Odgovori 184 postova
moja iskustva sa un dijetom
  • zvrka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od zvrka » pre 11 godine

    Kazu da slika govori hiljadu rijeci pa..

    Un dijeta je nesto najbolje sto se desilo u mome zivotu!
    Prikačeni fajlovi
    542377_10151123499647486_1234919627_n.jpg
    542377_10151123499647486_1234919627_n.jpg (82.97 KiB) Pogledano 35628 puta
    messaging_attachment.jpg
    messaging_attachment.jpg (201.02 KiB) Pogledano 35628 puta
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od Debeliccka » pre 11 godine

    Kako lepa slika!
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • blond
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 49
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od blond » pre 11 godine

    zvrka , diiiiivno!
    Svaka čast!

    Slike baš motivišu!
  • mila_usa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 55
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od mila_usa » pre 11 godine

    Divno koliko si izgubila kilograma na un dijeti...ukupno a slika zaista je prelijepa
    Success is Journey not Destination
  • krcko
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 54
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od krcko » pre 11 godine

    zdravo svima
    vec sam ranije pisala o mojim iskustvima sa UN dijetom
    sada samo zelim da dodam da sam u proteklih godinu dana zbog nedostatka karaktera i kontrole isprobala razne dijete
    skidala sam po 6-7 kg za 15 dana ali sve se to za istih 15 vrati

    zato sam se ja ponovo vratila dobroj staroj UN dijeti i sada guram polako
    zelim da promenim nacin ishrane i zivota uz pomoc UN
  • Dux1
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od Dux1 » pre 11 godine

    Moje iskustvo sa UN djetom je odlicno!Sad za sad!Posto evo danas mi je 3 vodeni dan i evo od pocetka djete sam smrsao sa 105kg na 81-82kg!Sada mi krece odrzavanje nadam se da se necu udebljati poslije svega! :D I da da dodam da sam smrsao 23kg u ne potpuno pridzavanje to jest posto sam veliki ljubitelj cuge i nocnih izlazaka( nazalost :skakutalo: ) alkohol mi je bio stalno prisutan svake sedmice kao i razno razni sokovi i kisele u enormnim kolicinama!I takodjer nikada nisam polovio tanjir za veceru u smislu da jedem upola manje(jedino u nekim situacijama kad sam veceravo jako kasno tipa oko 21-22h)!Ali kada se sumira sve ovo je savrsena djeta jeste da se treba imati celicna volja jer je duga al rezultati su vise nego ocigledni, jos ako ukljucite fizicku aktivnost kao ja koji sam 5/7 dana u nedjelji vjezbao a ostale dane se "pentro" pa planinama i hodao!Radi ove djete moze se reci da sam zavolio voce dok sam prije ga tako malo konzumirao da je to bilo strasno kao i sve svjeze salate(mislim da sam za ova 3 mjeseca pojeo vise voca i svjezih salata nego za citam moj projasnji zivot :D )!
    Pozdrav za sve i sve preporuke od mene za ovu djetu! :pivo:
  • Mazi
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od Mazi » pre 10 godine

    Pre 2 godine sam imao 120kg..zatim sam sa jednim krugom stigao do 85kg, onda sam teretanom dogurao do 78. Nazalost nakon par godina ja sam opet na 115kg (sam sam kriv). Sada zavrsavam 4-i dan i izgubio sam 3.5kg. Idemo opet ! :)
  • jovanagoc
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od jovanagoc » pre 10 godine

    moze li neko da mi kaze kog dana smem da jedem plavi patlidzan i karfiol? hvala unapred :)
  • Somborka
    Amater
    Amater
    Postovi: 164
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od Somborka » pre 10 godine

    jovanagoc napisao:moze li neko da mi kaze kog dana smem da jedem plavi patlidzan i karfiol? hvala unapred :)

    :mahalo: mozes jesti svaki dan jer su neutralni.Pitanja postavljaj u temi PITANJE U VEZI UN DIJETE,ili otvori svoj dnevnik u temi DNEVNICI CLANOVA FORUMA :mahalo: !
  • jovanagoc
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od jovanagoc » pre 10 godine

    Nisam znala za to. Hvala za oba obavestenja :)
  • Somborka
    Amater
    Amater
    Postovi: 164
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od Somborka » pre 10 godine

    :D nema na cemu,tamo ce te forumasi pre skontati kad postavis pitanje,nego ovde,jer vecina ulazi u te 2 teme. :D :009: i ja sam ovde slucajno naletela. :D
  • katarina298
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od katarina298 » pre 10 godine

    pozdrav svima..htela sam napisati svima koji imaju probleme sa viskom kg da krenu na ovu dijetu..jer je odlicna i vrlo uspesna..ja je drzim po drugi put gde imam viska oko realnih 20kg...i evo vec sa na 20tom danu sa 4kg manje sto je sjajno...jer imam problem sa stitnom zlezdom i kg su mi se za kratko vreme nagomilali bas :010: nadam se da cu uspeti da istrajem do kraja!
  • Ninax
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od Ninax » pre 10 godine

    Cao svima,ja imam sjajno iskustvo sa UN dijetom,2009 sam smrsala 25kg,nisam bila bas disciplinovana posle pa sam dosta vratila,ali ne sve,zeljele bih ponovo da krenem sa dijetom,ali nikako da skupim hrabrost i krenem,pomoc :D :?
  • natasaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od natasaa » pre 10 godine

    Cao svima, ja prvi put drzim UN dijetu i registrovala sam se ovde kako bih imala podrsku, volju i motivaciju da izdrzim. :oops: Naime, posle ostavljanja cigareta, nakupili su se kg-mi i zelim da skinem nekih 7-8kg. Visoka sam 170cm i imam 67,5kg.Mucila sam se na razne nacine i pomocu raznih dijeta da skinem suvisne kilograme, uz turbo slank itd. ali to biva samo do 64,5-65kg i opet se ugojim. Imam utisak da se sve lepi za mene , i da jedem hleb i slatkise, imala bih jos vise kila nego sto sada imam. :D
  • studentkinja88
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: moja iskustva sa un dijetom

    od studentkinja88 » pre 10 godine

    pozdrav svima! drzala sam dijetu prosle zime dva meseca i smrsala 8 kg. prvog meseca veci deo, a drugog sam vec pocela da brljam pa je dosta sporo islo. medjutim jako mi se dopalo u svakom slucaju, jer mi nije uopste tesko palo. neke stvari sam primetila u toku drzanja dijete, pa, mozda nekom pomognu. uz to, merila sam se veoma precizno, svakoga jutra u istim uslovima(u pidzami i prazne besike :D ) tako, da sve sto sam primetila, mogu da podrzim izmerenom tezinom. prvo, meni su banane jako tesko padale. kada umesto dve jabuke ili mandarine, kao sto sam najcesce doruckovala, uzmem jednu bananu, ne budem gladna ceo dan i malo jedem ali sutradan na merenju nema pomaka. drugo, mala odstupanja nemaju gotovo nikakvog efekta na tempo mrsavljenja. kad kazem mala odstupanja, mislim na recimo krompir-pire koji sam jela za skrobni dan u koji sam dodavala recimo 1/3 soljice mleka na jedan pun tanjir. trece, voda mi je bila jako vazna u pocetku, prve dve-tri nedelje recimo. posto sam puno vode gubila, puno sam i unosila i osecala sam se nekako, pa, procisceno :wink: plus, nije mi se javljao onaj osecaj blage gladi kada mi je dosadno posto sam se uvek muckala :D cetvrto, ustanovila sam isto vreme za obroke za svaki dan. znam ja da proteinski treba da ima razmake od 4 sata, ostali od 3 i 2, ali mom organizmu je mnogo vise prijalo da dobija hranu u isto vreme svakoga dana. ja sam recimo doruckovala u 10, rucala oko pola 3 i vecerala u 7. tako je nekako bilo zgodno, da cak i ako ogladnim mogu tacno na pola izmedju dorucka i rucka da uzmem neku vocku. mada ipak, nisam cesto uzinala, za ta dva meseca, mozda dva ili tri puta. peto, voda iako sam je pila u velikim kolicinama, odmah posle obroka mi nije prijala. mozda sam umislila to ali kao da bi voda poterala brze to sve sto sam pojela i vrlo brzo bih ogladnela, pa preporucujem da se uzdrzite od bilo kakvih tecnosti barem pola sata posle obroka. a pila sam i gaziranu vodu takodje dok mi neko nije rekao da ne bi trebalo uz ovu dijetu(a sad ovde citam da moze ipak :shock: ), pa sam prestala i bilo mi je nekako lakse. medjutim, meni gazirana pica i inace nisu nesto draga. i poslednje-caj. majka mi je rekla za neki caj zvani kirkolina. ja ga nadjem, kupim i pocnem da pijem. posle tri dana(po soljicu dnevno) ubacio mi je metabolizam u petu brzinu. nije skup, ima ga skoro svuda i u raznim varijantama sa nekim ukusima i svasta nesto, ali meni je najbolji ovaj obican. cak je daleko daleko manje gadan od obicnog zelenog. naravno sve bez secera.
    na kraju krajeva, ako vam ni jedan od ovih saveta ne znaci nista, za one koji prvi put krecu na dijetu, postoji jedan univerzalan: uvek ali UVEK gledajte da budete u blizini wc-a. ova dijeta ce vam neminovno ubrzati metabolizam, a ako uz to uzmete da pijete i ovaj caj,pa,videcete vec.
    srecno svima, i onima koji tek krecu i onima koji vec drze! ja krecem na drugi krug, posto sam zahvaljujuci stresu zanemarila period odrzavanja i sav trud bacila uzalud. ali ne gubim nadu,a nemojte ni vi :D
Odgovori 184 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju