Zaključana tema 7 postova Stranica 1 od 1
nutricionista odgovara-novembar/decembar 2011
  • ankica
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 372
    Pridružio se: pre 15 godine

    nutricionista odgovara-novembar/decembar 2011

    od ankica » pre 12 godine

    Na vaša pitanja odgovara Ankica Simić nutricionista-dijetetičar sa dugogodišnjim iskustvom u tretmanu poremećaja ishrane odraslih, planiranju dijetetskog
    režima ishrane bolesnika, kao i iskustvom u organizovanju i planiranju ishrane dece.
    na ovaj svet dolazimo ne donoseci nista i svi cemo ga napustiti na isti nacin. Najbolji nacin da ostavimo traga u tom svetu je da ga ucinimo boljim onim sto cinim negde izmedju pocetka i kraja!
  • milanp
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: nutricionista odgovara-novembar/decembar 2011

    od milanp » pre 12 godine

    Pozdrav,uskoro krecem sa radom u teretani pa me zanima da li je zdravo uzimati 200g badema dnevno zbog velikog broja kalorija i proteina.Cilj pre svega je dobijanje na misicnoj i telesnoj masi uz naravno redovnu ishranu.Hvala
  • ankica
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 372
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: nutricionista odgovara-novembar/decembar 2011

    od ankica » pre 12 godine

    Ako je povremeno može.....generalno ništa nije dobro uzimati u prevelikim količinama, a ako hoćete da povećate proteine u ishrani najbolje je da svakodnevno menjate namirnice koje ih sadrže! Ovako će ishrana biti potpunija jer je raznovrsnost ključna za pravilnu ishranu!
    :wink:
    na ovaj svet dolazimo ne donoseci nista i svi cemo ga napustiti na isti nacin. Najbolji nacin da ostavimo traga u tom svetu je da ga ucinimo boljim onim sto cinim negde izmedju pocetka i kraja!
  • vilin.konjic
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: nutricionista odgovara-novembar/decembar 2011

    od vilin.konjic » pre 12 godine

    Draga Ankice, pozdrav :D
    Poslala sam vam pm a i e-mail mada vam ne radi mail. Ako mozete javite mi se.
  • ankica
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 372
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: nutricionista odgovara-novembar/decembar 2011

    od ankica » pre 12 godine

    pm su mi bile prebukirane-moram podhitno da sređujem "inbox" a mail mi je [email protected] (onaj stari [email protected] više ne funkcioniše.....)....
    Sve u svemu pišem vam odgovor!
    Pozdrav!
    na ovaj svet dolazimo ne donoseci nista i svi cemo ga napustiti na isti nacin. Najbolji nacin da ostavimo traga u tom svetu je da ga ucinimo boljim onim sto cinim negde izmedju pocetka i kraja!
  • vilin.konjic
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: nutricionista odgovara-novembar/decembar 2011

    od vilin.konjic » pre 12 godine

    evo i ja sam Vam poslalla ponovo mail ;)
  • vilin.konjic
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: nutricionista odgovara-novembar/decembar 2011

    od vilin.konjic » pre 12 godine

    evo jos jedan mail sam vVam poslala ali ovaj put ako Vam ne stigne pogledajte samo u spam, mozda je tamo zavrsio
Zaključana tema 7 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju