Zaključana tema 7 postova Stranica 1 od 1
Pitanja za nutricionistu Avgust
  • Malena83
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 16 godine

    Pitanja za nutricionistu Avgust

    od Malena83 » pre 13 godine

    Zdravo...Zovem se Marija imam 27god i veliki problem sa viskom kilograma nakon porodjaja...Visoka sam 1.68cm ,a teska 78kg previse za moju konstrukciju...Inace u drugom stanju sam ostala sa 59kg i u gojila se u trudnoci do famoznih 95kg strasnoo...Godinu ipo dana je proslo od mog porodjaja i do danas sam smrsala 17kg nisam drzala nijednu dijetu..jednostano su kilice same isle na dole...ali u zadnjih 2 meseca stojim na istoj kilazi od 78kg i pokusavajuci raznim preparatima kao sto su slimtrex,zelena kafa....nista se ne smanjuje....moja idealna tezina je 58kg i cvrstom voljom uz vasu pomoc bih volela da dostignem tu kilazuu...Nulta sam krvna grupa i dobrog sam zdravljaa krvna slika odlicna...Nadam se dace te mi pomoci u mojoj teskoj borbi za skidanje kilograma..hvala vam u napred veliki pozdrav od mene i mog sina Lukee :009:
  • zumbul
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Pitanja za nutricionistu Avgust

    od zumbul » pre 13 godine

    Cao.... Imam 20 god. i mucim se sa suvisnim kilogramima uvek uspem da skinem 4-5 kg, ali se oni brzo vrate... Visoka sam 1.65, a teska 66 kg... planiram da se bacim na dijetu da jedem samo voce, povrce i kuvano meso sada ne znam koliko je zdravo, pa mi treba vasa pomoc... Bila sam na UN dijeti izdrzala sam 2 nedelje i oslabila sam 3 kg, ali sam posle odustala...
  • Akvarel
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Pitanja za nutricionistu Avgust

    od Akvarel » pre 13 godine

    Pozdrav :)
    Zanima me koliko je "istinita" ishrana po krvnoj grupi? Ja sam inace A+. Hvala.
  • Lucija
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 69
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Pitanja za nutricionistu Avgust

    od Lucija » pre 13 godine

    Ankice, nadam se da ćete videti moj pp. Hvala unapred! :)
  • ankica
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 372
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Pitanja za nutricionistu Avgust

    od ankica » pre 13 godine

    Lucija, ja ne videh vas pp.....nemam novih poruka, bar tako kaze kompjuter.....
    Akvarel, sve je tacno ako je covek otvorenog uma i nije zagrizen.....svaka iskljucivost je stetna! Konkretno, ako to shvatite samo kao okvir mozete imati koristi ali ali ako se slepo drzite toga vise cete pogresiti nego sto cete uraditi pametnih stvari.....
    Zumbul-nije bas narocito pametno izbacivati kompletno zitarice i mlecne proizvode iz ishrane.
    Malena, ja ne videh neko konkretno pitanje vezano za vas problem......mozete mi se javiti na pp ili postaviti pitanje preko foruma ukoliko se na pitanje moze odgovoriti u `razumnoj` duzini posta!
    :wink:
    na ovaj svet dolazimo ne donoseci nista i svi cemo ga napustiti na isti nacin. Najbolji nacin da ostavimo traga u tom svetu je da ga ucinimo boljim onim sto cinim negde izmedju pocetka i kraja!
  • Lucija
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 69
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Pitanja za nutricionistu Avgust

    od Lucija » pre 13 godine

    Ponovo sam poslala.Hvala. :)
  • ankica
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 372
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Pitanja za nutricionistu Avgust

    od ankica » pre 13 godine

    Lucija, odgovor je stigao....
    Krcko-odgovor je u julu.
    :wink:
    na ovaj svet dolazimo ne donoseci nista i svi cemo ga napustiti na isti nacin. Najbolji nacin da ostavimo traga u tom svetu je da ga ucinimo boljim onim sto cinim negde izmedju pocetka i kraja!
Zaključana tema 7 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju