Xenical - lek (kapsula) protiv gojaznosti.
  • Lucija
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 69
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Xenical - lek (kapsula) protiv gojaznosti.

    od Lucija » pre 13 godine

    Zašto? Ako si već na dijeti, ovakve hemije ti ne trebaju nikako.
  • aleksandrav001
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Xenical - lek (kapsula) protiv gojaznosti.

    od aleksandrav001 » pre 13 godine

    ...ipak sam se odlučila za neera dijetu,cini mi se da je zdravije...
    Moram brzo da dodjem do 55.kg a posle cu nastaviti sa brojanjem kalorija,nadam se da cu izdržati tih 10.dana.
    E,da,nisam jela nego sam počela danas da pijem neeru!!!
  • volja cini cuda
    Amater
    Amater
    Postovi: 194
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: Xenical - lek (kapsula) protiv gojaznosti.

    od volja cini cuda » pre 8 godine

    I ja imam iskustva sa kseniklom. Dr mi je preorucila pocetkom 2016.godine da pijem. Pocela sam da pijem u januaru. I za citav mesec na ksenikalu ugojila sam se 1, 5 kilogram.
    Ovaj lek deluje po principu da vezuje 1/3 masti iz hrane koju ste pojeli i izbacuje putem stolice. Znaci ne tope se vasi vec postojeci kilogrami i ne mrsavite. Vec samo nove masti koje unosite putem hrane sa unetim lekom se izbacuju napolje. Ali lek ne vezuje samo masti vec i vitamine. Stolica je masna sto jasno osetite prilikom posete wc a. I bude tekad tecna i jakog mirisa. Iskreno ja sam to sad koristila i NIKAD VISE! Imala sam osecaj ka da sam dobila gliste, da prostite. Ne mozete nikud da idete jer ne znate kad ce vas proterati. Jednostavno neprirodan vestacki stimulans.
    Sada sam na dijeti koju sam sebi prilagodila. Vodim racuna da ne unosim previse masti i skroba i vezbam. I kilogrami idu na dole a ja mrsavim.

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju