TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )
  • mira86
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 19
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od mira86 » pre 12 godine

    jel bih smela ja sad u drugom mesecu da drzim turbo UN, jel bi to mozda malo ubrzalo gubljenje kilograma, jer za mesec dana sam smrsala samo 4kg, doduse nisam se pridrzavala 100% dijete i pravila.... da li taj turbo rezim ubrzava gubljenje kilograma ili da ja nastavim ovim tempom, pa sta bude bude za 91 dan???? :roll: :roll: :roll:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od 314pezos » pre 12 godine

    Ubrzani režim je samo za one koji imaju potpuni zastoj 10-15 dana ... što znači ako iole ima napretka ubrzanog režima nema i primenjuje se osnovni režim 8)
    Slika
    Slika
  • EnciMenci
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 71
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od EnciMenci » pre 12 godine

    Čitajući sva pitanja o TUN,a i neka iskustva po dnevnicima nisam sigurna da je TUN namenjen ubrzanom gubljenu kilograma? Ako se ne varam cilj je da se ponovo aktivira metabolizam za sagorevanje kilograma, jer je normalna fizioloska stagnacija? Nadam se da sam dobro shvatila :neznalica:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od 314pezos » pre 12 godine

    TUN "nije" namenjen ubrzanom gubljenju kilograma, već je namenjen da se organizam nakon zastoja u gubljenju kilograma šokira kroz naglu promenu ritma u danima a njegovim korišćenjem osobama koje nemaju problema sa minusom ne donosi ništa napredno u gubitku.
    Slika
    Slika
  • EnciMenci
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 71
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od EnciMenci » pre 12 godine

    Sutra mi je 45 dan UN-a, od početka drugog meseca tj. za poslednjih 15 dana izgubila sam 1 kg. Ranije sam gubila skoro 1,5 kg za 8 dana (2 kruga djete), da li ima potrebe da od 46 dana predjem na TUN ili je gubitak još uvek Ok, pa da TUN čuvam kao adut za kasnije? 8)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od 314pezos » pre 12 godine

    Pošto ti nije ostalo puno do kraja i gubitak od 1 kg se smatra kontinuitetom tako da za tebe nema TUN 8)
    Slika
    Slika
  • IVANA002
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od IVANA002 » pre 11 godine

    Da li mogu da otpocnem Turbo UN iako jos uvek nisam stigla do 45 dana (danas mi je 29 dan)? Nisam oslabila ni grama u zadnjih 12 dana
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od 314pezos » pre 11 godine

    ne
    Slika
    Slika
  • Djurica89
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od Djurica89 » pre 10 godine

    Zdravo, zanima me koje su to nezeljena dejstva turbo un? Neko je napisao da to dovodi do neprijatnosti pa me zanima o kojim stvarima je rec?
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od 314pezos » pre 10 godine

    Možda ko je to napisao možda je samo taj imao neprijatnosti i niko više. Ko dođe do 46-og dana bez neprijatnosti da je izazvana dijetom onda je neće biti ni kod ove promene ritma.
    Slika
    Slika
  • Cuftana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od Cuftana » pre 10 godine

    Pozdrav svima, nova sam ovde.... imama jedno pitanjce. Danas mi je 46-ti dan proteinski, pa me interesuje, posto prvi put drzim UN dijetu, da li je opravdano da drzim turbo, s'obzirom da sam u prvih 29 dana smrsala 7 kg, a od tada do danas stalno variram gore dole 1 kg? Nemam bas preciznu vagu, mozda sam skinula pola kg od tada. Visoka sam 167cm, startovala sam sa 73 kg, sad sam tu negde na 65-66kg i trebala bi da skinem jos bar 5-6 kg do kraja. Kolika je verovatnoca da ce kg opet poceti da se tope bez turbo UN? Sutra sam na skrobu, pa ne znam sta mi je ciniti prekosutra, voce i turbo ili po starom UH...? :neznalica:
    Hvala na odgovoru
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od Debeliccka » pre 10 godine

    Cuftana, žao mi je što ti nisam odgovorila ranije (kad već nije niko drugi)... s obzirom na to da sam ja kad sam bila na UN dijeti imala sličnu početnu kilažu i sličnu visinu kao i ti (malo sam viša)....
    Ne znam šta si u međuvremenu uradila...
    Želim da ti kažem sledeće:
    Ja sam UN dijetu počela sa nekih 72-74 kilograma (sve možeš videti ispod mog tickera gde sam pisala neke datume i dinamiku mršavljenja).
    U prvom mesecu sam skinula 7kg
    U drugom mesecu 2kg
    U trećem mesecu 3 kg
    Tokom 3 meseca UN održavanja još 3 kg
    Posle dijete još 1kg

    Mislim da ti TUN nije potrebna...(mada pretpostavljam da si ti već na TUN s obzirom na to da si pitanje postavila odavno a ja tek sada pišem...).
    Napominjem da sam ja u drugom mesecu stagnirala sa kilažom pune 3 nedelje MEĐUTIM za to vreme su mi se obimi rapidno smanjivali i po garderobi sam videla da sam kontinuirano mršala, bez obzira na vagu....
    Pišem ti ovo pošto mi se čini da je situacija slična kod tebe kao što je bila kod mene.... a eventualno i zbog drugih koji se plaše stagnacije, da naglasim da se ne treba puno opterećivati tim u ovakvim slučajevima, jer sve to dođe na svoje.... Vi samo ostanite dosledni planu i cilju i sve će to da se složi i reguliše.... Ne vidi se uvek na vagi ako topimo masnoće i postižemo neku promenu u organizmu i metabolizmu...

    :)
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • jeci
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od jeci » pre 10 godine

    u pomoc!u prvih mesec dana smrsla sam 9kg,vec 15 dana se ne desava nista!hoce li mi pomoci ako krenem sa ovim?inace,trebam da smrsam jos toliko...a cim zavrsim sa dijetom taman krecem na more,a ova situacija me je bas zabrinula...
    unapred zahvalna na svakom odgovoru...
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od Debeliccka » pre 10 godine

    Opusti se i uzivaj, to je trenutna i prividna stagnacija. Sigurna sam da gubis u obimima iako na vagi trenutno izgleda da se nista ne desava.
    (vidi moj post gore).
    P.S. nadam se samo da nisi jela neke minijaturne kolicine u prethodnom mesecu pa usporila metabolizam...
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • svmanic
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od svmanic » pre 7 godine

    Jedno pitanje u vezi turbo un i un dijete uopsteno:
    Na dijeti sam skoro dva meseca, i jos u prvom mesecu se desio zastoj, ali cak ni nakom turbo rezima se ne desava bilo kakva promena. Sta raditi po ovom pitanju? Da napomenem da sam smrsala 6 kg pre nego sto je doslo do tog zastoja.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju