Sena
  • Milenica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Milenica » pre 15 godine

    Pila sam senu, to je užas :placljivko: grcevi, bolovi. I ja sam se tako zlopatila dok nisam otkrila caj od krusine, skoro sam cula za njega i odlucila da probam. Delotvoran je kao i sena, ali ne stvar grčeve i bolove! Znaci podjednako dobar ako ne i bolji ali bezbolan! Za senu sam čula da stvara i zavisnost, kod krusine se to ne može desiti!
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Sena

    od Puslica » pre 14 godine

    povremeno pijem kirkolina chaj protiv celulita,i poslednji put umesto njega uzmem onaj "za mrshavljenje"....od kad ga pijem ....idem u wc 100x na dan da prostite :shock:
    i chituckam ja tako po forumu...i naletim na ovu temu o seni [nisam imala pojma ni o chemu]....tek posle vidim da i ovaj chaj sadrzhi senu..... :?

    totalno bez veze
  • Mimmy
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Sena

    od Mimmy » pre 14 godine

    Skoro svi cajevi za mrsavljenje sadrze senu,jer ona potice na "praznjenje". Ako vec zelite da pijete,pijte onaj sa manjim postotkom. Meni je apotekarka rekla da sena nije preporucljiva za ljude koji imaju problema sa srcem,jer ima neko stetno djelovanje... Ja sam pila jedan caj,koji je bio super, a onda sam i ja skontala da se sena u njemu...ne pijem ga vishe..
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Sena

    od Puslica » pre 14 godine

    Mimmy napisao:Skoro svi cajevi za mrsavljenje sadrze senu,jer ona potice na "praznjenje". Ako vec zelite da pijete,pijte onaj sa manjim postotkom. Meni je apotekarka rekla da sena nije preporucljiva za ljude koji imaju problema sa srcem,jer ima neko stetno djelovanje... Ja sam pila jedan caj,koji je bio super, a onda sam i ja skontala da se sena u njemu...ne pijem ga vishe..



    ne pijem te chajeve "za mrshavljenje"...jedino taj "protiv celulita" a on ne sadrzhi senu....
  • Mimmy
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Sena

    od Mimmy » pre 14 godine

    ako vec pijes"protiv celulita",najbolji je caj od persuna...jeste da je odvratan za piti,ali rezultati su odlicni.... Ako ti nije mrsko,pokusaj.I naravno,vjezba i masaze...

    Moja kolegica ga je skinula sa tim cajem i masirala se,neces vjerovati,tozom od kafe.... :)
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Sena

    od Puslica » pre 14 godine

    Mimmy napisao:ako vec pijes"protiv celulita",najbolji je caj od persuna...jeste da je odvratan za piti,ali rezultati su odlicni.... Ako ti nije mrsko,pokusaj.I naravno,vjezba i masaze...

    Moja kolegica ga je skinula sa tim cajem i masirala se,neces vjerovati,tozom od kafe.... :)



    vezhbam..mazhem tanana gel...:P
    e a kako to sa pershunom?
    kupim svezh pa ga sushim i pravim chaj?:)
  • Mimmy
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 15
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Sena

    od Mimmy » pre 14 godine

    Upravo tako :)

    jednu kafenu kascicu persuna(naravno suhog) prelijes sa 2 decilitra vode.Stavis da odstoji 5 minuta. Ujutro i navece,po jednu solju.. nemoj da zasladjujes..zatvori nos i popi',jer je uzasno ruzno... :)

    A mozes i da stavis oko 300 grama persuna,prelijes vodom,namocis krpe u njega,privijes i prespavas....Kao neki fazon obloga...Ali ko ce jos spavati s tim.. :)

    Svasta ovaj persun zna... :)
  • Puslica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 16
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Sena

    od Puslica » pre 14 godine

    Mimmy napisao:Upravo tako :)

    jednu kafenu kascicu persuna(naravno suhog) prelijes sa 2 decilitra vode.Stavis da odstoji 5 minuta. Ujutro i navece,po jednu solju.. nemoj da zasladjujes..zatvori nos i popi',jer je uzasno ruzno... :)

    A mozes i da stavis oko 300 grama persuna,prelijes vodom,namocis krpe u njega,privijes i prespavas....Kao neki fazon obloga...Ali ko ce jos spavati s tim.. :)

    Svasta ovaj persun zna... :)



    hahah hvala puno.PROBACU! :D

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju