u ishrani (nije jela po planu priloženom uz vježbe), osim što se nije prejedala i izbjegavala je hleb i slatkiše, i na kraju je postavila fotografije poslije prvih 30 dana a zatim i poslije konačnih, 60.

    Vidjela sam da mnogo ljudi govori o tome kako im se smanjuje obim, ali vaga ne pokazuje pretjerano dolje, zbog brzog dobijanja mišićne mase.

    Evo njene fotografije koju je postavila kao motivaciju ostalima, a izgubila je svega 2 kg.

    Slika

    Ima li ovdje neko da je radio po ovom programu? :)
  • layla021
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 58
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Insanity

    od layla021 » pre 9 godine

    Gledala sam ove vežbe ali sam skontala da je to npr za mene prevelik zalogaj. Užasno je teško za ljude koji imaju 0 kondicije. Mislim da je za početak bolje početi sa njegovim programom pod nazivom T25 pa kad se malo uđe u kondiciju onda krenuti sa insanity.
    Znam ljude koji nisu ni malo pazili na prehranu a telo se smanjilo i mišići se vide, rezlutata stvarno ima, verujem da vredi svake kapi znoja.
Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost