Božen
  • schnappie
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 15 godine

    od schnappie » pre 15 godine

    ja sam imala jako losa iskustva sa tim tabletama,bilo je dobro dok sam ih pila ali kada sam prestala.........evo patim se dve godine da skinem kile,meni nisu odgovarale i od tada ni jedne ne koristim
  • caca
    Amater
    Amater
    Postovi: 156
    Pridružio se: pre 15 godine

    od caca » pre 15 godine

    Koristila sam ih kad sam isla u srednju skolu!Nisa nisam uradila sa njima
    Čudno je to kako je malo potrebno da budemo sretni, i još je čudnije kako nam baš to malo nedostaje.
  • gaga_81
    Amater
    Amater
    Postovi: 166
    Pridružio se: pre 15 godine

    od gaga_81 » pre 15 godine

    Ja ih koristila jedanput,popila jedno pakovanje i samo sam od njih isla svako 5 minuta u WC :D smrsala nista nisam
  • Zelena
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 9
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Zelena » pre 15 godine

    popila sam jedno pakovanje, prosle ili pretprosle godine, nisam nista smrsala, ali nikakvih problema nisam imala. koliko vidim dobro sam i prosla. i meni su prodali anticelulit sapun koji niiiista ne radi.

    glupost ziva.
    you can be anything you want to be
  • NisamAndjeo
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 8
    Pridružio se: pre 15 godine

    od NisamAndjeo » pre 15 godine

    hahahaha i ja sam jedna od vas mnogobrojinih koja je koristila turbo šlang i nije smršala ni grama, još sam uzela ono porodično pakovanje, pila po 3 tablete od jednom sa 2 case vode i tako tri puta dnevno... al uzalud... Mada postoji u nekim njihovim prodavnicama plan ishrane... a to vam je kao da ste na dijeti pa normalno je da ćete onda smršati :)
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    od lasata » pre 15 godine

    Od jednog nutricioniste sam cula da Turbo Slank izaziva teze poremecaje metabolizma... :(
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • Alien
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 62
    Pridružio se: pre 15 godine

    od Alien » pre 15 godine

    Ja sam pila prije par godina..nisam grama smrsala, niti mi se probava nesto regulisala...sto mi je i glavni problem.
  • natali
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 15 godine

    od natali » pre 15 godine

    Imala sam iskustva sa Turbo slankom, ukratko UZAAAASSSS. Ja imam problema sa "lenjim stomakom" godinama od njih mi je bilo samo gore. Probala i ksenikal to izbacuje masnosu iz tela ali nekontrolisano i zna da bude jako neprijatno (da ne objasnjavam detalje bljak) Ako je neko trazio carobnu pilulu onda sam to ja ali ne vredi. Samo korigovati ishranu, odnosno fina dijetica pa onda voditi racuna
  • ZloTja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 40
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Božen

    od ZloTja » pre 14 godine

    Ja sam pila Bozen iz vise puta i nekad bilo efekta a nekad ne, sve u svemu i kad je bilo kile su se vratile brzo posle prestanka uzimanja Bozen. Jedino sto mi je pomoglo oko regulisanja stolice, kosa mi je postala blistavija i napokon posle duzeg vremena imam lepe i duge nokte :mahalo:
  • ALEXANDRA92
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 55
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Božen

    od ALEXANDRA92 » pre 14 godine

    Ja sam pila i nista mi nije pomogao...
  • natashka
    Amater
    Amater
    Postovi: 353
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Božen

    od natashka » pre 14 godine

    Pila ih i ja...Apsolutno, nista...I to sam ih pila oko dva meseca! Stolica mi je bila redovnija, ali nista drugo...Na njima pise i da regulisu probleme sa hemoroidima (koje sam ja u to vreme imala),sto je tek netacno! Jos mi se svi smejali kako mogu da nasednem na reklamu u kojoj pilule za mrsavljenje reklamira gospodja Bozen- nije mi jasno zasto bar nije platila devojku koja bi ih reklamirala( izgleda da zivi u zabludi kada je njen licni izgled u pitanju)! Uz to sam cula par proverenih prica da ima kasting za ljude koji su puno smrsali i da im placa da se pojave u njenim reklamama! Uzas! p.s. Isto tako sam cula da joj je anticelulit gel dobar!
  • PaunovoPero
    Amater
    Amater
    Postovi: 145
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Božen

    od PaunovoPero » pre 14 godine

    Pa valjda bi G-dja Bozen smrsala..makr gram :D
    "AKO NE SAD,KAD CU?AKO NE JA,KO CE?"
  • Acid_doll
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Božen

    od Acid_doll » pre 14 godine

    PaunovoPero napisao:Pa valjda bi G-dja Bozen smrsala..makr gram :D


    hehe,a pa njene "obline" pravdaju time sto ona kao ima hormonski poremecaj pa joj sirotoj ni njene cudotvorne alge ne pomazu... :D
    Height:166cm
    BMI (trenutni): 17,8
    BMI (ciljni): 16,0
  • tamy
    Amater
    Amater
    Postovi: 197
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Božen

    od tamy » pre 14 godine

    ne znam da li su bile bozen tablete ili neke druge, ali u mom komsiluku je jedna devojka preminula zbog njih, ne bih da vas plasim, ali lekari su konstatovali da su joj tablete izjele jetru ...
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Božen

    od Ella » pre 12 godine

    Dobijem ja za ove prosle praznike poklon u vidu paketa Bozen prozivoda i medju svim pomadama, samponcicima, sapuncicima bese i kutija pilulica. Pa kad je vec tu sto da ne probam. I krenem ja onako po sve pravilima. nije mi tesko palo s obzirom da pijem velike kolicine vode. Opet mi u pocetku izregulisalo probavu, ali ne lezi vraze nakon desetak dana u sred noci me probude strahoviti grcevi u stomaku, bilo je to oko jedan posle ponoci. Od tog trenutka do sutra dan do dva posle podne ja sam svakih pola sata grlila wc solju, a posle sedala na nju. Gotovo da sam dehidrirala. Svi su se uplasili, a i ja! Pozvala sam svoju dr telefonom. I kada sam joj sve ispricala za malo mi je spustila slusalicu. Naravno poslusala sam savet, vratila se u normalu i rekla zbogom g-dji Bozen

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju