TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od 314pezos » pre 12 godine

    nešto si se ti preračunala danas je 17.06.2011 i u tvom dnevniku ti je skrobni dan 35/91 i početak TUN ti je 46 dan t.j. 28.06.2011 a kraj je sa vodenim danom koji ti je na rasporedu 10.07.2011.
    Slika
    Slika
  • dacabl
    Amater
    Amater
    Postovi: 123
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od dacabl » pre 12 godine

    :020: ups ja i matematika dva svijeta, sad vidim da su ljudi to sve bas lijepo uklopili, poklapa se sa redovnim vodenim danom i nakon njega meseko, hvala Gigo :009:
  • Sany_91
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od Sany_91 » pre 12 godine

    Procitala sam nesto i nije mi jasno :D ako sad pocnem turbo un u drugom mesecu (12 dana pre vodenog) kad prodje vodeni nastavljam sa normalnom un ili je i dalje turbo un? Samo to mi nije jasno....
    Vec sam napisala u dnevniku da mi je potrebno da izgubim jos koje kilo do one moje 2 svadbe, pa se zato nesto razmisljam na turbo un. :D Inace meni je sad bio prvi vodeni i vaga je pokazala 63kg... i ja ne znam sada sta da mislim... imala sam stagnaciju na sredini prvog meseca, a sad pri kraju prvog oko 3-4kg je spalo... :010:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od 314pezos » pre 12 godine

    Posle vodenog dana idu redovni ciklusi od 4 dana.
    Slika
    Slika
  • leptir
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od leptir » pre 12 godine

    Danas mi je 40-ti dan.
    Koliko sam shvatila turbo dijetu mogu poceti na 44-ti dan,znaci da li taj dan pocinjem ili 45-ti?
    44-ti dan mi je UH...da li ga menjam ili sta?
    U zivotu ne cekaj da prodje oluja, uci ples na kisi
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od lasata » pre 12 godine

    Turbo UN rezim treba da zapocnes 46-og dana... Traje 12 dana tako da zavrsavas 57-og dana i 58. ti je vodeni... :)
    Sve se lepo uklapa... 45-ti dan ti je vitaminski i time zavrsavas krug UN dijete, ubacujes turbo rezim, pa vodeni dan i onda nastavljas od 59-og dana sa proteinskim danom...
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • leptir
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od leptir » pre 12 godine

    Hvala...tako cu uraditi... :009:
    U zivotu ne cekaj da prodje oluja, uci ples na kisi
  • marush
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 27
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od marush » pre 12 godine

    Pozdrav svima,

    ja imam jedno pitanje vezano za turbo UN.
    Naime, ja sam UN držala ove godine tokom marta i aprila ove godine kada sam smršala nekih 10-ak kg....onda se desilo nešto što ne umem da objasnim, jednostavno sam se vratila lošoj ishrani i povratila 5 kg vrlo brzo....
    Sada sam UN ponovo počela 12. 07. 2011. i uključila cardio fitness 4 puta nedeljno, tako da sam za prvih 8 dana skinula 3 kg....(sa početnih 75 na 72)
    E sad, ja bih htela da odradim TURBO UN sva tri meseca (prvi put da krenem 17.-og dana, odnosno 28. 07. 2011.) ...mislim da nije prevelika greška s obzirom da sam nedavno držala puna dva meseca UN...iako znam da se ne preporučuje tokom prvog meseca :( ...ali s obzirom da je ovo meni praktično drugi ciklus možda bih ipak mogla...
    A drugi razlog je taj što 31. 07. idem na krštenje svoje bratanice i na proslavu povodom njenog rođendana i bilo bi mi nezgodno (mada, moram priznati, ne i nemoguće) da mi tog dana bude voćni dan...a ako bih krenula na TURBO, super bi mi se pao proteinski...

    Šta vi mislite....smem li se u to upustiti? :D

    Hvala unapred na odgovoru :)
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od lasata » pre 12 godine

    Mislim da to ne bi bilo OK... Drugi mesec UN dijete je poznat po stagnaciji i zato se uvodi turbo UN rezim 12 dana pre drugog vodenog dana... U trecem mesecu se takodje uvodi 12 dana pre treceg vodenog dana jer se te poslednje dobro zalepljene kilice najteze skidaju... U prvom mesecu se definitivno ne preporucuje...
    Mozda bi mogla da pribegnes zameni dana pa da ti umesto vocnog bude proteinski, posle njega vocni pa nastavljas sa skrobnim danom... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • marush
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 27
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od marush » pre 12 godine

    lasata napisao:Mislim da to ne bi bilo OK... Drugi mesec UN dijete je poznat po stagnaciji i zato se uvodi turbo UN rezim 12 dana pre drugog vodenog dana... U trecem mesecu se takodje uvodi 12 dana pre treceg vodenog dana jer se te poslednje dobro zalepljene kilice najteze skidaju... U prvom mesecu se definitivno ne preporucuje...
    Mozda bi mogla da pribegnes zameni dana pa da ti umesto vocnog bude proteinski, posle njega vocni pa nastavljas sa skrobnim danom... :)


    Hvala na odgovoru

    Mislila sam da je možda „bezbolnije“ da odradim turbo UN umesto da zamenjujem dane....ali prihvatiću ovaj savet onda :)

    Hvala još jedanput, a moj dnevnik uskoro stize, cim ugrabim priliku za duže pisanje :D
  • dzejn
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 41
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od dzejn » pre 12 godine

    e i ja cu ovo, od mog 46og dana, pa cu onda i u trecem mjesecu. samo me zanima, koliko bi trebalo izgubiti tokom jednog ciklusa TUN?
  • BlackMaja
    Amater
    Amater
    Postovi: 443
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od BlackMaja » pre 12 godine

    pa zavisi, ja licno nisam manje od 1.5kg.. to je recimo bio moj minimum...
    Slika
  • dzejn
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 41
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od dzejn » pre 12 godine

    uf majo bog te cuo :D :009:

    onda uvodim to u drugom i trecem mjesecu, drzite palceve :oops:
  • Zita
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od Zita » pre 12 godine

    Ja sam probala ubrzani režim (u drugom mesecu) i mogu reći da više neću raditi to! Toliko sam bila gladna svega, zaželela sam se svakakve hrane, možda je bilo previše voća ne znam... :005: U jednom trenutku, tamo negde desetog dana stajala sam ispred frižidera i trpala hranu u usta i sir i salamu i hleb i paštetu... ma sve što sam stigla i to jako brzo da ne bi mogla da sprečim sebe hahaahahah:) I tako jedno dva dana... vratila sam se ponovo na standardnu dijetu a turbo ću izostaviti. Ovako držim sve pod kontrolom:)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: TURBO UN ( ubrzani rezim UN dijete )

    od 314pezos » pre 12 godine

    Prosto nemam komentara :shock:
    Slika
    Slika

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju