Odgovori 157 postova
UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE
  • Tomislaw
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 95
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od Tomislaw » pre 12 godine

    Itekako ima raspored dana i na održavanju ako pažljivo pratiš recepte. Vidjet ćeš da se dani ponavljaju. Ima 6 dana koje opet ponavljaš nakon što isteknu. Pogledaj u prvom postu ove teme. :)
  • big mamma
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od big mamma » pre 12 godine

    hvala na odgovoru! nisam ni citala recepte, vec samo uvod, sad sam videla da opet postoji neki raspored namirnica po danima. :o
  • killahbabe86
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 26
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od killahbabe86 » pre 12 godine

    Joooj ljudi pomagajte, moj organizam nije normalan..
    Prvo mi se u drugoj polovini prvog kruga UNke kilaza smanjila samo za 1 kg, a onda sam na pocetku odrzavanja pomislila da sam jos 2 kg skinula , no ocigledno je vaga pogresila, posto je to samo taj put pokazala, i onda mi je ta 2 kg vratila.. Dakle, svega sam se pridrzavala, a za 3,5 meseca samo 7-8 kg dole.. :(
    I sad sam i volju izgubila, i odrzavanje mi mnogo teze pada nego dijeta, i stalno sam gladna, sto mi se u prva tri meseca nije uopste desavalo, cak sam i 2 svadbe i nekoliko rodjendana bez problema pregrmela u toku dijete, a sad sam stalno nervozna.. :( :cry: :cry:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od 314pezos » pre 12 godine

    Sve to ide iz glave ... zato je održavanje jako bitno a i jeste teže, jer je u održavanju sve to dosta slobodnije nego kao kod strožijih pravila tokom prvog dela dijete i telo a i psiha se opuštaju što naravno pojedincima kao i tebi stvara probleme.
    Slika
    Slika
  • killahbabe86
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 26
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od killahbabe86 » pre 12 godine

    Meni stvara probleme to sto se trudim a kilaza, umesto da barem stagnira, raste.. Da li da probam sa nekim dodatcima ishrani(ako ima neko nesto zdravo da preporuci, jer mi je zdravlje od svega toga najbitnije) , ili da promenim nesto drugo??
    A u pravu ste vi, meni je bolje kad strogo znam cega da se pridrzavam, mada mi sada to nije jedini problem.. To mi je cak najmanji problem..

    P.S.Da li je za veceru dozoljen corn flakes, posto ovsene i musli bas i ne volim? A i cini mi se da nije pametno jesti musli za veceru zbog voca..
    Hvala vam puno,puno!!
  • malo debela
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 25
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od malo debela » pre 12 godine

    Ako je 87-i dan vodeni, to znači da ovde nije poslednji dan održavanja vodeni?
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od 314pezos » pre 12 godine

    I u održavanju je poslednaj 4 dana kao i periodu dijete isto proteini/skrob/uh/vitamini
    Slika
    Slika
  • malo debela
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 25
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od malo debela » pre 12 godine

    Onda će se meni definitivno poremetiti, jer je februar imao manje dana. Ali, dobro, neće puno značiti, jer sam ionako brljala. E, i da pitam za savet. Da li da počnem novi krug dijete, s obzirom da sam doooosta brljala pa dobila i veliki plus u kilogramima? Ili da počnem održavanje. Poštovala sam dane što se tiče doručka, ali sam utz ručak koji je trebalo da jedem i dosta toga dodavala.
  • rebeca92
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od rebeca92 » pre 12 godine

    Da li je moguća zamena za večeru na proteinski ili skrobni dan za musli sa mlekom ili jogurtom? Misli se na pahuljice i malo suvog voća.
    Ako da, koja količina muslija je poželjna? Hvala
    "Being Queen means nothing. All I care about is you." ♥
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od 314pezos » pre 12 godine

    Ta kombinacija se praktikuje kao alternativa za večeru na proteinski i na skrobni dan i to sa više mleka ili jogurta (oko 0.5 L) i po autorima ne više od 1 supene kašike pahuljica ili muslija.
    Autori po novom dozvoljavaju alternativu i na UH dan za večeru ali se količina mleka ili jogurta smanjuje na max 0.3 L uz dodavanje 3 supene kašike pahuljica ili muslija 8)
    Slika
    Slika
  • rebeca92
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od rebeca92 » pre 12 godine

    Hvala puno, Gigo. Jogurt je bio po meri, ali sam sa pahuljicama malo preterala. :020:
    "Being Queen means nothing. All I care about is you." ♥
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od 314pezos » pre 12 godine

    Sad jesi :) ali više nadam se nećeš :headbang:
    Slika
    Slika
  • rebeca92
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od rebeca92 » pre 12 godine

    Naravno, zato sam i tražila potvrdu. :D
    "Being Queen means nothing. All I care about is you." ♥
  • mira86
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 19
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od mira86 » pre 12 godine

    e meni za 3 dana dolazi kraj dijete.....:D i za ova 3 mes, ja sam smrsala 5kg, malo, ali iskreno pola dijete sam se lepo pridrzavala, a drugu polovinu sam brljala....e sad ide odrzavanje....interesuje me jel i ovde moze da se gube kilogrami ako se pridrzavam svega kako treba...jel neko smrsao i na odrzavanju vise od 3kg???? nadam se da cu jos izgubiti kg, ali sa pravilnim drzanjem bez brljanja.... :(
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: UN Dijeta (Rina's 90) - ODRŽAVANJE

    od 314pezos » pre 12 godine

    Ako se budeš držala programa kako treba i bez brljanja i sa povišenom fizičkom aktivnošću treba i više da skineš za tvoju trenutnu težinu.
    Slika
    Slika
Odgovori 157 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju