Božen
  • Asja
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 42
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Asja » pre 16 godine

    Moja sestra se jednom nahvalila kako je smršala 7 kg sa Boženom. I tako ona nabaci opet kilograme i opet kupi Božen i ništa! Ja sam ga pila, pa ni makac. Čak nisam ni trčkala do WCa stalno kako neki kažu.

    Mada, ko reče da žena ima 20 kg viška? Jeste, bar ona bi trebalo da bude uzor za kupce, ako ništa. Ili jednostavno ona ih se toliko napila da više ne deluju.

    Kad sam jednom kupila te pilule, zvala sam onaj info telefon i pitala kako da skinem 3 kilograma. Oni su mi rekli da su te pilule namenjene za one MNOGO gojazne i da bi ja trebalo da smanjim slatkiše i masno... pa to mogu i bez pilula.

    Što se tiče vlakana, otkrila sam jednu vrstu žitarica koja se zove KINOA (QUINOA). Potiče iz Južne amerike i ima 45% vlakana po obroku! Ukus je hrskavi, zanimljiv i kuva se kao pirinač. Ko voli sladak doručak doda malo meda i badem (lešnika) ili kao ručak uz drugo povrće. Kupuje se u boljim prodavnicama zdrave hrane.
    (Mislim da sam ovde malo skernula sa teme ali se nadovezuje sa vlaknim i božen pilulama. Ako urednici misle da nije mesto ovde, neka prebace.)


    Ups, sad sam videla da u temi žitaraice ima i kinoa....
  • anna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 16 godine

    od anna » pre 16 godine

    za pocetak...dobar dan, dobro vam dosla :D .....
    na temu bozen tabletica,mogu reci samo jedno,a to su dve stvari :D :D ....jel delovale nekome u opste??? :shock:
    inace...moja majka je imala zelju da ih proba.....i probala je....jedno 5-6 kutija :)
    (optimista,mislila je "dobro to su alge,treba vremena da se organizam navikne,treba biti uporan..." bla,bla...).....pila je 3-4 tabletice posle obroka i bar 3l vode dnevno i.....ugojila se 8kg!!!!!

    ...toliko o tome :D
  • Karolj

    od Karolj » pre 16 godine

    Dorodošla! :wink:
    I ja sam čuo od nekih da su se ugojili umesti smršali sa ovim preparatom...
  • anna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 16 godine

    od anna » pre 16 godine

    fala,boje vas nasla :)
    i ja sam ih do duse probala,ali....nisam mrdala ni gore,ni dole....i onda-cemu?! :)
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Anna, da ti pozelim dobrodoslicu i predlozim da dodjes u podforum "Dnevnici clanova foruma" i da otvoris svoj dnevnik i napises sta si ti isplanirala za skidanje svog viska kg i da se upoznas sa ostalim forumasima :) .
  • anna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 16 godine

    od anna » pre 16 godine

    hvala lilit :) sad nesto jos zavrsavam,ali planiran veceras da se pozabavim pisanjem dnevnika i ubacivanjem kgmetra :) ....valjda cu se snaci :roll:
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Cim ti znas da postavis taj slatkis od avatara, sigurna sam da ces se snaci :wink: .

    Moje kcerke i ja obozavamo te medvedice :013: .
  • anna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 16 godine

    od anna » pre 16 godine

    eee nemoj da te to zavara,pocetnicka sreca :D ja sto umem da se upetljam niko ne zna hahaaaha :D al ako mi zatreba pomoc-vikacu na sav glas :wink:
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Vici :013: !
  • anna
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 11
    Pridružio se: pre 16 godine

    od anna » pre 16 godine

    ok al nemoj da se pravite da me ne cujete :013: odo da dovrsim nesto...eto me nocas da marljivo radim :wink: pozz
  • Vanilla
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Vanilla » pre 16 godine

    Moja baka od 70 godina je skinula 6kg za mesec dana sa Bozen tabletama. Ali moja baka jede puno mesa i masnih stvari i sticem utisak da te tablete najbolje deluju na one koji unose vise masnoca. Ja ne jedem meso, samim tim Bozen tab. nikakvog uticaja nisu imale na mene, sem sto mi je ten bio lep i probava ok.
    I ja sam O krvna grupa. Ako pogledate dijetu po krvnim grupama, primeticete da ova grupa treba i zahteva najvise mesa u svojoj ishrani. Zato sticem utisak da Bozen tablete najbolje deluju na ovu grupu. Mada, ko zna, priroda je to :)
    I kao sto neko rece gore, da to icemu valja, pa sama gospodja Bozen bi valjda skinula onaj silni visak koji godinama brizljivo neguje! Kao kad bi neko sa aknama reklamirao preparat za negu lica :))
  • tigrica
    Amater
    Amater
    Postovi: 107
    Pridružio se: pre 16 godine

    od tigrica » pre 16 godine

    Ja sam Bozen tablete koristila jedno mesec dana. Njih sam upotrebila da krenem sa dijetom, da mi bude lakse. Ali naglasavam da sam bila na dijeti i cim sam osetila da mogu sama, nastavila sa dijetom...i smrasala.

    Probala sam herba lajf, nije mi se svidelo i bacila u djubre.

    Probala sam i neke sa ananasom, brom, nesecam se i bacila.

    Probala i neke nase domace, pa mi se cudno vrtelo u glavi, kazu i narkomani to piju :shock:

    Moj zakljucak da je to sve s..., niko nije smrsao a da nije bio na dijeti, zameni dorucak i veceru sa ovsenim pahuljicama (ofekat kao herba life),
    popi 3 case vode pre obroka, nema mnogo mesta u zeludcu, negrickaj izmedju obroka...., sve se to moze bez preparata.

    Dale preparati, zivela zdrava ishrana.

    :D
    Pocetak-04.05.12 -protekal
  • MIMI
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 16 godine

    od MIMI » pre 16 godine

    ZIVELA TIGRICA
  • Sunset

    od Sunset » pre 16 godine

    Poptupno se slažem. To je stvar logike: kad bi neki preparat stvarno bio trajno rešenje SVI bi ga uzimali i niko nikada više ne bi bio debeo. S druge strane svi preparati preporučuju dosta tečnosti, niskokalorične užine, vežbanje i sl..a to deluje i bez samih preparata. Ipak..ne smemo biti prestrogi, nismo svi isti i ponekad je nekom potreban onaj početni "impuls" koji će ga pokrenuti, a to mogu biti neki preparati , čajevi i sl. U medicini je to poznato kako "placebo" efekt, jednostavno autosugestija ima veliku moć i ona "odradi" rezultate. I zato ne bih bila kategorično protiv, ali generalno nisam ljubitelj (skoro sam sve probala, da deluju ne bih sad brojala kalorije :oops: )
  • tigrica
    Amater
    Amater
    Postovi: 107
    Pridružio se: pre 16 godine

    od tigrica » pre 16 godine

    Slazem se sa tobom zato sam i napisala da sam ih koristila da pocnem dijetu, ali sam bila na dijeti i kad sam prestala sa tabletama. Samo mi je bilo potrebno da me nesto pogura.

    Mnogo se pricalo da su neki od tih preparata stetni za zdravlje. Amerika je ogroman izvor tih preparata, pa da deluju oni bi bili najmrsaviji a ne najdeblji na svetu.

    A kazu da ce najbogatiji covek na svetu biti upravo onoj koji otkrije pilulu za mrsavljenje.

    :D
    Pocetak-04.05.12 -protekal

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju