Herbalife
  • Moderator
    Site Admin
    Site Admin
    Postovi: 611
    Pridružio se: pre 16 godine
    Gender:

    Herbalife

    od Moderator » pre 16 godine

    Čisto bi bilo šteta da propustimo priliku i da iz prve ruke saznamo o ovom preparatu od g. Milomira. Zato ga molim da nam, ne marketinški, već informativno opiše ovaj proizvod i svoje iskustvo sa njim. Takođe, molim ga da bude spreman i da odgovori na eventualna pitanja posetilaca ako ih bude bilo.
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 16 godine

    Žao mi je što se Milomir nije uključio u priču o Herbalife s obzirom da ga koristi i distibuira i što ga nema na forumu, pa se nadam da ima drugih forumaša koji su probali ovaj način mršavljenje te bi mogli da nam prenesu iskustva.
    Ja ga lično nisam probala.
    Žena koja drži tezgu sa voćem i povrćem na pijaci, kod koje se snabedvam istim, je počela pre dva meseca da ga koristi. Bila sam prisutna kada joj je jedna devojka vršila "prezentaciju" za tezgom i ubedila je.
    Za nekih 100 evrića mesečno ona pije neki šejk i šta već i kaže da je smršala za ova 2 meseca 7 kg i verujem joj jer se zaista vidi na njoj, ali sam je i upitala da li će ceo život da daje te pare da bi mršavila i kasnije održala liniju, rekla je - ma samo dok smrša posle će ona lako. Dobro videćemo. Žali Bože svo voće i povrće na tezgi koje ima na dohvat ruke. Pitala sam je što ne uzme i ne pravi sokove i kaše i koristi kao što koristi te šejkove, da ubaci u njih koje zrno, koju suvu voćkicu,...eh da je meni tezga...kaže mrzi je, nije to to, pa ok rekoh.
    Zanima me kraj ove priče...
  • La_mamma
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 15 godine

    informacije

    od La_mamma » pre 15 godine

    Dobar dan svima
    Ja sam nova ovdje , danas sam se registrovala i odmah potrazila da li ima nesto o Herbalife-u na ovom forumu.
    Elem, ja sam se porodila prije 10 mjeseci , i jos uvijek imam 10 kg viska.
    Prijateljica mi je svesrdno preporucila herbalife , neki shejk i pilule i narucila ih za mene. Eto...jedino bih voljela da znam nesto vise o ovom proizvodu , prije nego ga pocnem koristiti.
    Unaprijed zahvalna

    La_mamma

    P.S. Od danas cemo se druziti intenzivno :)
    :013:
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 15 godine

    Expert za Herbalife nam je već dugo vremena odsutan ili nas je možda napustio. On je bio prezadovoljan učinkom.
    Moja poznanica je smršala dok ga je koristila ali kada je prestala ponovo se vratila starom načinu ishrane vratila je kilograme.
    Zato draga moja ne bacaj pare na hemiju, kupuj sveže voće i povrće, uplati neki fines ili kupi spravicu i vežbaj.
    Stvar izbora.
  • La_mamma
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 15 godine

    od La_mamma » pre 15 godine

    Dobro...ona se vratila starom nacinu ishrane.
    Ja zelim ovim ubrzati proces mrsavljenja , ubrzati metabolizam , i naravno kad izgubim ovih uzasnih 10kg...nastavicu da ih odrzavam. Tada je lako.... :D , kad imas volje i kad si lijepa sama sebi... neces to da pokvaris :020:

    Tu je moja savjetnica za Herbalife :)
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 15 godine

    Super si raspoložena, puna volje i pozitivne energije. Želim ti puno uspeha i nadam se da ćeš efikasno i zdravo skinuti taj višak i zadržati postignutu kilažu.

    I ne zaboravi na rekreaciju.

    :23:

    Naravno i da na ovom mestu podeliš iskustva sa herbalife
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Evo savetnice i strucnjaka za HL pa ako nekoga nesto zanima posebno samo neka mi se obrati... Naravno ne u dnevnicima nego ovde... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • goca
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 15 godine

    od goca » pre 15 godine

    E pa drage moje sto se Herbalajfa tice ,prvo to nisu nikakvi lekovi za mrsavljenje,vec izbalansirana zamena za obrok.Ako je potrebno smrsati sa sejkom se menjaju 2 obroka,pri tom necete osecati glad nakon par sati jer sadrzi sve potrbne tvari koje nam trebaju , i uz to postepeno oslobadja energiju pa niste nervozne ili umorne.Mozda je cena problem vecini ali ako stavite na papir koje namirnice pojedete za dorucak i veceru za mesec dana pa to pretvorite u pare sve ce vam biti jasno.Ja ga koristim dugo i moja cerka /12.god./ kao zamenu za dorucak ,zato bih ga svima toplo preporucila.Od skoro sam njihov distributer pa sve sto zelite da znate pitajte.
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Hvala Goco, pomoc ce dobro doci... Verovatno se ne znamo zato sto si od skoro distributer ali ovde ima jos jedan stari distributer i ja a ja sam supervizor u HL... Dakle informacija nam nece nedostajati a imamo pravilo da ne reklamiramo na sajtu odredjene proizvode pa te zato molim da na ovu temu sto manje bude price... 8) Takodje ni etika HL kompanije ne podrzava ovaj vid rada distributera sto pretpostavljam znas... Mislim da ovo ipak nije pravo mesto za to... Ovde mrsavimo iskljucivo prirodnim putem i do sada je samo jedna clanica iz CG uzimala HL... Znam da ces reci da je HL potpuno prirodan ali mislila sam bez pomocnih sredstava da tako kazem... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • diki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 15 godine

    od diki » pre 15 godine

    ...samo cu reci...u USA je genetska modifikacija dozvoljena...toliko o prirodnom....
    SVE STO MOZE DA SE MERI, MOZE I DA SE KORIGUJE!
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Da Diki, ali HL se ovde ispitivao sest godina na VMA pre nego sto je pusten u upotrebu po nasim standardima... Postoji HL za Evropsko i za USA trziste... Vrlo se razlikuju... Veruj mi... Ja sam koristila i njihove i nase proizvode i znam razliku...
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • diki
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 15 godine

    od diki » pre 15 godine

    Hbl ima jako dobro osmisljen reklamni koncept...a sta je dobra reklama - to ti je - stvoriti kod ljudi potrebu za necim STO IM UOPSTE NIJE POTREBNO! ...draga Lasata, ocigledno je tvoj ovozemaljski zadatak pomagati ljudima... vjeruj mi, to mozes bez ikakve "kompanije"...pa ti to vec radis, vec si i meni pomogla... :30: ...znas sta je najbolje u HBL - podrska! A ovjde je ti dajes bezuslovno...
    SVE STO MOZE DA SE MERI, MOZE I DA SE KORIGUJE!
  • Lela Bacvanski
    Amater
    Amater
    Postovi: 151
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Lela Bacvanski » pre 15 godine

    Nisam mogla a da ne ucestvujem u ovoj temi..
    Prvo, ja sam osoba koja je probala skoro sve moguce dijete koje
    postoje, ali i sve moguce preparate za mrsavljenje (vise o tome u mom dnevniku)...
    Od svih preparata jedino sto mi je odgovaralo bili su proizvodi calivite...
    Herba life je jos jedan vid americkih marketing strucnjaka koji imaju super organizovan multilevel marketing, ali proizvod je nula!
    Verujte studiram to...
    Koristila sam HL mesec dana (i mene su uspeli da ubede u bla bla truc truc) i nista...
    Pritom sam se pridrzavala uputstava bez izuzetka upravo iz razloga sto je veoma skup!
    (ja sam platila shake, biljna vlakna, proteinski puder i multivitamin 11.000 dinara) jer me neki fini cika - distributer ubedio kako mi je sve to neophodno...
    Iz mog iskustva samo vam mogu reci nikakvi preparati ne mogu ucini ono sto mozete vi sami za sebe...
    Pogotovo NE Herba Life!!! :x
  • Lidija
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Lidija » pre 15 godine

    Ja sam cula da stavlaju u njega efedrin i da zato imas energiju
    koliko je to tacno/netacno??
  • tratincica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re:

    od tratincica » pre 15 godine

    lasata napisao:Da Diki, ali HL se ovde ispitivao sest godina na VMA pre nego sto je pusten u upotrebu po nasim standardima... Postoji HL za Evropsko i za USA trziste... Vrlo se razlikuju... Veruj mi... Ja sam koristila i njihove i nase proizvode i znam razliku...


    Mozda je u pitanju samo atest (da je zdravstveno ispravan bla, bla, truc), posto je za ispitivanje potrebno sprovesti opseznu studiju koja traje bar par meseci :)

    Inace, ja sam vizuelni tip... sejk ili jabuka... sejk.. jabuka... sejk... jabuka... jabuka :)

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju