Odgovori 184 postova
moja iskustva sa un dijetom
  • maša*

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od maša* » pre 7 godine

    Zdravo drugari, novi i stari!
    Ne mogadoh nikako da se sjetim svog tačnog nika od prije koju godinu, pa tako ni da otvorim stari nalog.
    Bila sam aktivna u vrijeme kada je bila najaktivnija i među najuspješnijima djevojka pod nikom "somborka", ali ne vidim da više piše. Dragi drugar Giga je i dalje tu, sa istim beskrajnim strpljenjem i posvećenošću da odgovori na ista pitanja po hiljaditi put.
    Dakle, pozdrav svima :-)
    Pošto je tema ova koja jeste, u prošlom krugu Unke stvar je bila ovakva: -8.5kg, -3.5 i -6 kg u trećem mjesecu dijete. Znači -18. Sa brljanjem značajnim.
    Ovaj put i nakon 3 godine je nešto lošiji rezultat.
    Danas mi je 27. dan, (UH) i -6kg. Jedan jedini ali žestok brlj je bio na prošli UH dan,
    kad sam nakon pristojne i propisane UH večere pojela i značajne ostatke od UH ručka i 7 omanjih kolača :-(
    Uglavnom, ova dijeta je jedina, JE-DI-NA koja mi daje rezultate i da je nema, ja ne znam... ljudi :-) :009:
    Uglavnom, evo mene opet sa vama i dragom Unkicom.
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od 314pezos » pre 7 godine

    Bravo Somborka, i taj jedini brlj je već anuliran jer je dalje bilo sve kako treba, po pravilima. Sretno dalje i hval ti :009:
    Slika
    Slika
  • maša*

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od maša* » pre 7 godine

    Hvala na podršci, Gigo :-)
    Nisam ja Somborka, nego je to jedna druga forumašica koja je svojevremeno bila rekorder u mršanju :-) Ona je bila vrlo aktivna na forumu i zapažena po rezultatima, pa sam je pomenula kao nekoga ko je obilježio taj period, od prije koju godinu. :-)
  • dada77ns
    Amater
    Amater
    Postovi: 253
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od dada77ns » pre 7 godine

    Proslo 90 dana. Morala sam da preskocim treci vodeni, to je bilo jedino odstupanje. Sada sledi ...samokontrola. Planiram odrzavanje sa malim odstupanjima i naravno....ne mora uvek svako crevo da se napuni :D
    UN start: 04.05.2016. 62kg
    UN kraj: 01.08.2016. 51kg
    novi start kontrole: 03.05.2017. 55kg neuspesan
    najnoviji start kontrole: 06.11.2017. 57kg neuspesan
    UN start: 02.12.2017. 57kg
Odgovori 184 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: zabzab i 10 gostiju