Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"
  • marmad
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od marmad » pre 12 godine

    Jeste ,tako je nigde da nadjem mesto gde da pisem svoje gluposti,ne mogu po dnevnicima ni svom ni tudjim,Ali eto tako dodje to neko vreme kad bi napala veknu leba :D pojela sve sto mi oci vide pa mi treba mesta gde da iskazem svoje besove :D ,Sad sam trenutno ok ne kriziram danima ,kuvana hrana je zakon deljem tenutno sladak kupus sa belim mesom i cim ga smazem kuvam boraniju nju cu da izdinstam na malo ulja ,sa dosta sargarepe i luka pa posle u vatrostalnu pa preko razmucena jaja ,jedes sa kis.mlekom mmmm lepota .Slatkise ne jedem nikakve jer jako lose uticu na mene ,posle nekadasnjih pokusaja zasladjuvanja imala sam za rezultat strasne napade gladi .Od 2.februara nisam probala nikakav secer osim voca svezeg ,i osecam se odlicno !!Najgori dani su mi kad nemam vremena da sebi kuvam ,pojedem mnogo vise nego sto bi trebala a u stomaku i dalje rupa !!Pa borci moji ,hajde pa koga sta muci pistite ,hvalite se i zalite se !!Pozz do sutra !
  • Radmila
    Amater
    Amater
    Postovi: 399
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od Radmila » pre 12 godine

    najveci porok moj ikada je testo, i slatkisi :D (a ciji nisu :020: )

    ja ne znam kako sam uspela da izdrzim bez testa, tipa pizza, i slatkisa, milke, marsa, ma svega, nebitno, napolitanke... Uh koliko sam toga ranije jela...Uvece napolitanke, i zalijem coca colom... Pa nije ni cudo sto sam bila dogurala do 92... dobro je da nisam bila jos vece bure. Ja sam sad na onoj dijeti sto mi je las prepisala, i super mi je, ne stize me napad slatkog sto je super...Kad me bas spopadne uzecu jednu bonzitu i dosta od mene :)
  • marmad
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od marmad » pre 12 godine

    Tako je sestro slatka ko ne voli testo ne znam sta ce s nama ma ne da volim nego se usvinjim kad sam mesila a mesila bogami i pite i kifle i kroasane i pice i proje i kuku sto kazes dobro da nisam ko sumo rvac 300kg.Al sta ces svi imamo svoje slabosti .Slatko nije za mene a nisam ni neki ljubimac!A gazirane sokove ponekad sanjam nocu da crevcim pa se uplasim i probudim,njih sam pila po 2l dnevno redovno. :prasence:
  • jasminaw
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 91
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od jasminaw » pre 12 godine

    hahhaha...odlicna rubrika/dnevnik ili kako vec...volim kad se bez ustrucavanja mogu rasteretiti sta me nervira....Ja sam ludaaaaaaaaaaaaa ali bukvalno ludaaaaaaa bila za svom vrstom tjestenine,kroasane,kruh,peciva,makarone pizze ma sve sto se fino i istog momenta lijepi na moje ionako naslijedjene siroke kukove!
    Tako da je UN prefektna za mene,dali su mi jedan dan,pa ti vidi.... Doslo je do toga(jest da sam u to vrijeme bila trudna,pa se kaze nije za zamjeriti) ali ipak mazala sam peciva koja su vec bila punjena tipa nutelom,dzemom i raznim da dodatno mazem gore jer mi je bilo malo ono sto je unutra!
  • divlja ruža
    Amater
    Amater
    Postovi: 289
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od divlja ruža » pre 12 godine

    Ja sam danju zaboravljala da jedem...al kako padne noć...uf...noćna ptica sam,umela sam da pečem palačinke u 3-4 ujutru :020: ...
    Volela sam te noći...bez telefona..mir...voljeni oko mene,naš mikro svet.Naravno,da je to podrazumevalo klopu...al sve po redu...
    Druga faza,da se od umora stropoštam,zaspim,i u dva ujutru me probudi glad...lepo ustanem,jedem,i vratim se da spavam... :020:
    Sad mogu i da blejim noću,i da mi isto bude mir,i moj svet,al bez hranne....trebali su meseci...al,čini se da je uspelo :)
    'nit coveka nit karaktera od osobe koja sopstvenom gooyicom ne moze da gospodari'.
  • Radmila
    Amater
    Amater
    Postovi: 399
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od Radmila » pre 12 godine

    Evo sada dok vam kucam ovo, osecam da mi se nesto jede, nesto nedefinisano, ne znam sta je to ... Ali mislim da je pre slano, nego slatko, i uzasno uzasno i uzasno mi se pije jogurt... Mnogo sam se "navukla" na jogurt Balans i sad bih ga pila dan i noc :D
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od lasata » pre 12 godine

    I ja jedem kasno nocu... Losa navika ali ne mogu da zaspim ako ne uzmem bar par zalogaja necega... Pokusavala sam da legnem a da to ne uradim ali ne vredi... Vrtim se i vrtim, na kraju ustanem i pojedem to sto sam naumila... Nije to neka konkretna hrana, obicno voce kojim zavaram nocnu potrebu za slatkisima... :020:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od 314pezos » pre 12 godine

    Oooodlična temica :)
    Slika
    Slika
  • marmad
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od marmad » pre 12 godine

    Ajd i ode da napisem koju rec ,onako cisto od nervoze pred put .Obozavam put jer nikad nisam gladna dan mi prodje ko sekund jedino sto ne mogu da spavam pa se vratim ko busna guma :D Turci mnogo lepo kuvaju tako da se za hranu i iskusenja ne bojim .Voca po ulici svakakvog .ah setih se kod njih vec ima jagoda i dok probam sve vocke ahahaha bice veselo :D
  • marmad
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od marmad » pre 12 godine

    Hahahaha pa nije ovo moja privatna ispovedaonica gde ste ljudiii?Aj da slavimo -2kg.ratatatira :veseljak: :veseljak: :veseljak: :veseljak:
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od 314pezos » pre 12 godine

    Ta čestitam za -2 :headbang:
    Slika
    Slika
  • marmad
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od marmad » pre 12 godine

    Hvala! :D
  • malo debela
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 25
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od malo debela » pre 12 godine

    I onda kad mnoooogo zgrešiš, dobiješ dijareju. :( Tada znaš da si skroz uprskao dijetu. :020:
  • Radmila
    Amater
    Amater
    Postovi: 399
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od Radmila » pre 12 godine

    Ispovedam vam se! :D Danas cu odoleti:
    Piti sa pecurkama, piti sa mesom, baunti torti, torti sa belom cokoladom, i torti sa jafom :headbang: i gledacu ljude kako to njopaju dok ja jeduckam moju dinstanu piletinu :D

    Sad mi je lakse kad sam to rekla :D
  • marmad
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 21
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Ovde je nekima potrebna ispovedaonica , dakle"ISPOVEDAONICA"

    od marmad » pre 12 godine

    A bas ti nije lako :D ne daj se !

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju