Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade
  • NisamAndjeo
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 15 godine

    od NisamAndjeo » pre 15 godine

    Iki napisao:Pa evo kad ste vec pokrenuli tu temu imam i ja nesto da dodam. Pe 15-ak dana sam kupila kapsule XENICAL,koje ne dozvoljavaju mastima da se zadrzavaju u organizmu.LJUDI MOJI jos ne mogu da verujem sta se desava.Sta god masno pojedem,trcim u wc.Naravno trba uvesti i neku dijetu da bi se izbacivala mast iz organizma a ne iz hrane koju pojedemo. Inace kupila sam ih u Grckoj ali verovatno postoje i u Srbiji...Danas sam krenula na dijetu pa cu videti sta ce se desiti sa kilogramima :D


    Ja sam za te tablete čula kod moje apotekarke da su jedine tablete koje navodno doktori preporučuju, ali da su prvenstveno za izbacivanje masnoce iz krvi... i da prvih deset dana korišćnjenja tableta ima se strasna dijareja i najbolje sidjeti kuci tih dana jer se sa tim ne mozes pitati... kod nas kutija od 40 tableta kosta 42e al ovde dozvoljavaju da se kupi npr jedna tabla... ne znam da li su i koliko dobre jer svi imaju malo drugaciju priču za njih a i mislim da su ipak za one koji imaju probleme sa kilazom od malih nogu i koji imaju viška 30 il 40 kg ne znam to je moje mišljenje
  • shizika
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od shizika » pre 13 godine

    slusajte vi sta ja vama kazem.tablete su super stvar samo ih ima svakakvih.treba se malo raspitati....i poslusati tudja iskustva.ja nemam iskustvo,ali ga moja komsinica ima i odusevljena je.radi se o kapsulama koje stvarno u sebi imaju vitamine i minerale,a posto se debelo raspitala pre nego ih je pocela piti,dosla je do podatka da su izvrsene sve moguce analize u Agenciji za lekove.to je meni najvaznije...
  • sladoledvanila
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od sladoledvanila » pre 13 godine

    To i hocu da vam kazem....za ove sigurno znam da su ispitane,a radi se o kupusnoj kapsuli iz BIH.Imaju ljudi sve moguce sertifikate,a cula sam da ce se uskoro pojaviti na nasem trzistu(mozda vec i jesu)...raspitacu se...
  • sekica05
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od sekica05 » pre 13 godine

    Pa ni ovaj vazduh koji disemo nije zdrav :013:
  • shizika
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od shizika » pre 13 godine

    Ma zena brate skinula za neko kratko vreme ,neznam tacno valjda 5-6 kg,i prezadovoljna....
  • Anatema
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 90
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od Anatema » pre 13 godine

    Zar je teško izmeniti navike u ishrani,ubaciti fizičku aktivnost? :shock: Šta meni znači ako se prejedem i popijem magičnu pilulu? Ja time svoje navike ne menjam,a to je koren problema.
    Slika
    "Sudbina nije stvar slučajnosti, već je stvar izbora; to nije nešto što treba čekati, već nešto što treba postići."
  • sekica05
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od sekica05 » pre 13 godine

    :013: To promenite naviku...pa to je lako reci.To ce vam reci samo onaj ko nema problem sa kilogramima.Da sam mogla,nebih ni dovela sebe do problema...a volim jesti vise nego ista na svetu.
  • snowhite
    Amater
    Amater
    Postovi: 104
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od snowhite » pre 13 godine

    Samo je stvar u tome ko želi ili ne želi da promeni loše navike!
    A što se tiče pilula za mršavljenje,i ja sam protiv toga!
    Iskusila sam i kajem se zbog toga jer sam ugrozila svoje zdravlje,možda i za ceo život!
  • shizika
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od shizika » pre 13 godine

    Moja komsinica je isto bila veliki skeptik,ja moram priznati jos veci.Ali se ona debelo raspitala,a sto je najvaznije konsultovala je strucno lice,pa tek onda krenula u pricu.Neznam vise sta da kazem,ali praticu njena iskustva...a dotle :pivo:
  • sladoledvanila
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od sladoledvanila » pre 13 godine

    A DOTLE KUPUSNA KAPSULA JE ZAKON........ :skakutalo: :04: :10:
  • sekica05
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od sekica05 » pre 13 godine

    javljajteeeeee :013:
  • shizika
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od shizika » pre 13 godine

    posto ih je moja komsinica stalno narucivala iz BIH sada ima informaciju da ih ima i kod nas.Naime,oni ovde imaju predstavnistvo,imaju svoju web stranicu sa svim mogucim informacijama...kako se porucuju,koliko kostaju i sve zivo....dozvole od ministarstva zdravlja,sto je priznacete kljucna stvar.Epa srecno nam bilo.... :pivo:
  • shizika
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od shizika » pre 13 godine

    Evo moja komsinica ih je pronasla i ovde u Beogradu...luda je ko struja...imaju svoje predstavnistvo
  • sladoledvanila
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Prica za one koji misle da pilule za mrsavljenje ne rade

    od sladoledvanila » pre 13 godine

    :skakutalo: www.kupusnakapsula.com to je sve sto cu vam reci :010:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju