Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1
manjak kilograma
  • majabl
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 10 godine

    manjak kilograma

    od majabl » pre 10 godine

    nova sam na forumu,i citajuci ga imam samo rijeci pohvale....
    cini mi se da je uglavnom problem visak kilograma,ali moj je suprotan!visoka sam 162cm,a imam svega 48kg.i pored raznovrsne ishrane,kasnih vecera,itd ja sam i dalje mrsava.genetske predispozicije,mama,baka,tetke, i ne ohrabruju,ali one nisu mrsave kao ja....savjet,i svako iskustvo je dobrodoslo....
  • Penellope79
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: manjak kilograma

    od Penellope79 » pre 10 godine

    Moj šef je imao isti problem, on je visok 183 a imao je svega 64kg što je relativno malo za muškarca.
    Ja sam ga natjerala da krene samnom u teretanu pa samim tim i da se konsultuje sa mojim trenerom vezano za dobijanje mase. On mu je rekao da mora da ima 5-6 obroka dnevno ali da ti obroci nebi trebali da budu tipa unos loših ili praznih kalorija (slatkiši, junk, coca cola ... itd) nego baš unos pravilne ishrane u kojoj veći procenat treba da budu proteini, vitamini, vlakna itd ... da bi se dobila masa koja će se zadržati tu gdje jeste.
    U julu prošle godine je imao gore navedenu kilažu dok sada trenutno ima 73kg, to je za čitavu godinu 8kg i on je prilično zadovoljan....
    Nadam se da sam ti barem malo pomogla ... Srećno!
    "OD SEBE NE ODUSTAJEM, NIKAD VISE!!!"
  • majabl
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: manjak kilograma

    od majabl » pre 10 godine

    hvala,ali ja nazalost pored dvoje klinaca,i muza koji radi dnevno 15h nemam vremena za teretanu :D trudim se da jedem vise obroka dnevno,i uvijek iza djece sa onom parolom da se ne baci,ali nazalost nista.....moje genetske predispozicije su takve,mama,baka,tetka.... najidealnije kg sam imala poslije poroda 57,58kg ali su jako brzo otisle... nista cekam da djeca malo porastu pa cu onda moci posvetiti vremena sebi :D pozzzzz
  • Penellope79
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: manjak kilograma

    od Penellope79 » pre 10 godine

    pa čim sam pročitala da imaš dvoje djece sam pretpostavila da i nemaš baš mnogo vremena za sebe ...
    ja sam napisala režim ishrane koju je moj šef dobio, on jeste samnom krenuo u teretanu i bio u teretani nekih 5 dana pa ga je postalo sramota da ide jer on ne može da digne više od 15-20kg tegova a ostali dižu po 70-80kg ... on jeste prestao sa teretanom ali je zadržao savjet za ishranu i urodilo je plodom ... pozz
    "OD SEBE NE ODUSTAJEM, NIKAD VISE!!!"
  • majabl
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: manjak kilograma

    od majabl » pre 10 godine

    u bl je jedan nutricionista,i do njega doci je :oops: malo teze....mjesecima se ceka,jer radi i sa djecom i odraslima.... raspitacu se o tvom predlogu....hvala puno
Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju