Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1
Vitalis slim
  • Nena3110
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 748
    Pridružio se: pre 14 godine

    Vitalis slim

    od Nena3110 » pre 12 godine

    Na tržištu se u poslednje vreme puno reklamiraju Vitalis slim kapsule.
    Čuli ste verovatno za ordinaciju Vitalis, jedna od prvih privatnih kod nas i ta doktorka, Vesna, kako beše, je prva koja je počela da koristi akupunkturu kod nas, pa je širila i širila posao, došla i do farmakologije.
    Naravno, kao i u svim reklamam obećavaju se sjajni rezultati, ali uz redukovanu ishranu, a te kapsule, navodno sadrže biljne preparate koji su sakupljači masti, ubrzavaju metabolizam i smanjuju apetit, te tako pomažu da se izdrži ta redukovana ishrana. Ima li neko iskustva, je li neko probao?
    Naravno, ni jedan preparat ne deluje na svaku osobu jednako, ja sam neke probala, čitajte, više njih, ali od pre tri-četiri godine nisam ništa. Posledwe su bile Herbafast kapsule, od kojih sam imala strašan zatvor, umesto da bude obrnuto.
    Ako je neko probao ove vitalis slim, pišite!
  • gaga29
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Vitalis slim

    od gaga29 » pre 12 godine

    Nena3110 napisao:Na tržištu se u poslednje vreme puno reklamiraju Vitalis slim kapsule.
    Čuli ste verovatno za ordinaciju Vitalis, jedna od prvih privatnih kod nas i ta doktorka, Vesna, kako beše, je prva koja je počela da koristi akupunkturu kod nas, pa je širila i širila posao, došla i do farmakologije.
    Naravno, kao i u svim reklamam obećavaju se sjajni rezultati, ali uz redukovanu ishranu, a te kapsule, navodno sadrže biljne preparate koji su sakupljači masti, ubrzavaju metabolizam i smanjuju apetit, te tako pomažu da se izdrži ta redukovana ishrana. Ima li neko iskustva, je li neko probao?
    Naravno, ni jedan preparat ne deluje na svaku osobu jednako, ja sam neke probala, čitajte, više njih, ali od pre tri-četiri godine nisam ništa. Posledwe su bile Herbafast kapsule, od kojih sam imala strašan zatvor, umesto da bude obrnuto.
    Ako je neko probao ove vitalis slim, pišite!


    Pozdrav :)
    Nisam probala te kapsule,ali koristim Herbafast ultimatum,nemam nikakav problem sa praznjenjem,cak stavise, u mnogome mi je pomogao da normalizujem stolicu!
  • Nena3110
    Još malo pa profi
    Još malo pa profi
    Postovi: 748
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Vitalis slim

    od Nena3110 » pre 12 godine

    Hvala što si odgovorila.
    To pokazuje koliko svako od ovih proizvoda različito deluje na svaki organizam.
    Ja sam u subotu, pre dva dana, kupila jednu kutiju Vitalis slim, i čim sam donela kući, razočarala sam se.
    Počela sam da ih pijem, videćemo hoće li biti rezultata.
    Oni preporučuju četvorodnevnu ishranu, pa da se ponavlja u krug, naravno naveli su alternativa. Međutim, to je tako mala količina hrane, da bi svako morao smršati i bez tih kapsula.
    Da se razumemo, nisam ja očekivala da ču moći da jedem neograničene količine hrane i kilo čokolade dnevno, očekivala sam da je potrebno paziti na ishranu, smanjiti količine, hraniti se zdravije, izbaciti slatkiše, a da u tome pomažu kapsule, da ubrzavaju metabolizam i smanjuju apetit, ali nisam očekivala da baš treba da gladujem. Mrzelo me da računam, jer ne znam ni da li nekoga interesuje, ali sumnjam da ono što oni preporučuju da se pojede u toku dana ima više od hiljadu kalorija.
    Ako je neko detaljnije zainteresovan, ja ću prekucati iz uputstva u kutiji taj jelovnik, da ne kucam ako nikoga ne zanima, to na njihovom sajtu nema.
  • gaga29
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Vitalis slim

    od gaga29 » pre 12 godine

    Lepo su se setili,stave ti u uputstvu preporuke za niskokaloricnu ishranu,pa normalno je da ces da smrsas :D
    I to je tacno da svaki od preparata deluje razlicito na svaki organizam.
    Moje iskustvo sa Herbafastom je odlicno. Nisam osoba koja ce da se pridrzava dijete,jer najcesce nemam uslova da se hranim redovno i uravnotezeno, dorucak uglavnom preskocim, pa obilan rucak,a onda slatkis...osim vikendom,kada imam sva tri obroka :D
    Za razliku od tog preparata, uz Herbafast se preporucuje samo povecan unos vode,oko 2 l dnevno i primerena fizicka aktivnost.
    Izgleda da je kod mene bilo potrebeno da se pokrene metabolizam,a to je uradio kapsaicin iz Ultimatuma,sagoreva mnogo vise kalorija,sto je velika stvar.Uz to sam dodala neke vezbice i super se osecam.
    Kuckamo se,pozdrav i samo napred :)
  • tohi
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Vitalis slim

    od tohi » pre 11 godine

    Zdravo .Pozdrav iz Skoplja.Vitalis slim.Da da da :x .Smrsao sam 200gr za 10 dana 8)
    Ok,na pravom sam putu.Idem kupiti jos 3 pakla i pravo na plazu.
    Nisam drzao njihovu Vitalis dijetu.Samo sam bio radoznao dali funkcionisu bez nje.
    Nema to veze ljudi moji napaceni.Ajd pozdrav i javim se kad skinem jos 600 gr.
Odgovori 5 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju