SAMO VOLJA TOPI SALO - ne verujte reklamama
  • Koje pilule ili preparat ste do sada probali?

    Glasanje se završava pre 15 godine

    Božen
    9
    21%
    Herbalife
    2
    5%
    Neki od čajeva za mršavljenje
    3
    7%
    Herbafast
    7
    17%
    Biomed
    0
    Nema glasova
    Neki sapun, kremicu, losion,...
    2
    5%
    Hidrokolon terapiju
    0
    Nema glasova
    Akupunktura
    1
    2%
    Ostalo
    1
    2%
    Skoro sve navedeno
    2
    5%
    Barem polovinu navedenog
    15
    36%
     
    Ukupno glasova: 42
  • Vedrana
    Amater
    Amater
    Postovi: 115
    Pridružio se: pre 8 godine

    Re: SAMO VOLJA TOPI SALO - ne verujte reklamama

    od Vedrana » pre 8 godine

    Popila sam ko zna koliko bocica Turbo slank tableta (Bozen firma), pre par godina. Isla sam redovno u WC, lice mi je bilo cistije, ali kilogrami su ostali, a dobila sam i neke dodatne, jer sam jela isto koliko i pre, a nisam imala narocite fizicke aktivnosti.
    Nakon ko zna koliko popijenih tableta, odustala sam. To je bilo jos pre par godina.
    Imam iskustvo i sa Herba fast tabletama, takodje od pre par godina. One su mi ubijale apetit, ali su za moj dzep bile preskupe, a premalo tableta u pakovanju i nisam vise mogla da ih kupujem, pa sam i od toga odustala.
    Najvaznije i najdelotvornije od svega je probusiti kasiku, biti uporan i dosledan i to je ono sto mi je pomoglo da prvi put u zivotu pocnem da gubim kilograme.
    19.09.2018. 103.3 kg
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Re: SAMO VOLJA TOPI SALO - ne verujte reklamama

    od Moderator » pre 7 godine

    Šta se u međuvremenu desilo? Da li si se vratila pilulama za mršavljenje ili je još aktuelna probušena kašika?
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: SAMO VOLJA TOPI SALO - ne verujte reklamama

    od Bakica » pre 7 godine

    Meni je danas upravo specijalista za dijabetis preporuchio NAJNOVIJI lek za mrshavljenje koji se daje u vidu inekcije jednom nedeljno. Zahvalila sam mu se i odbila. Na UNki sam vec vishe od 60 dana i skinula sam 12 kg. Rekla sam mu da cu ja to prirodnim putem. Necu da budem zamorche za njihove NAJNOVIJE lekove. Pijem vec dovoljno lekova jer sam dijabetichar i nameravam da skinem kilograme i da da odbacim bar one lekove koje mogu.Samo mi fali NOVI lek :-P Plus to ( mada mi nije objasnio) verovatno utiche na mozak da shalje osecaj sitosti u stomak. Ne dam da mi niko dira u mozak :x .Zaboravite tablete i okrenite se zdravijoj ishrani i vezbama.Rezultat nece izostati.I disciplinujte se da posle dijete jedete manje kolichine i fizichki se troshite da se kilogrami ne vrate.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Bakica
    Profesionalac
    Profesionalac
    Postovi: 1376
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: SAMO VOLJA TOPI SALO - ne verujte reklamama

    od Bakica » pre 7 godine

    Shto se tiche Herbalife moja poznanica se bavila time u vidu biznisa ( drzala predavanja, prodavala).Skinula je bila kilazu ( da li sa Herbalife ili drugachije ne znam) a onda se za relativno kratko vreme tako stravichno ugojila da je bila dva puta deblja nego pre korishcenja Herbalife. Sve je to prodavanje magle...a za probavu ima i boljih i jeftinijih laksativa ...i prirodnih.
    SlikaSlika

    SlikaSlika
    UN 06/2/2017 do 10/05/2017 119.9kg - 103.5kg - 16.4 kg
  • Jankoviceva_Zemun
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: SAMO VOLJA TOPI SALO - ne verujte reklamama

    od Jankoviceva_Zemun » pre 7 godine

    Caj koji melje sve sto pojedete je u radnji kirkolina, ali najbolje da kupujete na pijaci kese biljaka -sipurak, krusina kora, sena, kukuruzna svila! Ta kombinacija odmah vas tera u vc! :D
    Zdrave namirnice, voda, znojenje uz trcanje ili bajs, i kilaza ide dole...
    Srecno! :skakutalo:


    Moja komsinica promovise i prezentuje herbalajf, uzima gomilu para, proputovala svet, iskoristila je svoju mrsavost jer je oduvek celog zivota mrsava kao stap! I sada prodaje maglu ocajnim krupnim ljudima! Ja sam to odbila, kad me je zvala, ne pada mi na pamet nikakve praskove i sejkove da uzimam. Fuj :010:
    :mahalo:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju