Odgovori 7 postova Stranica 1 od 1
Španska sapunica
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Španska sapunica

    od Moderator » pre 14 godine

    Zahvaljujući anonimnoj posetiteljki koja insistira na svojoj tajanstvenosti, dobili smo mogućnost da "odgledamo" predivnu špansku seriju


    GABRIJELA

    +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    - U početku Gabrijela živi u štali, nema jednu nogu, gluva je, slepa,
    nepismena i siromašna. Nema za hranu pa mora da jede šljunak.

    - Posle 100 epizoda Gabrijela i vidi i čuje.

    - U 120-toj epizodi izraste joj noga.

    - U 150-toj epizodi postaje direktor banke.

    - U 250-toj epizodi dobija napad slepog creva, svi muškarci u seriji plaču.

    - U 300-toj epizodi saznaje da ima oca, brata, majku, očuha, jetrvu i svekrvu, i da su svi oni veoma bogati te je samim tim i ona bogata naslednica. Svi muškarci u seriji plaču.

    - U 312-toj epizodi saznaje da joj je otac sam sebi brat blizanac a da joj je majka umrla čim se rodila. Svi plaču, naročito se u tome ističu muški likovi.

    - Dve epizode kasnije banka koju vodi bankrotira, svi je mrze, ona plače, svi u seriji plaču. Plače i režiser i scenarista i koscenarista.

    - Ta epopeja traje cirka 20 epizoda.

    - U 340 epizodi vraća se do štale u kojoj se rodila i tamo joj gatara kaže da će imati sreće u životu. Plače Gabrijela, plače gatara, plaču svi muškarci u seriji, plače moja baba koja prati tu seriju, plačem i ja jer je Gabrijeli konačno krenulo.

    Na kraju, posle 500 epizoda proročanstvo se ispuni, moja baba počinje da prati drugu špansku seriju u kojoj, na početku, Lusinda živi u štali, nema jednu nogu, gluva je i slepa ...
  • bebelica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 25
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Španska sapunica

    od bebelica » pre 14 godine

    :16: :16: :16: Ja sam od onih žena koje organski ne podnose španske serije i odvalila sam se od smeha jer je ovo i moje viđenje stvari :14:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Španska sapunica

    od 314pezos » pre 14 godine

    Kratak sadržaj prethodne epizode:
    Rozita je saznala da je Huan Karlos vara sa njenom majkom Fibrozom čiji se setrić Pedro, inače slep od svoje 68. godine, ubio na pragu punoletsva svoje nevečane kćeri Huanite i njene jednojajčane sestre bliznakinje Marije, koje su još kao male postale bebe, a kasnije su porasle i venčale su se dvojajčanim bliznacima Felipeom i Horheom. Nešto kasnije Huanita se razvodi od Felipea i udala za Horhea a Marija se razvela od Horhea i udaje se za Filipea. Međutim ni to nije potrajalo dugo, pa se Huanita razvela od Horhea, a Marija od Filipea. Onda se Horhe oženio Filipeom, a Huanita se udala za Mariju i živeli su srećno sve dok se nije pojavio Filipeov i Horheov treći brat blizanac Alehandro, koji je radio na naftnim poljima Aljaske i stekao veliko bogatsvo. Alehandro je oženio Huanitu i Mariju, a Filipea i Horehea je zaposlio na svom imanju da mu pleve travu i zalivaju cveće. Ali Horhe i Filipe kuju zloban plan da se reše Alehandra, Huanite i Marije i da uzmu svo bogatsvo.
    Slika
    Slika
  • mvera
    Amater
    Amater
    Postovi: 266
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Španska sapunica

    od mvera » pre 14 godine

    Ma, gde su ovi Spanci da zaposle Gigu da pise scenarija!
    Casna rec, on to mnogo bolje radi.
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Španska sapunica

    od 314pezos » pre 14 godine

    Slika
    Slika
    Slika
  • tamy
    Amater
    Amater
    Postovi: 197
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Španska sapunica

    od tamy » pre 14 godine

    zaboravili ste da neko obavezno mora da padne sa konja ili niz stepenice i izgubi pamcenje, i da se porodi preko farmerki, i da je neka sluzavka pod obavezno cerka bogatasa :)
  • KsendŽa
    Amater
    Amater
    Postovi: 104
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Španska sapunica

    od KsendŽa » pre 13 godine

    314pezos napisao:Kratak sadržaj prethodne epizode:
    Rozita je saznala da je Huan Karlos vara sa njenom majkom Fibrozom čiji se setrić Pedro, inače slep od svoje 68. godine, ubio na pragu punoletsva svoje nevečane kćeri Huanite i njene jednojajčane sestre bliznakinje Marije, koje su još kao male postale bebe, a kasnije su porasle i venčale su se dvojajčanim bliznacima Felipeom i Horheom. Nešto kasnije Huanita se razvodi od Felipea i udala za Horhea a Marija se razvela od Horhea i udaje se za Filipea. Međutim ni to nije potrajalo dugo, pa se Huanita razvela od Horhea, a Marija od Filipea. Onda se Horhe oženio Filipeom, a Huanita se udala za Mariju i živeli su srećno sve dok se nije pojavio Filipeov i Horheov treći brat blizanac Alehandro, koji je radio na naftnim poljima Aljaske i stekao veliko bogatsvo. Alehandro je oženio Huanitu i Mariju, a Filipea i Horehea je zaposlio na svom imanju da mu pleve travu i zalivaju cveće. Ali Horhe i Filipe kuju zloban plan da se reše Alehandra, Huanite i Marije i da uzmu svo bogatsvo.


    Gigo, svaka čast! Stvarno umiješ da nasmiješ :16: :16: :27:
    I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn't!

    "Force yourself, and you will be suprised what you can do!"
Odgovori 7 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju