Odgovori 266 postova
Kada je na redu voćni dan...
  • Karolj

    Kada je na redu voćni dan...

    od Karolj » pre 16 godine

    Voćkice, voćkice, voćkice... :013: :wink:
  • dada
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 47
    Pridružio se: pre 16 godine

    danas je moj vocni dan

    od dada » pre 16 godine

    Danas mi je najteze!!!!!Jel moze da se jede ovog voca koliko se hoce?Ja sam jela ali jos uvijek sam gladna ko vuk!!!! :(
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Mozes da jedes i neku salatu, nekoliko badema, kikirikija, lesnika, suvog voca, ali oprezno, jer je kaloricno.
    Vocni dan je u stvari vitaminski, pa zato moze i povrce da se jede.
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    U početku je teško, ali samo polako, jedi voće a i povrće, možeš i sveže ceđene sokove da piješ, ali pazi, i sok je obrok! Pokušaj da ti pauza između obroka u voćnom danu bude 2 sata! :wink:
  • dada
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 47
    Pridružio se: pre 16 godine

    od dada » pre 16 godine

    Na ovaj dan i voce se uzima u obrocima!!!Ja danas nisam uzimala u obrocima nego kad osjetim da bih trebala da pojedem nesto od voca!!
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Ok, ali probaj da se navikavaš, nemoj da se prejedeš, kombinuj više vrsta voća, pa i suvo voće, možeš da jedeš i semenke - 100 gr podeli na 4 dela, pa to grickaj! :009:
  • dada
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 47
    Pridružio se: pre 16 godine

    od dada » pre 16 godine

    Mislis sjemenke u kombinaciji sa ostalim vocem u obrocima????Sjemenke izmedju obroka???
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Da naravno, to je dozvoljeno, između obroka pogrickaj to, deo po deo!
  • dada
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 47
    Pridružio se: pre 16 godine

    od dada » pre 16 godine

    E hvala na lijepim savjetima. Sledeci vocni dan ce biti malo drugaciji od ovog danas.
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Samo opušteno, za doručak pojedeš dve voćke, pa probaj da praviš pauze po 2h, pa opet neka voćka, dve, pa neko povrće, pa malo svežeg sokića, semenke, suncokret...može lepo da se iskombinuje dan! :wink:
  • malena-ok
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 16 godine

    od malena-ok » pre 16 godine

    i samo da dodam i ja moj deo i kazem da mrzim ovaj dan i ako obozavam voce :D
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    malena-ok napisao:i samo da dodam i ja moj deo i kazem da mrzim ovaj dan i ako obozavam voce :D


    Pa, znaš kako se kaže draga, ukusi i šamari se razlikuju! :wink:
  • malena-ok
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 16 godine

    od malena-ok » pre 16 godine

    hehe pa hvala Bogu da se razlikuju :D

    a vockice moje vidimo se za dva dana kao glavni obrok, inace samo ujutru :29: :D
  • dada
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 47
    Pridružio se: pre 16 godine

    od dada » pre 16 godine

    Pa srecno mala, meni je danas bilo tesko al sam izdrzala, mada sam pogrijesila u tome sto nisam jela vockice u obrocima al sledeci vocni dan je moj!!!!!
  • malena-ok
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 16 godine

    od malena-ok » pre 16 godine

    naravno...samo gledaj kao sto su ti vec napisali da imas 3 glavna obroka, i taj dan mozes dve uzine....ja nisam gladna taj dan, samo me zeludac muci posle, verovatno zbog kiseline ne znam ni ja (od uvek problemi sa zeludcem)
Odgovori 266 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: _Debeljuca_ i 9 gostiju