Odgovori 4679 postova
Pitanje u vezi UN dijete
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od narcisa » pre 7 godine

    Možee, ali bez sira, kajmaka i sl. Zrnevlje na skrob, brašna na uh, uz povrće.
  • Milan_Dj
    Amater
    Amater
    Postovi: 183
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od Milan_Dj » pre 7 godine

    narcisa napisao:Možee, ali bez sira, kajmaka i sl. Zrnevlje na skrob, brašna na uh, uz povrće.

    E bas cu sa kajmakom da jedem :-P
    Znam da nema mlecnih proizvoda za UH rucak. Moze i bez toga, to cu verovatno na sledeci UH dan.
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od narcisa » pre 7 godine

    Nisam primjetila da si ti postavio pitanje. Kakvih sve bisera ima u ovih 300 strana ne bi vjerovao. Prijatno :mahalo:
  • andjela1313
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od andjela1313 » pre 7 godine

    Zdravo svima :) Zanima me da li moze kafa sa mlekom da se pije jednom dnevno tokom ove dijete? :roll: Spanac se moze jesti kojim danom ? I jos jedno pitanje , da li moze supa u kockici posle rucka? :) Hvala vam. Pozz
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od 314pezos » pre 7 godine

    > 1-2 kafe dnevno sa malo niskomasnog mleka neće ugrroziti tok dijete
    > Spanać spada u neutralne namirnice i mogu se jesti svakim danom ako je pripremljen bez zaprške i mleka
    > Naravno da može supa u kockici
    Slika
    Slika
  • andjela1313
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od andjela1313 » pre 7 godine

    Da li ne sme ni malo secera u kafi jednom dnevno?
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od 314pezos » pre 7 godine

    Ja koristim i toplo preporučujem zaslađivač na bazi "stevie" jer je apsolutno prirodan i ne remeti tok dijete
    Slika
    Slika
  • andjela1313
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od andjela1313 » pre 7 godine

    Da li se preporucuje herbafast uz ovu dijetu? Hvala
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od narcisa » pre 7 godine

    Dodatni sagorjevači nisu potrebni ovoj dijeti. Ja lično nisam nikakav pobornok bilo kakvih praškića i instant rješenja. :mahalo:
  • Kufi
    Amater
    Amater
    Postovi: 376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od Kufi » pre 7 godine

    Mene zivo zanima o cemu razmisljaju ljudi koji uzimaju nekakve preparate za mrsanje. Je li planiraju da ih uzimaju cijeli zivot? Cak i da to cudo funkcionise, onog trenutka kada prestanu da ga koriste i vrate se na stari nacin ishrane vratice i sve kilograme, i to mozda cak i sa kamatom.
    Nema sveca bez Velike Petke, ni pištolja bez duge devetke.
  • dada77ns
    Amater
    Amater
    Postovi: 253
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od dada77ns » pre 7 godine

    Zelim sve da vas pozdravim. Danas mi je 57 dan dijete i skinula sam 9kg. Ja sam jako jako zadovoljna dijetom, odnosno ovim nacinom ishrane. Ono sto me brine je sta posle. Nasla sam i temu ali nisam nasla odgovor na ono sto me zanima.
    Meni je dovoljno da skinem jos 1kg i za moju visinu i konstituciju je to normalna tezina. Ne zelim da mi se kg vrate. Sta mi predlazete? Mislila sam da izguram 91 dan dijete, nije mi problem i nije mi tesko i imam i volje i energije, ali mi je dovoljno da skinem jos maksimalno 2-3kg. Da li da nastavim sa dijetom dok ne ispunim 91 dan? Da li posle da idem na odrzavanje tri meseca?
    Jako mi je tesko da prekinem dijetu iz straha da se ne ugojim i prija mi ovaj nacin ishrane.
    Ja se malo raspisala :020: Hvala unapred na predlozima.
    UN start: 04.05.2016. 62kg
    UN kraj: 01.08.2016. 51kg
    novi start kontrole: 03.05.2017. 55kg neuspesan
    najnoviji start kontrole: 06.11.2017. 57kg neuspesan
    UN start: 02.12.2017. 57kg
  • Milan_Dj
    Amater
    Amater
    Postovi: 183
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od Milan_Dj » pre 7 godine

    Odlican rezultat narocito ako se zna da si blizu zeljene kilaze!
    Kada dostignes zeljenu kilazu prekini dijetu i predji na odrzavanje koje traje 91 dan. O tome vise imas ovde: https://www.dijeta.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1582
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od 314pezos » pre 7 godine

    Da li da nastavim sa dijetom dok ne ispunim 91 dan? Da li posle da idem na odrzavanje tri meseca?
    Jako mi je tesko da prekinem dijetu iz straha da se ne ugojim i prija mi ovaj nacin ishrane.
    Draga Dado, prvo da ti od srca čestitam na postignutom uspehu i što si vrlo blizu tvog krajnjeg cilja. Moj ti je predlog da isteraš period predviđen za dijetu do kraja pa i nek izgubiš i kilo, dva preko ako bude bilo jer ti ne bi savetovao da nastaviš sa održavanjem pa će ti se tu vratiti tih kilo dva telesne tečnosti što se obično gubi u početku dijete.
    Nakon dijete bih ti savetovao da se držiš onoga što piše u temi UN Dijeta (Rina's 90) - ŠTA POSLE koju ćeš naći na sledećem linku https://www.dijeta.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=2041
    Šta god još jednom čestitam i sretno dalje 8)
    Slika
    Slika
  • dada77ns
    Amater
    Amater
    Postovi: 253
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od dada77ns » pre 7 godine

    Hvala vam na cestitkama. Na moju visinu, 10kg se mnogo vidi i sto je najgore osecam se tromo, depresivno i nelagodno u sopstvenoj kozi. Sve mi se "sabije" u donju polovinu tela :bas_tuzan:
    Mnogo mi je znacilo sve sto sam procitala na forumu, puno vam hvala. Praticu forum stalno jer se nadam da ce me to podstaci da uvek pazim i da se ne opustam cesto.
    Otprilike sam i ja razmisljala, izgurati dijetu 91 dan a posle ...paziti. To jeste problem kod mene - paziti:-)
    Milan_Dj hvala na savetu. To je druga varijanta na koju cu preci ako vidim da mi u trecem mesecu jako pada kilaza.
    Un dijeta je zaista odlicno osmisljena.
    UN start: 04.05.2016. 62kg
    UN kraj: 01.08.2016. 51kg
    novi start kontrole: 03.05.2017. 55kg neuspesan
    najnoviji start kontrole: 06.11.2017. 57kg neuspesan
    UN start: 02.12.2017. 57kg
  • Milan_Dj
    Amater
    Amater
    Postovi: 183
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Pitanje u vezi UN dijete

    od Milan_Dj » pre 7 godine

    Gigo - pitanje jedno. Znam da za banane, grozdje i ananas postoji ogranicenje u konzumiranju i da ih ne treba jesti posle rucka za vitaminski dan. Da li isto pravilo vazi i za lubenicu?
Odgovori 4679 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju