Odgovori 7 postova Stranica 1 od 1
Nutrilans
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    Nutrilans

    od Ella » pre 14 godine

    Da li ste probali Nutrilans?

    Ja nisam ali vam prenosim iskustvo svoje koleginice i njenih prijateljica

    Nutrilans je hrana obogacena Omega-3 masnim kiselinama. Energetska vrednost prosecno 225 kcal/100 gr
    Ima ga u 5 ukusa: vanila, djumbir, cimet, cokolada i zelena jabuka. Sastoji se od 7 vrsta dijetnih vlakana, lanenog semena, kukuruznih pahuljica,...Mene podseca na dobro smiksan musli.

    Koristi se za dorucak i veceru. Za jedan obrok priprema se 2 kasike nutrilansa sa 2-3 dl jogurta, supe, kefira ili soka od paradajza, slatki ukusi sa sokom, vocnim jogurtom ili cajem.

    Cena 20 eura za kutiju koja traje 20ak dana.

    D: nutrilans
    U: vocka
    R: bareno povrce, piletina, salate, 1/2 parceta hleba, supe, corbe
    U: voce ili povrce
    V: nutrilans

    uz laganu fizicku aktivnost sa 2 kutije i za nekih 6 nedelja skidale su po 12 kg

    Ako zelite laganiji tempo onda ga koristiti samo za dorucak i tada se za isti period skida duplo manje kg.

    Nakon prestanka kosriscenja ovog proizvoda vratila je 3-4 kg.
  • Ana00
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Nutrilans

    od Ana00 » pre 14 godine

    Joj boze sto mrzim sve te carobne pilule i preparate... :x mislim ko ne bi oslabio 10kg za mesec dana ako jede vocku pre podne,za rucak piletinu,povrce i supicu,a za veceru vocku i jos malo povrca...i sad je kao tu jako znacajan taj preparat,mislim shvatam ja da on sluzi kao zamena za neko grickanje i dopuna ishrani,ali kljuc svega tu je promena ostatka ishrane...ne znam,ja sam APSOLUTNI protivnik svih preparata i cudesnih sprava...samo umerena ishrana i zdrava i redovna fizicka aktivnost!!!
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Nutrilans

    od Ella » pre 14 godine

    Slazem se.
    I ja sam se zaludjivala magicnim pilulama i preparatima u pocetku. Ali ljudi sve to rade iz ocaja.

    I ja sam joj rekla da bi kg skinula da je u ovakvoj ishrani umesto nutrilansa koristila obican musli ili da je sama napravila neki mix.

    Ali svaki preparat ima svoju reklamu i ljude koji su obuceni da te ubede i uzmu pare. A ovaca za sisanje uvek ima i bice
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Re: Nutrilans

    od Moderator » pre 14 godine

    Usput, ko zna šta je u sadašnje nutrilansu. Pitate me zašto e onda ću i da vam kažem: Jednostavno su se raspali - čovek po čijoj formuli je pravljen preparat je napustio firmu i odneo recepturu. Usput, čini mi se da on ima i vlasništvo nad žigom i imenom što sada već postaje pitanje za pravnike jer ko će ga znati šta se sada stavlja u dotičnu mešavinu :? ...
  • Asja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 42
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Nutrilans

    od Asja » pre 13 godine

    Da nije u medjuvremenu neko porbao Nutrilans?
  • Incognito
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 19
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Nutrilans

    od Incognito » pre 13 godine

    ja sam jutros pocela da ga koristim, podstaknuta iskustvom prijateljice koja je skinula 30kg za 4 meseca, zamenjivao joj je dorucak i veceru, rucak je bio normalan obrok od kuvanog jela, i obavezan je bio brzi hod od pola sata dnevno.
    naravno, nista grickalice, sokici, pekara, masno, suhomesnato, pice itd....

    inace, cena je 1600din kod promotera ili 1840 u biospajzu.
    preporucuje se kasika ujutru i kasika uvece, a ne po dve kasike za jedan obrok.
    moze da se razmuti u jogurtu, u soku, caju, supi ili paradajz soku.
    vise o tome na www.nutrilans.rs, i na sajtu dijeta.net imate placenu reklamu.
    Jedimo da bi ziveli, ne zivimo da bi jeli!
  • Asja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 42
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Nutrilans

    od Asja » pre 13 godine

    Hvala sto si podelila ovu informaciju! Ajde ponovo se javi za nedelju-dve, da cujemo kako je proslo. Znaci, najbolje je da se kupi na licu mesta (na onoj adresi gde pise na sajtu nutrilans.com) nego u biospajzu?
Odgovori 7 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju