UN Dijeta (Rina's 90) - ŠTA POSLE
  • pravno-adm tehnicar
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ŠTA POSLE

    od pravno-adm tehnicar » pre 10 godine

    Jos jedno pitanje,sta preporucujete za uzinu tokom prva 3 dana?:)
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ŠTA POSLE

    od narcisa » pre 10 godine

    Sve o užinama imate ovdje viewtopic.php?f=1&t=4070. Srećno!
  • andi553
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ŠTA POSLE

    od andi553 » pre 9 godine

    moram da kazem da sam prezadovoljna un dijetom i sad iako ne pazim na ishranu vise kilogrami se nisu vratili. Samo videla sam dosta razlicitih un dijeta, a postovala sam ovu http://fitneskutak.com/ishrana/ishrana-dijete/un-dijeta . ne znam da li sam napravila dobar izbor i kako odluciti koja un diejta je najbolja od toliko razlicitih ?
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ŠTA POSLE

    od 314pezos » pre 9 godine

    U suštini to je to al u jako grubim crtama ovde na forumu je to sve potanko i mnogo detaljnije objašnjeno
    Slika
    Slika
  • soprano
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ŠTA POSLE

    od soprano » pre 8 godine

    Lijepi pozdrav!
    Giga,našla sam jedan tvoj post iz 2009...naime,ja sam danas na 50 tom danu a poslije 90 bi išla na održavanje.Htjela sam te pitati da li još uvijek misliš tako ili si došao do nekih novih saznanja?Bitno mi je šta ti misliš jer si stvarno doktor za un.
    Ja sam se danas registrirala kod vas pa se nadam da mi nećete zamjeriti ako sam nešto krivo napisala.
    Puno,puno,hvala...
    :hi-fi:

    ovo je post
    " Proučavajući primere došao sam do zaključka da se za proteinske dane predlaže alternativa u vidu kombinacije skroba sa povrćem ili testa sa povrćem a za skrobni dan se vidi alternativa u nekoj lakoj proteinskoj večeri. Za večeru i dalje važi pravilo, bez hleba. Alternative nema jedino na UH dan i na vitaminski, tu i dalje važe stara pravila."
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ŠTA POSLE

    od 314pezos » pre 8 godine

    Lično sam i dalje pristalica šta je za ručak to je i za večeru i to je najbolja varijanta, ali se ne treba ustezati i nečega novog i različitog od ručka pogotovo kada ide period pri kraju godine kada je sezona slava, nova godina, božići itd itd tako da se tu održavanje idealno uklapa.Mada meni lično najviše prija neka laka proteinska večera ili neka krem čorbica od povrća (kada kažem krem čorbica to nije krem čorbica iz kesice ili neka domaća sa dodatkom brašna već čorbica koja je skuvana sa povrćem pa onda blendirana).
    Slika
    Slika
  • soprano
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ŠTA POSLE

    od soprano » pre 8 godine

    314pezos napisao:Lično sam i dalje pristalica šta je za ručak to je i za večeru i to je najbolja varijanta, ali se ne treba ustezati i nečega novog i različitog od ručka pogotovo kada ide period pri kraju godine kada je sezona slava, nova godina, božići itd itd tako da se tu održavanje idealno uklapa.Mada meni lično najviše prija neka laka proteinska večera ili neka krem čorbica od povrća (kada kažem krem čorbica to nije krem čorbica iz kesice ili neka domaća sa dodatkom brašna već čorbica koja je skuvana sa povrćem pa onda blendirana).


    ja sam htjela pitati za održavanje...ako idem na održavanje..znači isto mogu jesti za večeru ono šta sam imala za ručak...samo na održavanju ide PŠŠPUV
    Hvala ti puno na odgovoru

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju