Odgovori 1225 postova
Bla Bla Cafe
  • ninaana
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 508
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od ninaana » pre 14 godine

    evo gile ima vruc od nane :D
    nekad sa 127 na 90, a  sada :(
  • LEPA_i_ZALJUBLJENA
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od LEPA_i_ZALJUBLJENA » pre 14 godine

    gile a da kupis i meni neku spravicu za vezbanje??ne biram,daj sta das
  • ninaana
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 508
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od ninaana » pre 14 godine

    prijo udji na chat
    8)
    nekad sa 127 na 90, a  sada :(
  • Nena3110
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 748
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od Nena3110 » pre 14 godine

    Jupiii, imamo kafance. :skakutalo:
    Na karti pica kafa bez secera, obicna voda, caj bez secera i voda s jednim limunom na dva litra vode. :D
    Ziveli, drustvo!
    Ja se za veceras odjavljujem, bas sam umorna, celi dan na nogama, a nije FA, samo sam pola sata sama setala, i naravno, brala biljke za presovanje, to mi je opsesija.
    Dobro bi bilo da sam opet sa cerkom setala, ona htela da gleda tenis, ili sta vec, a i njoj dobro dodje setnja zbog depresije.
    E, ovde sme malo vise da se pise, 8)
    Pozdravljam vas, odjavljujem se do sutra.
    Laku noc
  • jaga
    Amater
    Amater
    Postovi: 360
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od jaga » pre 14 godine

    Cao narode, tura za sve, ja castim :wink:
    Zdravlje i volja ce pokazati rezultate
  • jedna mala
    Amater
    Amater
    Postovi: 418
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od jedna mala » pre 14 godine

    ja sam ovih dana u haosu ne stizem da se javim u dnevnicima ima ih puno a ja nemam toliko vremena sutra idem na svadbu a ceo dan nisam kod kuce bice ujutru freka i trka al sta da se radi javljam se od ponedeljka samo da znate da mislim na vas i evo da se prijavim i ja u ovaj novi caffe ima li ovde nekih pilica ili su ostali u Norminoj kafani :010:
  • Misha79
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 757
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od Misha79 » pre 14 godine

    Gigo - koji je caj po zelji?!?!!?
    Najjači samo ostaju i nikada se ne daju, svome Bogu veruju i svima prkose
                             Najjači samo ostaju i nikad se ne predaju, najjači samo veruju u zakon pobede!!!


    WHERE THE HEAD GOES, THE BODY WILL FOLLOW
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od lasata » pre 14 godine

    Jedna mala, ostalo je nesto malo rabljenih pa cemo da vidimo da nabavimo novu frisku piletinu... Zasluzile smo... :D
    E vala, ja cu jednu 'ladnu vodicu na Jagin racun pa makar se nocas upi* :neznalica:
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Misha79
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 757
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od Misha79 » pre 14 godine

    Joj, jedna mala a ja kako se priblizava cuvena svadba mog devera, meni se zeludac prevrce :roll: Danas sam isla sa Mirkom mojom u potragu za sandalama ili cipelicama, a dosla sam kuci sa mindjusama i suknjom...
    Moram da priznam da mi je u butiku bilo - u najmanju ruku neprijatno. Prvo - sve modeli za mrsavice, a i ono sto je bilo malo vece - nekako je skroz za starije zene.... Probala sam jedan dzemper i zena-prodavacica, me je pogledala kao da sam slon koji proba tange - u fazonu - ma gde ces ti to da obuces?!... Nisam se dalje ni trudila. Ipak, sasvim slucajno sam nasla suknju koja je mnoogo lepa, pamucna, bice super za tople jesenje dane kad nema kise, a i dobro mi stoji...Mindjuse su dosle isto slucajno - da mi ne vraca kusur, ja uzela mindjuse. Probala sam majicu koju sam namenila za svadbu i skontala sam da je odvratna. Na sta li sam mislila?! Stomacina mi dodje kao da nosim trojke i to 8 mesec...I sad cu morati da kupujem drugu! Dodje mi da se zakljucam u ormar i ne izlazim dok ne prodje jbn (izvin'te al bash sam :x na sebe i okolinu) svadba i ja budem imala bar 50kg manje. Eto. :x
    Najjači samo ostaju i nikada se ne daju, svome Bogu veruju i svima prkose
                             Najjači samo ostaju i nikad se ne predaju, najjači samo veruju u zakon pobede!!!


    WHERE THE HEAD GOES, THE BODY WILL FOLLOW
  • Bobili
    Amater
    Amater
    Postovi: 336
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od Bobili » pre 14 godine

    Čuj sekice neću ovo ni da čujem jel jasno? :nasilan:
    Daj ne zezaj, idemo polako, jesmo li se fino dogovorili da nije sve ni u kg, bitno je kakav je ko kao čovjek...
    Pusti ti to, nemoj ti mršati zbog njih, mršaj zbog sebe pravo, pa i zbog mužića...
    Hajde ljubim te glavu gore, nisam navikla od tebe pesimizam... :009: te
    Volim te ne zbog toga sta si ti, vec zbog toga sta sam ja kad sam pored tebe...
    ...Que yo siempre la adoré Y que nunca la olvidé,Que mi vida es un desierto, y muero yo de sed
    Y dígale también Que sólo junto a ella puedo respirar...
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Bla Bla Caffe

    od 314pezos » pre 14 godine

    Misha79 napisao:Gigo - koji je caj po zelji?!?!!?


    meni je uvek po volji čaj od nane .... mmmmm :D
    gotova današnja druga FA pa odo da se tušnem pa da se kuckamo taman kad bude gotov čaj :05:
    Slika
    Slika
  • Misha79
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 757
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od Misha79 » pre 14 godine

    Jooj, sekac hvala ti... Al' nacisto sam se sj... kako sam dovraga dozvolila da se stidim sebe gde god da odem?!?!?!!?
    Najjači samo ostaju i nikada se ne daju, svome Bogu veruju i svima prkose
                             Najjači samo ostaju i nikad se ne predaju, najjači samo veruju u zakon pobede!!!


    WHERE THE HEAD GOES, THE BODY WILL FOLLOW
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od lasata » pre 14 godine

    Misho stvarno... Ti si jedna osoba puna duha... Pocela si nesto da preduzimas u pozitivnom smislu i nemoj da mislis o sebi tako lose a ni da govoris... Naoruzaj se dobrim raspolozenjem i onda ce sve dobro da ti stoji... Ne brini za bluzu i cipele... Naci ces ti to... Samo pozitivno... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Misha79
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 757
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Bla Bla Caffe

    od Misha79 » pre 14 godine

    Las, ali da si videla bedaka... veruj mi da sam se osecala kao hendikepirana... i ta zena... gledala me je tim ocima kao --''ma nema ovde nista za tebe'', ma uzas...Pa kad nije htela da mi pokaze suknju, A JA PITALA IMAJU LI ZA MENE, nego sam sama nasla.
    Najjači samo ostaju i nikada se ne daju, svome Bogu veruju i svima prkose
                             Najjači samo ostaju i nikad se ne predaju, najjači samo veruju u zakon pobede!!!


    WHERE THE HEAD GOES, THE BODY WILL FOLLOW
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Bla Bla Caffe

    od 314pezos » pre 14 godine

    :16: e sad zamisli mene dok sam imao 170 kg na 194 cm visine pa odem kod kineza da gledim garderobu a oni kad me vide odma sa vrata se deru onako onim piskavim glasom za ti nema :16:
    Slika
    Slika
Odgovori 1225 postova

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju