Odgovori 6 postova Stranica 1 od 1
Fango thepaphy- terapija blatom
  • trakana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 16 godine

    Fango thepaphy- terapija blatom

    od trakana » pre 16 godine

    Ovako... Ovo je jako zanimljivo za sve cure koje poput mene zele da skinu visak kg i delimicno otklone celulit ( upamtite, celulit se nika ne moze 100% otkloniti !!! )... Dakle, regulisana ishrana + 2l vode + vizicka aktivnost + fango = zeljena linija :D
    Kako? Ovako ... (inace, ja sam kozmeticar), pored velikog unosa vode, regulisane ishrane preporucujem da koritite bilo kakav sport, ako se totalno van kondicije moze za pocetak i brzo hodanje, ali pre toga obucite "Afrodita carape" i trenijate, odam posle treninga namazite noge (od listova jer odatle pocinje celulit ka kukovima), zatim stomak i gluteus (guzu), i obavijte namazane regije celofanom , obucite trenerku, lezite, uvijte ce cebetom i tako 30-40min... posle tusiranje... Za pocetak, 3 dana za redom pa posle svaki treci dan. Blato mozete kupiti u DM ili "Lilly" drogerijama, moj predlog je "Venus", kosta 800-900din. Inece, to blato pospesuje izbacivanje toksina i stetnih materija, smanjuje celulit i masne naslage. Eto toliko od mene! Pozdrav!!! :007:
  • trakana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 16 godine

    od trakana » pre 16 godine

    Pardon, fango theraphy - greska u kucanju
  • trakana
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 16 godine

    od trakana » pre 16 godine

    izvinite, ne gledam u tastaturu dok kucam pa se dogodi koji lapsus :oops:
  • Amaterazu
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 7
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Amaterazu » pre 16 godine

    ovo cu morati da probam.......
  • mylyca
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    od mylyca » pre 16 godine

    I meni ovo izgleda primamljivo,bas cu sutra da odem da kupim. E sad imam 2 pitanja! 1. Da li ta jedna kutija blata moze da se podeli na vise delova pa da se koristi vise puta i 2. Da li si ti probala ,imali efekta? Ljubac :009:
  • Vanilla
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Vanilla » pre 16 godine

    Ja bih jos dodala da kupite i ostale Afroditine preparate koje se mazu pre nego sto se obuku carape (cimet gel recimo) jer je onda ucinak jos veci. Super je stvar ovo blato! A svakako bih preporucila jos i profesionalne masaze, nista celulit ne moze tako dobro da razbije kao rucna masaza.
Odgovori 6 postova Stranica 1 od 1

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 43 gosta