Diet Plus iskustvo i komentari
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od hajducica » pre 12 godine

    cupavac, gde li si? os mi odgovoriti? 8)
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od hajducica » pre 11 godine

    od februara sam pila diet plus, napravila pauzu u maju, od juna opet. 13kg za taj period. ne znam da li smem da pijem jos jednu kutiju? jel zna neko jel mora da se pravi pauza?
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • ria
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od ria » pre 11 godine

    Kako sam ja primjetila rijetko ko ovdje koristi preparate, pa čisto sumnjam da će neko moći da ti odgovori.
    Moj savjet je da se raspitaš u apoteci gdje kupuješ, oni moraju imati objašnjenje. ;)
    Drago mi je zbog tebe da si smršala, samo povedi računa o ishrani, jer treba gledati dugoročno, a ne čitav život piti preparate.
    1. cilj!
    Posle 44. dana UN dijete -9kg. Sa 74kg na 65kg.

    2. cilj!
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od hajducica » pre 11 godine

    Ria, hvala ti puno na odgovoru. Naravno, korigovala sam ishranu, presla sam na hrono ishranu,ali na svoju ruku... nisam isla kod doktorice. jako sam zadovoljna kako mi organizam reaguje. planiram jos 5 kg da skinem i onda mogu samo da odrzavam kilazu hrono ishranom. pitala sam u apoteci kaze da ne mora da se pravi pauza, nema stetnih efekata ni kontraidikacija. tako da cu jos jednu kutiju i tu cu da se zaustavim
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • Pikova Dama
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od Pikova Dama » pre 11 godine

    Ja sam pocela da ih pijem... Danas je treci dan... Naravno jos nista nisam primetila...
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od hajducica » pre 11 godine

    mozda je jos rano. jel ti se smanjio apetit, povecala potreba za vodom? ili je bar redovna stolica?
    javi rezultat
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od hajducica » pre 11 godine

    Pikova Dama, ima li rezultata?
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • Marilyn
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od Marilyn » pre 11 godine

    Razgovarala sam s jednom doktoricom konkretno o Herbalife-u a ona mi je spomenula i ostale preparate. Rekla mi je da su svi u principu isti, u početku se gubi na težini, al ne salo nego tečnost i onda dođe do zastoja.
    Moja prijateljica je s Herbalife-om skinula 9 kg (a treba bar 30) i sad već dva mjeseca ništa iako sve radi isto kao i na početku. To je ono što ja znam.
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od hajducica » pre 11 godine

    da,ali sve zavisi od formulacije preparata. I moja prijateljica je pila Herbalife,skinula je preko 10 kg, ali kad je prestala iste je i vratila.
    Mora da se redukuje ishrana svakako.
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • Marilyn
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od Marilyn » pre 11 godine

    Moja frendica se nije skunula sa njega (ko da je droga nekakva 8) ) pila ga je i dalje redovno al dva mjeseca se nije makla.
    Mislim da je tako i sa svim ostalim preparatima. U početku te krene i onda stop :)
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od hajducica » pre 11 godine

    ja sam svasta nesto probala ranije i nista nije davalo rezultate. skinem 2,3 kg i onda ih i vratim. ali sad sam redukovala ishranu, apotekarka mi preporucila da pijem Diet Plus,posto sam joj trazila nesto sto je dobro i daje rezultate kaze da je dobar sastav, i ok. dosta sam skinula. naravno napravila sam pauzu od mesec i po, dva i opet sam nastavila. nisam jos vratila ni kg. mozda jer sam redukovala ishranu., ne znam
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • najdraza1969
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od najdraza1969 » pre 11 godine

    Pitanje za Hajdučicu:

    Sa koliko kilograma si krenula sa hrono-dijetom i Diet plusom? 13kg je odličan rezultat, bravo! I meni se čini da je ta hrono dijeta nekako najzdravija i najlogičnija od svih do sada koje sam pročitala (imam i brošuricu Dr. Ane).
    Dok si koristila Diet plus nisi imala nikakve nuspojave? Ja imam malo povišen pritisak, pa se bojim da krenem sa Diet plusom :( .

    Pozdrav
  • hajducica
    Amater
    Amater
    Postovi: 228
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od hajducica » pre 11 godine

    najdraza 1969, skinem ja dosta kg, ali cim prestanem, malo se opustim vratim 2,3 kg. sad ne skrecem s staze. odusevljena sam hrono ishranom, to zapravo i nije dijeta vec nacin ishrane. nije tesko pridrzavati se samo da se naviknes da svaki dan jedes u isto vreme.
    diet plus mi je dosta pomogao jer mi regulise stolicu, pomaze u procesu sagorevanja masti, smanji mi apetit.
    mislim da mozes slobodno da ga pijes jer ne skodi ukoliko imas nizi ili visi k.pritisak. posavetuj se sa farmaceutom. licno nisam imala nikakve nus pojave
    "Bezbrižna ravnodušnost je veliki dar i moćno oružje mladosti." Ivo Andrić
  • najdraza1969
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od najdraza1969 » pre 11 godine

    Obaveštenje za sve koji žele da kupe Diet plus:

    Našla sam ga danas za 1575 dinara u apoteci Oaza zdravlja . Ima tih apoteka na više lokacija u Beogradu. Pozdrav!
    U drugim apotekama su od 1750-1799dinara.

    Pozdrav
  • najdraza1969
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Diet Plus iskustvo i komentari

    od najdraza1969 » pre 11 godine

    hajducica napisao:najdraza 1969, skinem ja dosta kg, ali cim prestanem, malo se opustim vratim 2,3 kg. sad ne skrecem s staze. odusevljena sam hrono ishranom, to zapravo i nije dijeta vec nacin ishrane. nije tesko pridrzavati se samo da se naviknes da svaki dan jedes u isto vreme.
    diet plus mi je dosta pomogao jer mi regulise stolicu, pomaze u procesu sagorevanja masti, smanji mi apetit.
    mislim da mozes slobodno da ga pijes jer ne skodi ukoliko imas nizi ili visi k.pritisak. posavetuj se sa farmaceutom. licno nisam imala nikakve nus pojave



    Da li možeš da mi opišeš tvoj način ishrane u ovim letnjim danima?

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju