Božen
  • dada
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 47
    Pridružio se: pre 16 godine

    od dada » pre 16 godine

    Ma kakva Bozen!!!! Meni nisu nista pomogle te tzv. cudotvorne tabletice. Moz :) da nekome jesu al meni nista!!!
  • Lana
    Amater
    Amater
    Postovi: 128
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Lana » pre 16 godine

    Kada se Božen manje-više tek pojavila, krenemo mi porodično u nabavku tih tabletica. Ja sam tad bila negde u srednjoj, nekih 16 godina čini mi se. To je taman bilo neko rano proleće, pa je zimski period prežderavanja ostavio traga.

    Ulazimo mi, a prodavačica kez. Valjda nas je videla kao priličan izvor provizije, jer niko od nas nije bio ni blizu ITT. Elem, pitamo mi za te tabletice i dobijemo objašnjenje u sitna crevca (posle svega što se unese sem vode po 2-4 komada, što više to bolje), ali to nije sve! Trebalo je kupiti još i nekakve čajeve i anti-celulit gel i sapun i ne sećam se više šta još.

    Napomenuli smo i zdravstvenu istoriju porodice (konkretno baba astmatičar i čir na 12-palačnom crevu, tata gastritis, mama migrena), kaže ženska: sve je to ok, sve je to prirodno, itd.

    Dolazimo kući i jedva čekamo sutrašnji dan da počnemo. Pošto je baba bila domaćica kuće, uz sve što servira svakome od nas je servirala i po koju pilulicu u šoljici za kafu. I sve je to bilo super nekoliko dana. A onda, tata se vraća kući - dovozi ga kolega. Loše mu, povraća. Baba se savija od bolova u stomaku. Mamina koleginica zove sa posla, da tata dođe po mamu da je vozi kući ili kod lekara, puca joj glava.

    Na kraju sam ja (bez dozvole, ali sa nešto poznavanja vožnje) sela za volan, pokupila mamu i sve zajedno ih odvezla u Urgentni. Tamo nas je dočekao jedan lekar-poznanik i rekao da smo svi "moroni glupi što veruju reklamama" i da će nas se odreći preko novina.

    Srećom, posledice nisu bile trajne. U roku od 2 dana su svi bili k'o novi :D
    Boze, molim te, daj mi strpljenja - i to odmah
  • beatris
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od beatris » pre 16 godine

    Veliki sam protivnik svih tableta za mrsavljenje jer smatram da uopste nisu zdrave.
    Nemoguce je smrsati uz pomoc bilo kojih tableta a da se ne redukuje ishrana. To je moje misljenje.
    Ako i treba da se koristi neko pomocno sredstvo u procesu mrsavljenja onda to treba da bude neki prirodan caj koji pomaze izlucivanju tecnosti iz organizma.
    Mozda su nekom tablete pomogle i ja to postujem, ali ja ipak nisam za tu varijantu.
    Moje misljenje je zdravlje pre svega!
  • dada
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 47
    Pridružio se: pre 16 godine

    od dada » pre 16 godine

    Da evo ovaj Zeleni caj koji je izuzetno dobar!!!!
  • bilja80
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 16 godine

    od bilja80 » pre 16 godine

    Po meni je to bacanje para.
    Moja snaja je pila ksenikal (mislim da setako zovu-Drugacije se pise), kutija kosta oko 3500,00 din. 42 kapsule i pije se posle svakog obroka po jedna. Navodno izbacuju se masnoce iz organizma kroz probavu (imala je "sracku" svaki cas).
    Naravno nije smrsala nista samo je bacila 10000 za tri kutije.
  • debela berta
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 16 godine

    od debela berta » pre 16 godine

    Ja sam bas zahvaljujuci Bozenu nabacila jos par kila nakon poroda....i nisu mi pomogle sto se tice onoga za sto su namjenjene kapsule Turbo slank(pomogle su mi u drugom zdravstvenom problemu koji je ginekoloske prirode).

    A smrsati s njima se ne moze...dok su dve kutijice dosle do CH naplatili su mi cirka 100 eura...
  • ViA V.

    od ViA V. » pre 16 godine

    Majka moje najbolje drugarice radi u bolnici.
    Kaze (a ne verujem da bi lagala) da su jednog dana doveli zenu koja je imala hormonalni poremecaj bas zbog Bozen pilula.
    Poremecaj se manifestovao tako sto je imala povecano lucenje nekog hormona i imala je dlake svuda po telu!
    Brkovi, brada, po grudima, ledjima... :shock: :shock: :shock:

    Tako da nikad nisam razmisljala o uzimanju ovih tableta/pilula...
  • anchisd
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 16 godine

    od anchisd » pre 16 godine

    ja sam pre 20-tak dana pocela da ih koristim,ali samo zbog redovne stolice...i ne razmisljam o tome da mogu da smrsam od njih ,ali mi je probava nikad bolja...tako da meni u tom pogledu odgovaraju...mada meni na kutiji pise da se piju posle jela,a ovde citam da su neki pili pre jela :? ???? u svakom slucaju ja sam zadovoljna
    BB-Code (phpBB, Invision, vBulletin
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 16 godine

    piju se posle jela 2-4 komada sa po 2 dl vode/po tableti

    mislim da problem probave možeš da rešiš na zdraviji način
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    I bez dlaka :D .
  • sweet_but_fat
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 16 godine

    od sweet_but_fat » pre 16 godine

    uh,dobro je!ja sam koristila i turbo shlank i srecom nisam imala problema sa dlakama :-P
    i njih sam dosta davno pila(ako se ne varam kad sam bila druga godina srednje shkole) i skinula sam 6kg za mesec dana.pila i redovno i nisam imala problema....srecom :D
  • Nale
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 12
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Nale » pre 16 godine

    Uffff...uzas.....popila sam preko 500 tih "cudotvornih" tabletica.....i korigovala ishranu....i ni 2kg nisam skinula....a pila sam ih i posle pojedene jabuke...i kafe....soka....znaci 15 dnevno.....i nista..... :shock:
  • CicibankA
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 15 godine

    od CicibankA » pre 15 godine

    Ispila sam jedno pola tog porodicnog pakovanja i naravno nista skinula nisam..

    Dobro je samo za regulisanje probave, pa se mozda manje sve talozi i ne dobija previse, ali smrsala nisam ni malo.. :shock:
  • krawica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 15 godine

    od krawica » pre 15 godine

    pila sam ih toliko da umalo nisam pozelenela.salu na stranu,imala sam i utisak da mi koza drugacije mirise.naravno,nista nisam skinula i uvek pobesnim kad naidjem na 'pametnjakovica' koji mi kaze da nisam nesto dobro pila zato sto su bozenke super i da je on oslabio 20 kg sa njima.grrrrrr sta tu ima pogreso da se pije?!?!
    a probala sam i onaj njihov caj sa algama i zamislite smrsala sam 2 kg!smrsala sam tako sto sam ispovratila jer nesto odvratnije u zivotu nisam probala.
    o slabosti,majko gojaznosti...
  • bubamara
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 15 godine

    od bubamara » pre 15 godine

    a da se svi mi prijavimo za snimanje bozeninih reklamica, tipa:
    Bozen, hvala ti! Koristeci tablete sam razvila misice nogu, trceci do wc-a!
    Ili, posebna zahvalnica Bozen tabletama od fabrike toalet papira!

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju