Odgovori 11 postova Stranica 1 od 1
Kirkolina
  • Cveja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 64
    Pridružio se: pre 15 godine

    Kirkolina

    od Cveja » pre 14 godine

    Posto vidim da nema interesujeme vaze misljenje o cajevima kirkolina.

    Ja sam pila tj.popila sam samo jednu kesicu i bilo mi je jako muka i imala sam dijareju.Nisam mogla dva dana da jedem uopste.
    Na samo pomisljanje na hranu ja sam povracala.

    Pa me interesuje da li je neko probao kirkolinu i da li je imao ovakvih problema?
    Dozivotno zaljubljena
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Kirkolina

    od lasata » pre 14 godine

    Dosta se pisalo na forumu o toj vrsti cajeva ali ne bih ti preporucila ni jedan od njih... Osim sto znaju da izazovu bolne grceve u stomaku nisu dobri ni zato sto se creva od njih olenje pa kad prestanes da ih pijes imas jos gori problem nego ranije... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Trilijan
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Kirkolina

    od Trilijan » pre 14 godine

    Ja sam probala taj caj, nije imao nikakav poseban efekat, pila sam ga posle jela, i iskreno kao da sam pila bilo koji drugi caj. Najbolje ti je da probas zelini, obican zeleni caj, ne one koje reklamiraju za mrsavljene. Meni je najukusniji bio onaj od TEEKANNE sa ukusom limuna ili kajsije. ali pazi on se ne pravi sa prokuvanom vodom, vec vodom do 60 C inace bude gorak. zdrav je, antioksidans, a topi salo.
  • Acid_doll
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Kirkolina

    od Acid_doll » pre 14 godine

    Taj caj bi kao trebalo da pospesuje probavu,medjutim,kad sam ga ja ranije pila,nije bilo nikakvih efekata,tako da...u principu,sve ti se svodi na "koliko para toliko muzike"... :wink:
    Height:166cm
    BMI (trenutni): 17,8
    BMI (ciljni): 16,0
  • Ines
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Kirkolina

    od Ines » pre 13 godine

    Acid_doll jedno pitanje: zasto ides na 44kg ako ti je visina 166?

    Ja sam pila kirkolinu ali ne redovno, samo kada me zeza stomak i nece vari...i stolica kada zeza... I meni je ok, ne gledam po pitanju kg, vec po ciscenju creva... Juce sam jela rezance sa sirom, i osecala sam jaku tezinu u stomaku, i tako poduzi period, i popila sam kirkolinu..i bolje je... Ali ponavljam, popijem je samo ponekad, mozda jednom-dvaput mesecno...

    :neznalica:
  • leona007
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Kirkolina

    od leona007 » pre 13 godine

    ja sam pocnela pred 10 dana da pijem kirkolina caj,i msavila sam 2 kila.ke vidimo jos
    Prikačeni fajlovi
    wg__75__21Vl00000g41MTEwOGh8MDAwMTI4Nmh8eW91ciB0ZXh0.gif
    wg__75__21Vl00000g41MTEwOGh8MDAwMTI4Nmh8eW91ciB0ZXh0.gif (3.67 KiB) Pogledano 23309 puta
  • Ines
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Kirkolina

    od Ines » pre 13 godine

    Kako i koliko cesto u toku dana pijes kirkolinu???
  • lena91
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Kirkolina

    od lena91 » pre 13 godine

    Zdravo svima!Koristala sam davno kirkolinu i to svakodnevno.Ovo kazem iz licnog iskustva,a konsultovala sam i svog lekara-uz uzimanje cajeva tipa tog,najcesce dodje do smanjenja telesne tezine,ali samo zbog pojacanog izbacivanja vode iz organizma,nista vise.Ta prica o topljenju masnih naslaga je cista glupost.Jedino sto ti ti proizvodi mogu doneti je disbalans elektrolita zgog prekomernog gubitka tecnosti(ako preterujes)ili prividno kratkotrajno smanjenje tezine.Moj ti je savet da batalis sve cajeve tog tipa i predjes na zeleni-on je zdrav a i neka istrazivanja,cini mi se da sam citala,pokazuju da povecava sagorevanje masti u organizmu.poz
  • milica222
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Kirkolina

    od milica222 » pre 13 godine

    Izbacivanje viska vode je nesto sa cim svi imao problem..tako da nije zanemarljivo. Zgodno je ukoliko imate problema sa varenjem ali svakako ne treba preterivati..
    http://www.yu4you.com/items/sr/ostalo/item_1066.html
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Kirkolina

    od Ella » pre 12 godine

    Posto su mi mnogi nahvalili kirkolinu, resih i ja da je probam. Kupila sam je u rinfuzu znaci ne u kesicama, posto je inace svaki calj bolji kao takav.
    Pridrzavala sam se uputstva i pila. Izregulisala mi je prva tri dana varenje i stolicu, sledecih danas sam osetila uzasne glavobolje i onda se jedno posle podne onesvestila na sred ulice, srecom da je moja ljubav bila kraj mene.
    Kirkolina mi je srozala i ovako nizak pritisak!!!
    Naravno da sam prestala da je pijem.
  • Fea
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Kirkolina

    od Fea » pre 11 godine

    Kupila sam je u zdravoj hrani,
    nije skupa , 100 dinara.
    Ne mogu je redovno piti jer stalno se negde krecem, tako da cu poceti svaki drugi dan...
    Rekla mi prodavacica u zdravoj hrani da je ljudi bas kupuju, neki je hvale neki kude....
    e sad treba se probati pa videti svako na svom primeru...
    samo se nadam da ne steti zdravlju.... gledam na to da je od biljaka, prirodna :)
Odgovori 11 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju