Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1
Akvabik
  • Incognito
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 19
    Pridružio se: pre 14 godine

    Akvabik

    od Incognito » pre 14 godine

    Neverovatno da ne postoji tema akvabik!
    Ja sam ga otkrila u 34-oj godini i hvalim ga na sva usta, sto se kaze :)!
    Inace, jos od osnovne skole nisam volela casove fizickog, nisam sportski tip i svaki pokusaj trcanja, bavljenja aerobikom, pilatesom, skakanja na steperu kod mene se zavrsavao vrlo brzo i neuspesno...
    O blagotvornom delovanju vode na celo telo i oblikovanje misica ne treba da vam pisem, zato cu vam reci da pored toga, akvabik izuzetno prija, jer ne osecamo veliki napor pri vezbanju kao kod obicnog aerobika. Ovo ne znaci da je akvabik lagan, ali vezbe se lakse izvode, jer smo laksi pod vodom, a ista ta voda nas rashladjuje, pa ne osecamo znojenje i ne izlazi nam dusa na nos :)...
    U Beogradu akvabik imate na vecini bazena, a neki od njih su Stari dif, SC Vracar, Tas, hotel Hajat, SC Novi Beograd, SC 11.april, a verovatno ga ima i na Banjici, ali treba proveriti.
    Cene za 12 termina krecu se od 2800-3500 din, a treninzi se odrzavaju svakog dana i subotom, pa kad ko voli moze da izvoli :).
    I da napomenem da su probni treninzi svuda besplatni.
    Jedimo da bi ziveli, ne zivimo da bi jeli!
  • ivana3107
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Akvabik

    od ivana3107 » pre 13 godine

    E i meni je super akvabik... Ja sam isla ranije i sad bih da krenem ponovo. Ja sam isla na Banjicu kod Danijele(bar mislim da se tako zvala)... i tamo mi je bilo super zbog atmosfere. Onda sam presla na Dif, i tamo mi je atmosfera bila malo ustogljena. Mislim generalno mi je bitno da ljudi oko mene budu ok. :020:
    Sad sam zvala Banjicu oni vise nemaju, :( pa sam u dilemi da li da krecem negde drugde :005: ..... Kakvi su tvoji utisci o grupi? Jel vas ima mnogo?

    Pozdrav
  • Incognito
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 19
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Akvabik

    od Incognito » pre 13 godine

    cao,
    ja idem na tas i iskreno, uopste ne obracam paznju na grupu :) toliko se uzivim u vezbice, da ne gledam oko sebe, samo u instruktorku... na treningu nas ima oko 12-15, ima uvek i nekoliko sredovecnih zena, ali njih potpuno ignorisem, tako da nemam nikakav problem :)
    jedino moram da te obavestim da na tasu u avgustu idu na kolektivni odmor, pa nece biti treninga do septembra.
    Jedimo da bi ziveli, ne zivimo da bi jeli!
Odgovori 3 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju