Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od hajducica » pre 12 godine

    i ja bih isto to.
    narocito sad kad dodje lepo vreme, pa pocne da me grize savest.
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • Kejt krofnica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od Kejt krofnica » pre 12 godine

    Ja sam uzela paket u kojoj je bila Zelena kafa,Vitka hoodija,i zeleni čaj kapsule...

    E sad ..kafa mi je pravila smetnje i izbacila sam je iz upotrebe...

    Ali sa kapsulama sam jako zadovoljna..smanjuju mi apetit..znači pojedem obrok ali ne traži mi to izmedju što sam grickala...znači stoji kolač ispred mene a da meni uopšte ne traži da ga uzmem... :D što je extra jer to me i dovelo do viška kolograma...

    i uzimam kapsule Zelenog čaja i super su mi..ja i pre toga sam pila zeleni čaj jer je zdrav...
    Naravno mora da se unosi dosta tečnosti...to je pod obavezno...
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od hajducica » pre 12 godine

    ne savetujem zelenu kafu nikome, samo zbog sastava. nisam bas sigurna u sve sastojke.
    meni je znacajno pomogao i pomaze i dalje diet plus. smanjio mi se apetit, povecala sam unos tecnosti, a sto je najbitnije smrsavim u granici normale.

    opet ponavljam da nam tablete mogu pomoci, ali kad prestanemo da ih pijemo, moramo da odrzavamo kilazu. najbolje je da odmah redukujemo ishranu i posle samo ozdrazavamo trenutnu kilazu.
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • Cirkončić
    Amater
    Amater
    Postovi: 444
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od Cirkončić » pre 12 godine

    Ja trenutno pijem Probavitu i jako mi se sviđa! Naravno, redukovala sam ishranu, na dijeti sam i mislim da može samo da pomogne. Glavna namena joj je da reguliše stolicu i varenje i tada se pije razmućena u jogurtu uz doručak, a ukoliko želimo da smršamo, onda se Probavita pije razmućena u niskomasnom jogurtu umesto doručka (tj. kao zamena za doručak) + što reguliše probavu. Nameravam da pijem još jedan njihov proizvod "Fito čaj" jer sam mnogo toga dobrog saznala i o njemu. Probavita je fantastična jer je to poptuno prirodan proizvod. Sastoji se od samlevenih zrna integralnih žitarica, semenki lana i kima u određenoj srazmeri i to je sve. Jedna kesica se razmuti u čaši jogurta sa što nižim procentom masti i to se jede umesto doručka. Bitno je dobro sažvakati semenke lana i kima, a ne samo progutati. Mene dugo drži sitom i za sada sam baš zadovoljna. Pijem je već šest dana, sutra mi je sedmi, a merim se sledeće nedelje pa ću videti koliko mi je Probavita pomogla uz dijetu koju držim za jedno mesec dana korišćenja. Pre nego što sam je kupila, pročitala sam da je uz korišćenje Probavite na ovaj način zajedno sa Fito čajem, moguće oslabiti 6 kg mesečno, što je fantastičan rezultat. Nadam se da će biti većeg pomaka i kod mene. Za sada sam stvarno zadovoljna. :)
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od hajducica » pre 12 godine

    ko proizvodi tu probavitu?
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • SanjaAndric
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od SanjaAndric » pre 11 godine

    Antikilogram je za mene ucinio sve sto drugi preparati koje sam ranije koristila nisu. Stvarno je super, preporucujem!
  • ria
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od ria » pre 11 godine

    SanjaAndric napisao:Antikilogram je za mene ucinio sve sto drugi preparati koje sam ranije koristila nisu. Stvarno je super, preporucujem!


    Ja sam ga probala početkom godine, biljnu mješavinu, nije mi ništa bolji od običnih jeftinijih čajeva za probavu. :D
    Ne kažem da je loš, ali kažem da se ne isplati. Tablete nisam uzimala jer to ne volim da uzimam. Vjerujem u prirodan način mršavljenja.
    Čaj sam uzela samo zbog probave jer sam se nadala da će mi pomoći dugoročnije.
    1. cilj!
    Posle 44. dana UN dijete -9kg. Sa 74kg na 65kg.

    2. cilj!
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od hajducica » pre 11 godine

    i meni je Antikilogram bacanje para, kupis tablete za 2000 din, pa onda tu biljnu mesavinu za jos toliko. i jos nema rezulatata. za te pare dobra teretana i jos malo napunis frizider kvalitetnom hranom. :)
    sto se tice preparata i dalje sam za to da oni mogu samo da ubrzaju taj proces mrsavljenja.
    pijem i dalje Diet Plus, preko 15 kg sam smrsala, s tim da sam jedan mesec napravila pauzu jer nisam bila pri parama. odlucila sam da zavrsim sa jos jednom kutijom u julu i da posle samo odrzavam kilazu.
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • nmalisa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od nmalisa » pre 11 godine

    Ja licno nisam pio nista do sada , planiram da uzmem ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE (valjda se tako pise) koji se vrti ovih dana na tv-u .
    Komsinica je od rnaije snjihovim preparatom (Anti kilogram biljna mesavina i kapsule ) smrsala preko 15kg za 3 meseca , nije joj se nista vratilo , koliko ja znam nepije ga vise pila pocetkom godine....

    Bas cu d anazovem ono njihovo savetovaliste pa da pitam sta i kako bi meni pomoglo .
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od hajducica » pre 11 godine

    ma kakav gold slim line i ostale gluposti, samo ces da bacis pare. nista ti to ne valja, jos jedna u nizu prevara
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • nmalisa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od nmalisa » pre 11 godine

    hajducica napisao:ma kakav gold slim line i ostale gluposti, samo ces da bacis pare. nista ti to ne valja, jos jedna u nizu prevara

    Nebih da se raspravljam ali komsinica me ubedjuje da je od toga ona smrsala .

    Malopre sam zvao savetovaliste koje reklamiraju i devojka mi je objasnila kako deluje i sta rade caj i kapsule i na koji nacin bih najbrze smrasao .

    Pije se pre jela pola sata 3 puta dnevno , obratiti paznju da se uvece ne jede previse (tu mi je napomenula da smanjim obrok cisto da nebude da mi je prazan stomak , u toku dana normalno ) .
    Ocekivano devjstvo za moju kilazu i fizicku aktivnos je tek posle 15 dana pijenja kombinacije kapsule i caj ...

    Sada razmisljam DA ili NE ....
    Komsinica navija za DA
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od hajducica » pre 11 godine

    3 puta dnevno? :shock: mnogo, gubljenje i vremena i para
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • Lela Bacvanski
    Amater
    Amater
    Postovi: 151
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od Lela Bacvanski » pre 11 godine

    Samo da ovde kazem da sam ja pila jedan Calivitin proizvod i bas mi je pomogao. Na prirodnoj bazi, naravno. Sad mi je skup previse.
  • nmalisa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od nmalisa » pre 11 godine

    Lela Bacvanski napisao:Samo da ovde kazem da sam ja pila jedan Calivitin proizvod i bas mi je pomogao. Na prirodnoj bazi, naravno. Sad mi je skup previse.

    Nisam video te calivitne prozivode , aj poslaji pp da pogledam ...


    @ hajducica - 3 puta dnevno? :shock: mnogo, gubljenje i vremena i para


    Hm po cemu je to gubljenje vremena ? aj pojasni malo ....
    Koliko sam ja do sada sontao nista se ne desava preko noci
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od hajducica » pre 11 godine

    tebi nije obaveza da tri puta dnevno i to pola sata pre svakog obroka uzimas tablete, kuvas caj ili sta vec? zar to nije i gubljenje vremena? treba stalno da gledas na sat. sta sa nama koji radimo i nismo u mogucnosti? potpuno besmisleno. kljukas se tri puta dnevno svim i svacim
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju