Odgovori 1225 postova
Bla Bla Cafe
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od hajducica » pre 12 godine

    dobro jutro. :wink:
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • Winnie
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od Winnie » pre 12 godine

    O mogu sad već i reći dobar dan. :) Mi smo davno ustali, al ne stigne mama do kompjutera kad beba traži pažnju. :) A i danas se pakujemo za selo tako da... nema se toliko vremena. :) Jedva čekam da mi dragi dodje s posla pa da krenemo! :skakutalo:
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od lasata » pre 12 godine

    Kakav guzvanjac u Bla-bla... Ja svratila na ono Bananitino belo vince al' kad videh ko sluzi kaHvicu o'ma sam se predomislila... :D
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Bla Bla Cafe

    od 314pezos » pre 12 godine

    Hahhahahaaaa i moja Mimoza bi od njega kahvicu :D
    Slika
    Slika
  • Ana-banana
    Amater
    Amater
    Postovi: 325
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od Ana-banana » pre 12 godine

    Pije mi se,a posto nemam gde moram ovde,ko hoce da mi se pridruzi samo napred,pa petak je!
    Slika

    Ajmo sad....sa...sa...sa...cepaaaaj


    ili na http://www.youtube.com/watch?v=bzepUUJJ6rM&feature=related

    Ne umem da namestim da se vidi ceo klip,to verovatno samo urednici smeju! :wink:

    Slika
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Bla Bla Cafe

    od 314pezos » pre 12 godine

    Ana-banana napisao:Ne umem da namestim da se vidi ceo klip,to verovatno samo urednici smeju!

    Samo ti stavi link a ja ću ostalo jer samo ja imam to ovlašćenje jer je nešto zapelo u fazi testiranja al neznamo gde :neznalica: te tom silom prilika postavke fleš snimaka mogu samo ja :(
    Slika
    Slika
  • Winnie
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od Winnie » pre 12 godine

    Ček da ja ubacim ovdje koje drvce da se ne smrznemo. :) Mada kod nas je svanulo divno proljećno jutro. :) Jedva čekam da danas idemo malo van kad se Andrej probudi. :skakutalo:
  • Winnie
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od Winnie » pre 12 godine

    Nema ovdje nikoga :neznalica: Dobro jutro ako neko slučajno proviri... Ja uredno ložim... :)
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od lasata » pre 12 godine

    Pa dobro, nije bas dobro jutro ali evo 'dobro vece'... :D

    Evo jedne simpaticne pricice... :wink:

    Sta je G.D.Z.S?

    Uveren sam da ce se mnogi sa pedeset i vise godina ovde prepoznati... Kao sto se prepoznah i ja...
    Nedavno mi je utvrdjen G.D.Z.S. odnosno Gubitak Delotvornosti Zbog Starenja...
    Na primer:
    Hteo sam, eto, da operem svoj automobil...
    Krenuo sam zato cilo prema garazi ali spazih da na kuhinjskom stolu jos uvek lezi nedirnuta posta...
    Prema tome, valja prvo pogledati postu; moglo bi tu da bude nesto vazno...
    Zato odlozim kljuceve automobila na kuhinjski sto, izvukoh racune iz prispele poste, a reklame htedoh da bacim u korpu za otpatke...
    Kad gle... Kanta je puna do vrha!!!
    Tako vratih postu na sto, kako bih prvo, pre nego sto zaboravim, ispraznio kantu za otpatke...
    Kontejner za smece je napolje pa moram da se obujem ali je bolje da ipak pre toga pregledam racune i sredim uplatnice...
    Uzeo sam blok sa uplatnicama, ali gle!!! Sve uplatnice su potrosene... Nema vise ni jedne u bloku...
    Drugi blok imam u radnoj sobi... Odem tamo i uz tastaruru svog racunara pronadjem do pola ispijenu limenku coca-cole...
    Odlozim blok sa uplatnicama jer pre toga treba da popijem coca-colu pre nego sto se nekim zlom ne prevrne na tastaturu...
    Ali... Coca-cola je mlaka a takva je bljutava... Znaci, pravo sa njom u frizider kako bi se rashladila...
    I tako, noseci coca-colu u kuhinju, vidim da vene cvece u vazi, hitno mu treba voda... To ne trpi odlaganje!!!
    Nema mi druge... Odmah odlazem coca-colu na pomocni stocic... Ali tu, gle cuda, pronadjem svoje naocare za citanje koje sam nesvesno odlozio (a panicno ih trazim jos od juce)...
    Dobr... Naocare su vazne... Ali bice najbolje da odmah dolijem vodu cvecu, pre nego sto odnesem naocare nazad u radnu sobu...
    Zato vratim naocare na stocic, napunim kanticu vodom - ali tada ugledam na kuhinjskoj polici daljinski upravljac za TV... Neko ga je ostavio bas tu u kuhinji!!!
    I pomislim... Kada budemo uvece hteli da gledamo TV, opet cemo svuda da trazimo daljinski upravljac... Ali tada niko vise nece znati da je on u kuhinji...
    Znaci, odmah idem da stavim daljinski upravljac na svoje mesto, na stocic pored kauca... No, svejedno... Moram prvo da dolijem vodu u vazu kako cvece ne bi uvenulo...
    I tako... Drzeci daljinski upravljac, dolijem vodu u vazu i vracajuci je na mesto zapnem za prag i prospem vodu po podu...
    Ups... Ostavljam daljinski upravljac ponovo na policu, odem po krpu i kantu i brisem prolivenu vodu...
    Konacno... Sada mogu da krenem prema ulaznim vratima stana ali... Nikako ne mogu da se setim sta sam ono hteo da uradim... Pokusavam da se prisetim ali sve je uzalud... I tako razbijam glavu do veceri... Nista... Nista!!! Ne mogu da se setim i gotovo...
    A uvece:
    - automobil nije opran...
    - racuni nisu placeni...
    - mlaka coca-cola stoji na radnom stocicu u kuhinji...
    - nisam sipao dovoljno vode u cvece...
    - kanta za otpatke nije ispraznjena...
    - gde mi je ostao blok sa uplatnicama?
    - ne mogu vise da nadjem daljinski upravljac za TV...
    - ne znam gde su mi naocare za citanje...
    - i nigde ne mogu da pronadjem kljuceve od automobila...
    I tako... Na kraju moram da zakljucim da, mada danas nisam nista zavrsio, nikako ne mogu da se otmem utisku da sam ceo dan bio zestoko zaposlen i zato sam, na kraju krajeva, sada ovako umoran kao pas...
    Jasno mi je... Zapao sam u grdnu nevolju... I moram negde i od nekoga da zatrazim pomoc...
    Ipak, pre toga cu jos na brzinu da ispraznim svoj Inbox...
    Hoces li ti da mi ucinis jednu uslugu?
    Prosledi ovo svojim prijateljima i poznanicima jer ja vise ne znam kome sam sve poslao?!
    I pritom ne bi trebalo da mi se smejes jer, ako ne danas, i ti si sutra na redu da ti se nesto slicno dogodi!!!
    Starenje je neizbezno, mudrost je tek jedna mogucnost, ali smejati se na svoj racun - to je terapija!!!
    Eh, izvini...
    Ali kome sam zapravo ovo poslao?!?!?!?
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • marmad
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od marmad » pre 12 godine

    Jel ima koga?Bla Bla?
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od lasata » pre 12 godine

    Ima, ima... :D A evo i kafice...

    Slika
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Winnie
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od Winnie » pre 12 godine

    Mmmmm divno izgleda. :) Las jel možeš molim te da zvirneš u naša pitanja pa da nas posavjetuješ. Ima nas nekoliko u raznim nedoumicama. :)
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od lasata » pre 12 godine

    A gde su ta pitanja? Ako su po raznim dnevnicima odmah da ti kazem da ne stizem... Pitanja postavite u odredjenoj temi a mozete i kod mene u dnevnik... Tu cu ih odmah videti... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Winnie
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 96
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od Winnie » pre 12 godine

    Mi pitanja postavljamo u pitanja u vezi UN dijete Znam da ne stižete po dnevnicima, al i tamo se bilo nagomilalo nekoliko pitanja pa reko da narod ne greši ako ne mora. :)
  • marmad
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Bla Bla Cafe

    od marmad » pre 12 godine

    Dobar dan! :) Kafica sa mlekom i ajde da procitam nesto!!Kad god svratim ovde nema nikog!Gde ste ljudi s kim bi ja bla bla :D
Odgovori 1225 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju