Odgovori 184 postova
moja iskustva sa un dijetom
  • barakovicka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od barakovicka » pre 10 godine

    Cao svima, evo i mog iskustva.
    Na un dijeti sam mesec dana i skinula sam 8kg, jako sam zadovoljna
    Brkala sam po malo, ponekad sam vecerla posle 8,nisam uvek pila supici, porcije znaju da mi budu onako malo vece, po nekad ne cecaram uopste i tako .....
    Imam jos dva meseca i nadam se da cu skinuti bar jos 10 kg....Pisacu vam za mesec dana oper ;*
  • snex
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od snex » pre 10 godine

    evo i mene......poz svima.....
    i ja sam krenula sa un dijetom i danas mi je 9 dan. vaga pokazuje 1 kg manje, pa sam htela da pitam da li je to ok. inace visoka sam oko 165 a imam cak 85 kg, fuj.
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od 314pezos » pre 10 godine

    Trebalo bi da pokaže više a ako si skakala sa jedne dijete na un onda je ok 8)
    Slika
    Slika
  • snex
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od snex » pre 10 godine

    Da bila sam pre toga nekih mesrc dana na mesnoj dijeti.i danas mi je 15 dan a ona pokazuje samo 2 kg. Citajuci sve sto ste pisali trebalo bi vise. Neznam da li da nastavim i sta da radim. Trebam savet i neko objasnjenje ako uopste postoji. Pitsnja imam milion poput sta,kako,zbog cega.....hvala :crybaby:
  • snex
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od snex » pre 10 godine

    Jos sam zaboravila da pitam za fizicku aktivnost. Tu sam losa,svki dan,nekad svaki drugi prosetam po sat,sat ipo, da li je to ok ili trba vise,drugacije ili.......kako vec. Jos jedno hvals
  • mamana82
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od mamana82 » pre 10 godine

    evo i mene :D startovala sam 10.01. i za 10 dana sam skinula 4kg :013: (merim se svaki 10.dan) .danas su mi prosli UH a sutra vockice :cry: nego,mene zanima cedjeni limun...kako mi on utoli glad ,ja svakodnevno popijem min. casu vode sa pola limuna.da li je to mnogo? :neznalica: naravno bez dodatka i zrna secera 8)
  • snex
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od snex » pre 10 godine

    gigoooo moze li objasnjenje povodom toga sto sam pre mesec dana vec bila nekoj dijeti......pomagaj plizzzzzz :)
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od 314pezos » pre 10 godine

    ako je bilo mesec dana razlike između dve dijete onda je nešto drugo u pitanju, to drugo je obično da ti onda ne odgovara ovaj način ishrane, nije uobičajeno ali ima osoba kome ne prija ovaj način ishrane, ne prija u smislu gubljenja kilograma jer je ovaj način ishrane bogat ugljenim hidratima te bi onda trebala da nađeš neku ishranu u kojoj su ugljeni hidrati redukovani na primer kao dukan ili atkins dijeta.
    Slika
    Slika
  • midzeri
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od midzeri » pre 10 godine

    Gigo, :) imam neke nedoumice
    1.Da li smem da pijem limunadu zaslađenu sa tableticom stevie i kada?
    2.Cajeve zasleđene steviom i kada?
    3.Da li na vitaminski dan može da se jede i voće i povrće?
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od 314pezos » pre 10 godine

    1. Limunada kao i svi sokovi od sveže ceđenog voća i povrća se smatraju obrokom t.j. 1 šolja = 1 obrok/užina i može se zasladiti steviom,
    2. Čajevi nemaju ograničenje,
    3. Naravno, ali spremljeno bez ulja i slanih materija 8)
    Slika
    Slika
  • Prndzo
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od Prndzo » pre 10 godine

    Cao svima!
    Potpuno sam nova u ovome pa izvinite ako bude sve 'z brda z dola' :D
    Naime, proslog ljeta sam drzala UN, smrsala sam poprilicno iako sam svakodnevno krsila. I to ne malo. Ali pocela sam je ponovo 21.04. i odlucila da nema krsenja. I evo sjutra mi je vocni dan i nisam krsila :skakutalo: . Valjda cu izdrzati.
    Zelja mi je da smrsam 10kg do pocetka, sredine juna.
    Inace mogu veoma lako d asmrsam, glas mi nije problem, problem su gladne oci :).
    Ali rekoh sebi da moram da naucim da se kontrolisem :)

    Zanimalo me je da li mogu sjutra, na vocni dan, da jedem kupus salatu (svjezi kupus) sa sargareom?
    I kako uopste treba da budu rasporedjeni obroci na vocno-povrtni dan? Da li treba da bude 5 obroka u kojima cu jesti samo svjeze voce i povrce ili manje obroka?
    I da li mogu da jedem suvo grozdje?
    Hvala svima unaprijed!
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od narcisa » pre 10 godine

    Možeš da jedeš salatu od kupusa i mrkve. Možeš da jedeš na svaka dva sata. Doručak po principu ostaje isti-dve voćke u paru, a poslije kako te volja. Maksimalno dve banane u danu (samo za voćni dan, inače je jedna), i to u vremenu do ručka. Možeš da jedeš svo svježe voće i povrće ( osim skrobnog, naravno), a što se tiče koštuničavog i sušenog voća, maksimalno 100 grama, raspoređenih u više obroka. Malo prelistaj ovdje pitanja o UN dijeti (tamo je trebao da stoji i tvoj post : )), temu o užinama, teme sa receptima, a možda bi najjednostavnije bilo da otvoriš dnevnik, pa možeš da postavljaš pitanja do mile volje i da imaš bezgraničnu podršku svih forumaša. Pozz i dobro nam došla.
    P.S: povrće možeš i da izgriluješ, ali bez ulja i soli, dakle u izvornom obliku.
  • lara 13
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od lara 13 » pre 9 godine

    danas mi je drugi dan dijete. Valjda cu izdrzati do kraja. Treba mi podrska od nekog ko ima iskustva sa ovom dijetom. sad imam 94kg a cilj mi je 75kg. da li je to izvodljivo?
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od narcisa » pre 9 godine

    Naravno da je moguce. Otvori dnevnik,pa ce ti svi davati savjete i podrsku. Srecno
  • wwesnaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od wwesnaa » pre 9 godine

    cao svima. ja sam pocela da drzim un dijetu danas mi je 16 dan, smrsala sam 2kg neznam da li je to dovoljno. kakvo je vase iskustvo sa mrsavljenje?
Odgovori 184 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju