Odgovori 410 postova
Kako izgleda moj UH dan?
  • TetaKate
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od TetaKate » pre 7 godine

    Ja za Uh dan spremam nešto što mi mnogo prija, pa bih htela da podelim sa vama recept. Meni te proje, zemičke ne odgovaraju.

    Izdinstam na vrlo malo maslinovog ulja tikvice, dodam papriku, može praziluk. Zalijem pelatom pa jos malo prodinstam. Kada je gotovo, dodam blanširane brokoli i blitvu. Kada je gotovo, pomešam sa kus kusom ili nekom testeninom.

    Nigde nisam naišla ni na šta slično da spremate, a kus kus može za Uh dan, pa pako je nekome dosadila varijanta sa pitama, zemičkama, picama, može probati ovao nešto
  • Debeliccka
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1914
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od Debeliccka » pre 7 godine

    Svaka ti čast za uključivanje povrća u UH dan! Bravo!
    Slika

    5.11.2012.-74kg, 6.12.2012-67kg, 2.2.2013-62kg, 25.3.2013.-60kg, 6.5.2013.-59kg, 8.6.2013.-58kg, polovina juna 2013 - 57kg i posle toga 57kg sa povremenih 58kg na kratko...
  • TetaKate
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od TetaKate » pre 7 godine

    Debeliccka napisao:Svaka ti čast za uključivanje povrća u UH dan! Bravo!



    :009: kontam, ako je neutralno, zašto ga ne bih uključila.

    Za šampinjone, po raznim sajtovima, sam videla da je mišljenje podeljeno. Negde ih svrstavaju u neutralno, negde u proteine. Ja ih, eto, za svaki slučaj izbegavam na uh dan. Ne znači da ih ponekad ne ubacim, ali ne često.
  • narcisa
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1702
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od narcisa » pre 7 godine

    Slobodno gljive jedi u količini, pogotovo na taj dan, jer istina je, one jesu proteini i treba koristiti svaku priliku na ih nadomjestimo u ovoj visokougljikohidratnoj dijeti. Autorke ih svrstavaju u neutralno povrće. :mahalo:
    I sama dođoh do zaključkada na UH dan treba jesti neko dinstano neskrobno povrće, salatu i nešto više hljeba.
  • TetaKate
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Kako izgleda moj UH dan?

    od TetaKate » pre 7 godine

    Hvala narcisa, sada mogu češće da ih spremam i na UH dan.
Odgovori 410 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju