Biomed
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Biomed

    od Moderator » pre 16 godine

    Dakle BioMed sada ga nema jer smo ga pojeli :D Šalu na stranu, ko je probao neka piše šta se dešavalao. Ja sam pojeo par teglica i lepo se popravio tako da nisam merodavan.
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Pre par godina i ja sam se "primila" na Biomed - prirodno + med, pa sta bih bolje?
    Posle svake popijene case, javljala mi se takva vucja glad, da se nisam mogla kontrolisati i bila sam u stanju da jedem i jedem...... i jela sam i jela....... i nakon nekoliko dana bacila teglicu :lol: .
  • Milomir (Miki)
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 16 godine

    Biomed... tj običan med...

    od Milomir (Miki) » pre 16 godine

    lilit napisao:Pre par godina i ja sam se "primila" na Biomed - prirodno + med, pa sta bih bolje?
    Posle svake popijene case, javljala mi se takva vucja glad, da se nisam mogla kontrolisati i bila sam u stanju da jedem i jedem...... i jela sam i jela....... i nakon nekoliko dana bacila teglicu :lol: .


    Od vajkada je poznato da med ima lekovita svojstva. I ja sam ga koristio. Doduše, pogrešno, ali sam ga koristio. Biomed nisam, jer sam zbog ovog lošeg iskustva postao skeptik... :)

    Med sam uvek voleo. A najviše mi se sviđa posle doooobre večere. Ono, kad mi je stomak zategnut, u grlu još osećam poslednji zalogaj, onda uzmem teglu sa medom, zamočim jednom kašiku, pojedem, oližem... pa umočim još jednom, pojedem oližem, zalijem vodom... i to ponovim još par puta... ili više pari puta... Za par dana, prazna tegla... Em skupo... em se gojim!? Ma, mora da sam u nečemu grešio, ali nikako da saznam u čemu?! Možda je problem u tome, što sa medom nemam mere??? :)
    Milomir Milovanović - Miki (Šiško)...

    "Herbalife" - Jeste li probali da mršavite na taj način?
  • melisa
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 149
    Pridružio se: pre 16 godine

    od melisa » pre 16 godine

    Moja drugarica je pila Biomed. Ja sam kod nje čitala upustvo i glasilo je da kašiku biomeda razmuti u čašu vode i da to popije umesto 2 obroka (mislim da su 2 bila u pitanju). Kontam ja da sa običnim medom uz dodatak cimeta i 1 obrok dnevno bi se isto toliko smršalo..Odmah mi je nešto bilo čudno.
    Slika
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Koliko se ja secam ide po danima, valjda prvi zamenjuje jedan obrok, pa tako i drugi pa se posle poveca na dva, ali meni je taj napitak toliko izazivao glad, da sam mogla vola pojesti sa sve repom i rogovima :16:
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    od Moderator » pre 16 godine

    lilit napisao:Koliko se ja secam ide po danima, valjda prvi zamenjuje jedan obrok, pa tako i drugi pa se posle poveca na dva, ali meni je taj napitak toliko izazivao glad, da sam mogla vola pojesti sa sve repom i rogovima :16:


    ...Hmmm.... pa,da nisi greškom uzela onaj drugi biome za gojenje ? :shock:
  • Norma J.M
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 223
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Norma J.M » pre 16 godine

    :16: Moguce je sve kod tetka Lilit!!!Ili su je barabe prevarile u apoteci :shock:
    Pa sad muku muci da skine kile,poludeli hormoni :16:
    A i ne pita' te, jesi l' pojela onog vola :shock: ?
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Pa teglice su im iste, samo su se poklopci razlikovali .....mozda su mi podmetnuli mangupi :shock: ......iiiiiiiiii......kako mi to ranije nije palo na pamet :evil: !!!

    Vo je jos uvek ziv i zdrav.....uspela sam da se suzdrzim.....karakter sam ja :18:
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 16 godine

    Davnih godina kada se Biomed pojavio pio ga tatin kolega sa posla koji je trebao smršati puno kila, kao ja sada. U stvari nakon ozbiljnih zdravstvenih problema trebao je da uradi skener ali nije moglo pošto je nosivost skenera bila mislim do 120 kg, pa je pod hitno trebalo skinuti tih 20.
    Kupi on Biomeda odmah 3 teglice. E sada trebao je piti ga prvi dan umesto doručka. Uradio. Drugi dan umesto ručka. Uradio. Treći dan umesto večere i to uradio. Onda dođe četvri pa ga popije umesto doručka i večere, a peti za doručak i ručak. Možete misliti čoveka od 140 kila koji je živeo na čvarcima i slanini i non stop nešto jeo kako 24 ''mesečari''. Znači on je faktički za 2 dana samo jednom jeo, ali nije dočekao tu dugoočekivanu večeru jer je popovratku sa posla kolabirao i završio u bolnici. Ležao je u bolnici na infuziji i na kraju uspeo da legne na skener. Eto ipak mu pomogao Biomed.
    Danas je on dobro, i dalje ima neki kilogram više i problema sa srcem.
  • Praslin
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 386
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Praslin » pre 16 godine

    Ella, priča ti je šou!
    Biomed je pila moja dobra drugarica koja inače i nema nekih problema sa kilogramima (htela je da skine 2-3kg) i zapravo i nije mnogo ješna.
    I desilo joj se isto što i Lilit - bila je non stop gladna kao vuk. Posle nekoliko dana je bacila teglicu. I dan danas ima odličnu liniju...
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Da rezimiramo : Biomed pomaze da se sto pre stigne u bolnicu, da poveca apeti i da se ugoji onaj ko je hteo da mrsavi bez potrebe :shock: !
  • jaga
    Amater
    Amater
    Postovi: 360
    Pridružio se: pre 16 godine

    od jaga » pre 16 godine

    Svaka cast na konstataciji :crybaby:
    Zdravlje i volja ce pokazati rezultate
  • Silvester
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Silvester » pre 16 godine

    Pio sam biomed i sto rece lilit, mada ne verujem da su kod mene hormoni :013: , ja sam jeo kao lud, posle sam odustao, i one teglice jeo kao desert :D
  • VipStar23
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 51
    Pridružio se: pre 16 godine

    od VipStar23 » pre 16 godine

    Koristio sam ga tri puta i dva puta sam smrsao po 5 kg, a poslednji put se nisam pridrzavao i skinuo 2kg, ali tezina mi se posle par meseci (2-3) vratila i vise ga nisam koristio.
  • VipStar23
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 51
    Pridružio se: pre 16 godine

    od VipStar23 » pre 16 godine

    lilit napisao:Da rezimiramo : Biomed pomaze da se sto pre stigne u bolnicu, da poveca apeti i da se ugoji onaj ko je hteo da mrsavi bez potrebe :shock: !


    bravo lilit bravo :D :D :D

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju