Biomed
  • bilja80
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 16 godine

    od bilja80 » pre 16 godine

    Ja sam ga koristila davnooo. Pre nekih 7 god, ali tada nisam imala viska kg kao sada i smrsala sam 4kg za 15 dana.
    Sada ovaj novi biomed u kesicama se koristi samo uvece umesto vecere, probala sam i njega 2006.god i nije bilo nikakvog efekta.
  • ViA V.

    od ViA V. » pre 16 godine

    Ne znam da li se ja racunam ovde... :?
    U nekim ranim pokusajima regulacije tezine (mislim da sam imala 9-10 godina, ali nisam sigurna), majka mi je kupila Biomed (istom logikom koju je Lilit spomenula u postu na prvoj strani) da vidimo sta se moze uciniti.

    Popila sam celu bocicu tog preparata i nisam skinula jedan jedini kilogram!
    Jedan jedini!

    Ne secam se da li sam imala povecan apetit tada (ipak je to bilo davno), ali se secam svog raspolozenja kad me je majka merika posle nekih 2 nedelje.
    Secam se kad je rekla ocu: "Nista, bre, nista!" :cry:

    Tako da: Ja ga ne preporucujem.
  • milenica83
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 15 godine

    od milenica83 » pre 15 godine

    uvjek mi je bilo lose od njega.....
    "cilj mi ne sme biti samo GUBITI KILOGRAME vec i PROMENA NACINA ZIVOTA"
  • caca
    Amater
    Amater
    Postovi: 156
    Pridružio se: pre 15 godine

    od caca » pre 15 godine

    Skinula sam sa biomedom 4kg bila sam jako gladna dok sam ga koristila i vratila iste za pola meseca. :crybaby:
    Čudno je to kako je malo potrebno da budemo sretni, i još je čudnije kako nam baš to malo nedostaje.
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Puslica » pre 15 godine

    nikada nisam koristila nikakve preparate.
    i poshto bih zhelela da smrsham 5kg,odluchila sam da probam biomed
    inache dosta sam smrshala vezhbanjem,vezhbam i dalje...al vec mesecima se ne mrdam sa kilazhom :S

    danas sam uzela prvu kesicu...
    nisam gladna.....
    videcemo....
  • caca
    Amater
    Amater
    Postovi: 156
    Pridružio se: pre 15 godine

    od caca » pre 15 godine

    Bolje se odluci za neku drugu dijetu nego za biomed cula sam da dovodi do ozbiljnih poremecaja metabolizma.a iz iskustva ti kazem da neces resiti problem
    Čudno je to kako je malo potrebno da budemo sretni, i još je čudnije kako nam baš to malo nedostaje.
  • Alien
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 62
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Alien » pre 15 godine

    I ja sam to pila, nekada davno, nisam ni grama skinula.
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Puslica » pre 15 godine

    caca napisao:Bolje se odluci za neku drugu dijetu nego za biomed cula sam da dovodi do ozbiljnih poremecaja metabolizma.


    kakvih poremecaja,tachno? :?
  • draganaa
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 31
    Pridružio se: pre 16 godine

    od draganaa » pre 15 godine

    evo da ti ja odgovorim..svi preparati za mrsavljenje ili bar vecina njih...velika vecina... su ustvari sredstva za ciscenje..tako da oni samo pomognu brze izbacivanje pojedene hrane....i tokom pijenja tih preparata metabolizam se skroz uljeni jer nema sta da radi,jer njegovu funkciju obavi taj neki caj ili tableta...
    valjda sam dobro objasnila ,jer tako nekako i meni objasnise... ;)
  • strelica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 15 godine

    od strelica » pre 15 godine

    Nisam mogla da odolim, a da se ne prikljucim temi….Pre oko 7 dana resim ja da smrsam nikad ranije nisam imala viska, ali sad zbog bolesti I fizicke neaktivnosti nabacila sam dosta kila.Posto nikad ranije nisam drzala djetu, ja ti se prvo odlucim za preparate za mrsavljenje i prvo se krenem raspitivati.Posto se setih smesnih reklama za biomed prosurfujem ja po netu i nadjem njihov zvanicni sajt.A kad tamo smesne stvari ljudi moji ,da ne poverujete koliko ti ljudi misle da smo mi potrosaci ovce…kad tako moram da kazem.
    Naime,sad se pojavio neki biomed 4 ultra,kao fora mrsavite dok spavate…nije nego.
    Kad sam procitala uputstvo samo sto se nisam srusila sa stolice.
    Evo i uputstva za koriscenje:

    Način upotrebe: Biomed 4 Ultra je prijatnog ukusa i mirisa i vrlo jednostavan za upotrebu. Sadržaj kesice je potrebno rastvoriti u 300 ml vode i popiti umesto večere. Jedno pakovanje Biomeda 4 Ultra sadrži 15 kesica koje su dovoljne za jedan tretman prilikom koga se telesna masa smanjuje od 4 do 6 kg. Veličina kesice je pogodna za džep ili tašnu ukoliko ste u pokretu.
    Savet:
    U toku tretmana treba izbegavati slatkiše, masnu hranu i alkoholna pića a piti što više vode i nezaslađenih čajeva.

    Koga oni to “farbaju”…….Pa svako ko se odrekne vecere i izbegava slatkise i masnu hranu, a pritom pije puno vode naravno da ce da smrsa….
    Ja vam toplo preporucujem da proucite dobro ponudjene djete na ovom sajtu i dnevnike koji ljudi vode i odlucite se za djetu koja vama odgovara…Ako posustanete u volji ovde su dobronamerni ljudi koji ce vas podrzati i vratiti na pravi put…
    Ja sam na jednoj od najsporijih djeta, a to je brojanju kalorija za 7 dana skinula sam 2kg,ali sto je najbitnije pocela sam da menjam svoj nezdrav nacin zivota i da se zdravo hranim.
    Toliko od mene…..
    :D
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re:

    od Puslica » pre 14 godine

    Puslica napisao:nikada nisam koristila nikakve preparate.
    i poshto bih zhelela da smrsham 5kg,odluchila sam da probam biomed
    inache dosta sam smrshala vezhbanjem,vezhbam i dalje...al vec mesecima se ne mrdam sa kilazhom :S

    danas sam uzela prvu kesicu...
    nisam gladna.....
    videcemo....



    na kraju sam ga baCHila u kantu :headbang:
  • milica222
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Biomed

    od milica222 » pre 13 godine

    Biomed 4 ultra, poboljsana formula ima na
    http://www.yu4you.com/items/sr/ostalo/item_617.html
    Odlican je!
  • katica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Biomed

    od katica » pre 12 godine

    Citam ovo vase pisanije i zatecena sam kolicinom negativnih komentara.Naravno da hocu da skinem kilograme i to pokusavam na najbrzi nacin jer mi uvek treba u 5 do 12.Pokusala sam bas sa tim Biomedom 4 Ultra i vise sam nego zadovoljna jer je 3,500 kg otislo kao od sale.Kombinacija brzog hoda i Biomeda 4 je dala odlicne rezultate. Svima nama treba neki podstrek pa da nastavimo i da vise vezbamo ali i da podsticemo organizam da ubrzava varenje a u ovome nema nikakvih stetnih sastojaka:med i biljke.E ako to moze da steti onda sta reci za sve one hemikalije koje prolaze tek tako.Sve u svemu cista 10 za Biomed 4 Ultra.
  • katica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Biomed

    od katica » pre 12 godine

    Za mesec dana koriscenja Biomed 4 Ultra preparata moja sestra je skinula 6 kg. Pitam se kako to nije poslo za rukom vama koji ste kao probali ovaj preparat?

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju