Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade
  • Milanche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od Milanche » pre 16 godine

    Pre dva meseca na jednom skupu povela se tema o dijetama i gojaznosti i sta je ko probao i koliko uspeo da skine kilograma. Ja sam sedeo sam do zene koja mi je ispricala sledecu pricu:

    Posto zivi na selu i posto je u kraju jedina ono bash debeljuca resila je pocetkom godine da skine visak kilograma ali nije znala kako. Onda je na TV-u videla reklamu za pilule za mrsavljenje (necu da kazem koje da ne bude reklama) i narucila najvece pakovanje da ne placa vise puta postarinu.

    I, kaze ona, stigne bash bash paket sa pilulama, gomila ih i ona poche da ih pije po uputstvu. Kad ono, organizam joj nije dobro reagovao na te pilule i pocela je da ima jutarnje mucnine, a posle i preko dana. Shta ce, kud ce - da vrati pilule na moze (otvorila i pila a i nema garancija o vracanju para ako niste zadovoljni), pokusa ona da ih preproda. Naravno, niko nije hteo da kupi pilule pogotovo posle njene price zasto ih prodaje. Opet, na selu je obicaj da se nista ne baca pogotovo kada si platio - to mu dodje dupla steta. Procita ona sastav vidi ima minerala, vitamina i resi da ih ubacuje u pomije za svinje. I tako ona svaki dan, opere sudove obicnom vodom, baci u pomije, surutku od sira - baci u pomije i doda nekoliko tableta "greota da se bace".

    I tako je radila nekih mesec ipo dana dok je jedno jutro nije video muz da ubacuje pilule u pomije. Na njegovo pitanje sta to radi, ona mu uz blamazu objasni kako se zeznula i evo sada ubacuje ovde "da se trose".
    Prica dalje zena da je njen muz eksplodirao: Poceo da je grdi, psuje... I onda kada se smirio ispricao da on tim pomijama hrani prasice i da je bio zacudjen kako uopste ne napreduju - svi su ostali mali i mrsavi. Platio i veterinara da dodje, ovaj ih pregledao, rekao zdravi su i da nema pojma zasto se ne goje. Prica ima ipak srecan kraj (osim za prasice) jer je doticna zena rekla - pa sta imacemo vise mesa, manje slanine a masnoca ionako nevalja.

    Ovo je bio jedan spontani experiment koji je dokazao da pilule ipak rade. :lol:
  • Aleksandra
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Aleksandra » pre 16 godine

    Odavno se nisam ovako slatko nasmijala :lol: ... Pa daj covjece reci koje su tablete u pitanju,posto se ovo prasence koje pise jako goji... :) :lol: :) :lol: :)
    Vise mi nisu potrebne reci,treba mi vreme!!!
  • zabzab
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 16 godine

    od zabzab » pre 16 godine

    Ej ajde reci koje su to tablete? :lol:
  • Milanche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Milanche » pre 16 godine

    Bas ste dosadni! Pa niste vi prasici pa i na vas da deluju. :lol: Ali dobro ajde (valja nece da obrisu urednici) i mojne nikome da kazete - HF
  • Iki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Iki » pre 16 godine

    Pa evo kad ste vec pokrenuli tu temu imam i ja nesto da dodam. Pe 15-ak dana sam kupila kapsule XENICAL,koje ne dozvoljavaju mastima da se zadrzavaju u organizmu.LJUDI MOJI jos ne mogu da verujem sta se desava.Sta god masno pojedem,trcim u wc.Naravno trba uvesti i neku dijetu da bi se izbacivala mast iz organizma a ne iz hrane koju pojedemo. Inace kupila sam ih u Grckoj ali verovatno postoje i u Srbiji...Danas sam krenula na dijetu pa cu videti sta ce se desiti sa kilogramima :D
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Koliko je sve ovo zdravo... :005: ja nemam pojma! Nešto ne volem te tabletice, nikako! :x
  • Iki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Iki » pre 16 godine

    Ma 100% nije zdravo ali takodje ni visak kilograma.Ne zna se sta je gore... :neznalica:
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Ma 100% nije zdravo ali takodje ni visak kilograma.Ne zna se sta je gore... :neznalica:
    U pravo tako! E !!!
  • *jeja*
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od *jeja* » pre 16 godine

    bozen cosmetics ljudi...
    provereno...
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Napisi nam tvoja iskustva :) .
  • *jeja*
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od *jeja* » pre 16 godine

    ja planiram da uzmem uskoro jedno pakovanje
    moja mama je probala
    extra je
    smrsala je 9 kg za 2 meseca ali je malo smanjila obroke i izbacila grickanje izmedju obroka....
    pokusaj
    ako nista bar dobro deluju na zdravlje
    lepsi je ten
    i bolje se osecas
    javicu ti kad probam i ja
    ali mama je u extra
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Obrati paznju, u njima ima i mlevene sene, a njena redovna upotreba ulenji creva i unistava im floru .

    Inace i ja sam ih koristila i prvi put sam imala rezultata, ali cim sam prestala da ih pijem, desio se jo-jo efekat, zato mama neka obrati paznju da se ne ugoji posle njih, vec neka i dalje redukuje ishranu.

    Tebi ih ne bih preporucila - doduse ne znam ni koliko godina imas, ali uvek je zdravije i dugotrajnije samo malo promeniti nacin ishrane, jesti manje kaloricna jela i fast food i baviti se nekom od fizickih aktivnosti :) .
  • *jeja*
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od *jeja* » pre 16 godine

    ima 18 god 173 cm i oko 85 kg... puno viska...
    nemam bas puno vremena za zdravu ishranu jer sam do 16h na faxu, studiram medicinu, a kad dodjem ceka me knjiga, ucenje... tako da za sport imam vremena samo vikendom...nazalost...i jako mi je tesko da se organizujem, pa cesto nesvesno pribegavam laksim metodama, i nezdravim dijetama, kojim smrsam puno za kratko vreme i...naravno kad dodju ispiti vrate se nezeljeni kg...
    jako bi mi dobro dosao neki savet...
    pusa od jeje
  • *jeja*
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od *jeja* » pre 16 godine

    hahaha
    nice answer!
    ume seka moja da me iznenadi...
    hvala u svakom slucajuuuu...
    pusaaaa
    ali sajt mi se jako dopada
    nastavicu druzenje sa vama svakako... :)
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Onda ti predlazem da otvoris dnevnik, izracunas svoj BMR i TDEE i krenes sa brojanjem...lagano, ali uspesno i zauvek .

    Link za upoznavanje sa brojanjem i sa formulama https://www.dijeta.net/forum/viewtopic.php?t=87 :wink: .

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju