Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?
  • nmalisa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od nmalisa » pre 11 godine

    hajducica napisao:tebi nije obaveza da tri puta dnevno i to pola sata pre svakog obroka uzimas tablete, kuvas caj ili sta vec? zar to nije i gubljenje vremena? treba stalno da gledas na sat. sta sa nama koji radimo i nismo u mogucnosti? potpuno besmisleno. kljukas se tri puta dnevno svim i svacim


    Hm nebih se slozio sa stobom , koliko sam ja dobio informaciju ovi anti kilogram prozvodi (biljna mesavina i kapsuel golden slim line) se uzimaju kao terapija (lek ) ... Jest obaveza ali caj mozes napraviti ujutro i piti ga u toku dana, kapsule smesno (stavis podsetnik na mobilni ) i sl...

    A stvarno ako ce mi to pomoci zasto nebih uneo malo discipline u svoj rezim ishrane i lecenj nadutosti mog pigi tela ?
    Smatram da bez muke nema nauke .... Kao sto moja baba lepo kaze da bi nesto bilo dobro moras se pomuciti za to ....
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od hajducica » pre 11 godine

    ja sam opet bila pila taj diet plus, za mesec dana sam sad skinula 4 kg. nisam bas zadovoljna rezultatom, mogla sam jos 1,2 kg jos, ali dobro. organizam mi je non stop trazio vodu, pa je i izbacivanje bilo cesce.

    kupila jos jednu kutiju
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • LolaLolita
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 97
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od LolaLolita » pre 11 godine

    šta mislite o ovim novim SLIMIS čokoladnim karamelicama? Dvije djevojke su mi rekla da su imale sledeći rezultat s njima: jedna je smrđala za mjsec dana 4kg, a druga 6kg. jel iko probao?
  • tinčicaaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 89
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od tinčicaaa » pre 11 godine

    ja sam ih kupila...ali prestala uzimati...jednostavno zaboravim...ali ok su...zasite kako i kazu...
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od hajducica » pre 11 godine

    ja sam prezadovoljna sa ovim Diet plusom, organizam mi odlično reaguje, smanjio mi se obim i to baš, baš
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • nkt
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 10 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od nkt » pre 10 godine

    Ja sam pila sve i svašta, bacala pare na sve što čujem. Jedino su mi svojevremeno pomogle loksan ab kapi koje više ne mogu da se nađu, ali verujem da je pomoglo jer sam imala 18godina te se ni kilaža nije kasnije vraćala. Međutim, od svoje 27e godine (sada imam 33)ne mogu da pronađem nijedan preparat koji bi stvarno regulisao kilažu. Skidala bih sa svakim preparatom odrđeni br. kg, održavala bih težinu mesec-dva, a posle još gore: dodavanje većeg broja kilograma od onog koji sam izgubila uz pomoć preparata.
    Neophodno je uvek promeniti režim ishrane i malo se fizički aktivirati. Nažalost, meni upravo to najteže pada.
    Dakle, svi preparati pomažu da se skine izvestan br.kg, ali time se ne rešava problem. Tek nakon njih treba posebno voditi računa, u suprotnosti stanje postaje još gore :08:
    06.06.2017. 88kg
  • zzorana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Koje ste preparate probali? Kako su uticali na vas?

    od zzorana » pre 8 godine

    За мене, најбољи мршављења производ је Липовон. Веома сам задовољан са овим производом!

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju