Odgovori 184 postova
moja iskustva sa un dijetom
  • miroslava
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 15 godine

    moja iskustva sa un dijetom

    od miroslava » pre 15 godine

    cao svima koliko vas ima!evo ja sam danas drugi dan na un dijeti i mogu vam reci da mi super ide .Ja sam inace slab karakter sto se bilo kakvih dijeta tice pa sam se odlucila da isprobam i ovu.moja prijateljica je drzala i smrsala 15 kg za tri meseca i josa tri se pridrzavala dorucka i ni gram joj se nije vratio.Znaci sve se moze kad se hoce.A sad jedno pitanje ako neko moze da mi odgovori da li uvek uz rucak mora da se jede i hleb ili moze i bez?unapred hvala:013:
  • andjela
    Amater
    Amater
    Postovi: 325
    Pridružio se: pre 16 godine

    od andjela » pre 15 godine

    Miroslava, odgovorila sam na pitanje gde si ga postavila ali ajde da ponovim, mora po pravilu ali vecina se toga ne pridrzava tako da je tebi na izboru.
    Visina: 175cm
    BMI sa 78kg=25,5
    BMI sa 68kg=22.2
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 15 godine

    ja sam hleb jela samo na proteinski dan a nekad ni tada
  • Anchica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Anchica » pre 15 godine

    Jooooooooooooj ja se nadam da ce mi ova dijeta odgovarati, jer sam nekako stekla utisak da sam imuna na bilo koju! Salim se-stvarno sam odlucila da se pridrzavam pravila pa ce valjda upaliti i kod mene. :005: Bar upola kao kod jedne male! svaka cast, divim ti se. Mozda si negde i napisala ali da te pitam-jel si uspela da skines toliko za ova 3 meseca ili ti je ovo drugi krug? Ja se bas plasim da kod mene nece biti tako uspesno i da ce mi za ovih 8kg trebati vecnost... Uhhh...
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 15 godine

    u prvom krugu sam smrsala 12 kg pa u vreme pauze postovala drugu knjigu i mene tu sam izgubila jos 9 kg a u drugom krugu sam dosta brljala tako da sam izgubila samo 3 kg ovo sad je treci krug dijete :D
  • Anchica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 14
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Anchica » pre 15 godine

    Jooooj, ja nemam pojma sta je druga knjiga i sta podrazunevahju mene? :neznalica:
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 15 godine

    90 dana dijete ili ti UN dijeta posle svog kruga od 3 meseca ima i drugi deo knjige tj kako posle dijete tu ostaje da i naredna 3 meseca jedes samo voce za dorucak a za druge obroke odredis recimo rucak proteini a vecera skrob ne moras da jedes isto samo je bitno da ne mesas namirnice. A meseceve mene takodje dijeta za ciscenje organizma gde imaju 4 mene u toku meseca kada se pije samo voda vide o tome imas u ostale dijete pod Meseceva dijeta

    oljice ma ne sikiraj se ima tu jos dosta da se izgubi da bi se osusila :shock:
  • Biljana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Biljana » pre 15 godine

    LELE luge denes mi e 25ti den i sekj den se poveke me faka kriza.Se nadevam deka ke mozam da izdrzam 90dena.Mi se jade mnoogu :D a problem mi se i ideite za hrana.Kaj nas seuste ja nema knigata pa toa sto ke mi tekne neznam dali smeam da jadam ... i moze sum dosadna so prasanava ama ufff... pozdrav do site na forumov
  • NisamAndjeo
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 15 godine

    od NisamAndjeo » pre 15 godine

    evo i ja nakon mnogo pohvala o un dijeti odlučih da je i ja probam, imam nekih 8kg viška koji mi i ne smetaju puno al eto mogu i da se maknu :) danas mi je drugi dan i za sada se osjecam ok nemam neku pretjeranu zelju za hranom mada me uveče hvata kriza jer sam navikla da jedem u 22h :( al izdrzava se nadam se da ću izdrzati i ostale dane... Mene samo zanima to da li npr mogu da preskočim vocni dan ako mi taj dan pada mjeseceva mijena i to bas kad je mlad mjesec :) i da umjesto voćnog dana mi bude vodeni dan, pa da posle nastavim sa proteinskim danom... da li cu tako upropastiti dijetu ili ce ipak biti kako treba:) unaprijed hvala :)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    NisamAndjeo, lepo otvoriš svoj dnevnik uz koji je daleko lakše i tamo postavljaš većinu pitanja al kad si već to i postavila da ti odgovorim.

    Prvo mesečarenje ti ne bih preporučio ber ne u prvih mesec do mesec i po dana održavanja UN dijete dok se organizam ne privikne na režim ishrane a i kad ih budeš održavala onaj dan koji ti je po redosledu taj dan ili deo dana pretvaraš u vodeni i do u naredna 24 sata a po isteku mene nastavljaš šta bi ti bilo po rasporedu kao da nisi držala menu.
    Slika
    Slika
  • NisamAndjeo
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 15 godine

    od NisamAndjeo » pre 15 godine

    hvala pezos ja bih otvorila dnevnik nego ne znam koliko ću biti aktivna u njemu iz razloga sto nemam previše vremena pa navratim na forum samo ujutro ili uveče, al vidjecu mozda ga i otvorim ... a nije mi teško odrzavati dijetu, a na mjesecevoj sam odavno pa mi sad zao da preskočim mlad mjesec ali mi je on na voćnom danu tj sutra...
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 15 godine

    mnogo je lakse kada vodis dnevnik o ishrani tada pravis i manje greske veruj mi ako nemas vremena za net svesku u ruke i zapisuj to ti je moj savet kod mene je to bilo jako efikasno
  • Alien
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 62
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Alien » pre 15 godine

    I ja pisem sve i u sveskicu..tu vodim evidenciju o kalorijama..prije pripreme uvijek gledam koliko koja namjernica ima kalorija...i otprilike se tako organizujem...mnogo pomaze taj osjecaj pisanja :)
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jedna mala » pre 15 godine

    meni se cini da cim ne pisem dnevnik samo nesto brljam a kad uredno pisem svaki dan onda sam disciplinovana
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    od 314pezos » pre 15 godine

    Jedna opsežna studija u Americi koje je skoro sprovedena, se ticala baš oko vođenja dnevnika dok se drži dijeta i došli su do zaključka da osobe koje su svakodnevno pa i više navrata dnevno vodile dnevnik su imala najveći postotak uspešnosti u sprovođenju dijete nego osobe koje su to radile periodično ili nikako.
    Slika
    Slika
Odgovori 184 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: zabzab i 13 gostiju