Odgovori 200 postova
Uffffffff... taj vodeni dan...
  • Zasu Je Moja Furka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od Zasu Je Moja Furka » pre 12 godine

    @Tomislaw
    dobro da sam to procitala, da znam rasporediti, jer mi se cesto desi da ne pijem po par sati, pa se natjeram da popijem vise kad se sjetim da trebam unijeti 2L dnevno :)
    s tim kaj sad punov ise pazim da pijem iz normalne case od 2dl, koja mi je uvijek pri ruci, posebno na poslu, da ne zabrljam...
  • KrisSim
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 40
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od KrisSim » pre 12 godine

    Danas mi je bio prvi vodeni dan. I bilo je odlicno, popila sam dve kafe, jedan caj i oko 2l vode, nisam mogla vise.

    Stvarno je sve u kontoli sebe, evo naprimer, gledam one kolace i torte od Uskrsa i pomislim kako bih ih smazala, ne zato sto sam gladna, nego zato sto su mi oci gladne...

    Pridzavajte se ove veoma poucne recenice: JEDI DA BI ZIVEO A NE ZIVI DA BI JEO...
  • Rajacica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 65
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od Rajacica » pre 12 godine

    eei i meni je danas bio prvi vodeni dan. :D ja sam pila samo vodu. ni caj ni kafu.. niti limunadu.. popila sam isto oko 2l vode. i imala sam osecaj kao da sam danas jela. :D mislila sam da cu urlati od gladi. :D hvala Bogu sve je dobro proslo. niti sam bila malaksala, niti sam imala glavobolju. sutra merenjeeeeeeeeeee :)
  • KrisSim
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 40
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od KrisSim » pre 12 godine

    Super Rajacice :) Javi rezultat ;)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od 314pezos » pre 12 godine

    Odlično Rajacice, sutra da se obradujemo rezultatu merenja 8)
    Slika
    Slika
  • Visak kila
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od Visak kila » pre 12 godine

    Meni je sutra vodeni prvi dan... :) i sada sam procitala u knjizi da se nakon ustajanja popije casa Donata.Dali to svi pijete?Dali je obavezno i sta je to tacno?ja to neznam sta je i nisam ga kupila.Znam da je za ciscenje i to je sve....
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od 314pezos » pre 12 godine

    Nijee obavezno ali autori preporučuju da se popije čaša Donat-mg vode jer poboljšava probavu i pospešuje prenos hranljivih materija do mišića što bi prevedeno rekli pospešuje ukupan dnevni metabolizam ... ali sa napomenom ne više od tih jutarnjih 2 dl dnevno.
    Slika
    Slika
  • Visak kila
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od Visak kila » pre 12 godine

    Eee evo i ja da se pohvalim!!!Danas mi prvi vodeni dan i porosao je na moje cudjenje dobro!Mozda je previse sto sam popila oko 4litre vode cak i mozda malko vise ali prosto mi organizam trazio,bila mi suva usta u grlo.od kada sam na dijeti vise sam popila vode negu u narednih 5godina :) ja pre dijete nisam pila vodu nego samo kiselu i sok.Dan je prosao super i to mi je jako drago.Jedamput sam osetila glad i odma sam uzela casu mlake vode i proslo je.Htela sam samo da kazem da nije tako tesko kao sto se cini.
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od 314pezos » pre 12 godine

    Odlično a sutra da saznamo ima li pomaka nakon merenja :)
    Slika
    Slika
  • Debelinja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od Debelinja » pre 11 godine

    Da li je dozvoljeno popiti sumecu tabletu multivitamina & minerala i na vodeni dan?
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od 314pezos » pre 11 godine

    Šumeće tablete izbegavajte na vodeni dan.
    Slika
    Slika
  • IVANA002
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od IVANA002 » pre 11 godine

    Da li vodeni dan može da se pomeri, pošto mi se poklapa sa danom kada imam ispit, pa mislim da mi ne bi bilo dobro da gladna idem na ispit?
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od 314pezos » pre 11 godine

    Može da se pomeri ... izbaci pre vitaminskog dana dan ugljenih hidrata pa će ti vodeni doći dan pred ispit i nijedna druga varijanta nije moguća ... ovako nešto je moguće 1-2 puta u toku dijete.
    Slika
    Slika
  • Limun
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od Limun » pre 11 godine

    :neznalica:
    E meni je sutra vodeni daaan...prvi ,plus u 17.03 h pocinje mlad mesec,znaci datumi se poklapaju ,a nzm da li smem da doruckujem voce,il da popijem cedjeni sok...jer bi mi to bilo kao 2 vodena dana....a to mi remeti djetalni raspored,sad nzm jel to ok il ne...HELP MEEEE!!!! :crybaby: pozz
  • IVANA002
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Uffffffff... taj vodeni dan...

    od IVANA002 » pre 11 godine

    314pezos napisao:Može da se pomeri ... izbaci pre vitaminskog dana dan ugljenih hidrata pa će ti vodeni doći dan pred ispit i nijedna druga varijanta nije moguća ... ovako nešto je moguće 1-2 puta u toku dijete.

    Uh, mislila sam da može da se pomeri za nedelju dana kasnije ili tako nešto. Još gore mi je da ne jedem pred ispit, jer sam tada dosta nervozna :( Videću šta ću, ima još vremena. Ili ću ga preskočiti na sopstvenu odgovornost, ili ću probati da izdržim taj dan.

    Limun napisao::neznalica:
    E meni je sutra vodeni daaan...prvi ,plus u 17.03 h pocinje mlad mesec,znaci datumi se poklapaju ,a nzm da li smem da doruckujem voce,il da popijem cedjeni sok...jer bi mi to bilo kao 2 vodena dana....a to mi remeti djetalni raspored,sad nzm jel to ok il ne...HELP MEEEE!!!! :crybaby: pozz


    Mislim da voće svakako ne bi smela, a za ceđeno nisam sigurna :neznalica:
Odgovori 200 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju