Biljni cajevi
  • Kala
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 16 godine

    Biljni cajevi

    od Kala » pre 16 godine

    Drade moje,na starom forumu nisam opovrgavala MIkijeve uspehe jer sam i ja imala uspeha sa cajem koji se zove KIRKOLINA..probajte,ali UPOZORENJE:caj pomaze samo uz odredjeni rezim ishrane.pozzic,pisite o iskustvima
    Svet je lep kada SANJAmo...hehe..
  • zoka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 16 godine

    Biljni cajevi

    od zoka » pre 16 godine

    Kalice ,duso
    sama si rekla, uspeva ali uz dijetu. A kad vec drzis dijetu, veruj mi da ti caj ne treba. Veruj mi probala sam mnoge...stalno ponavljam i postajem dosadna, ne verujem da postoji BILO STA sto smanjuje kilazu, osim gladovanja...
    Miki nas uverava u svoj preparat, pa razmuti u casi jogurta neki vitamin, popij ga za dorucak, pa onda opet za rucak... pa naravno da bi i ti smrsala i ja takodje. EEEEEEEEEEE, ne bi on tako slatko pricao o pravoj veceri....razmisli sama..
    pozzic
  • Milanche
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 24
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Biljni cajevi

    od Milanche » pre 16 godine

    zoka napisao:...Miki nas uverava u svoj preparat, pa razmuti u casi jogurta neki vitamin, popij ga za dorucak, pa onda opet za rucak... pa naravno da bi i ti smrsala i ja takodje. EEEEEEEEEEE, ne bi on tako slatko pricao o pravoj veceri....razmisli sama..
    pozzic


    Zoko, isto mislimo.Ja bih isto probao sve to ali ko ce da doceka veceru da bi stavio nesto cvrsto u usta?Osim toga i zeludac se smanji pa ne mozes mnogo da pojedes.A Miki tako slatko prica o veceri da vidis kroz monitor da je zeljan klope.
  • crnooka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 18
    Pridružio se: pre 16 godine

    od crnooka » pre 16 godine

    A zeleni caj???
  • Dinka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Dinka » pre 16 godine

    Odvratan ukus!!!
  • Medeni
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Medeni » pre 16 godine

    Sta znate o caju od krusine? Koliko cesto sme da se koristi? Ima laksativno dejstvo, a ja bih ga koristila za ciscenje organizma?
  • zoka
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 16 godine

    od zoka » pre 16 godine

    Ja ga povremeno koristim , kazu da ne sme cesto, jer bukvalno postanes zavisnik , odlican je , ali pazi mora da prodje nekoliko sati da bi poceo da deluje. A onda , budi blizu toaleta........
  • MIMI
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 33
    Pridružio se: pre 16 godine

    od MIMI » pre 16 godine

    nije dobar,moja baba ga pije i ne moze bez njega,ulenji creva....ja probala par puta kad je bas bio problem,on deluje,to je tacno ali ako se uzima stalno neces moci bez njega ...isto vazi i za caj od sene...
  • lilit

    od lilit » pre 16 godine

    Nije los ni Fitnes caj, ali mu je odvratan ukus, bar meni :lol: , pa mu dodam 2-3 kasicice Cedevite.
    Regulise probavu, ali kao i drugi slicni cajevi, ulenji creva.

    Ja sam taj problem resila sa vocem i Viva jogurtom, ali mi se ipak, povremeno, desava da imam opstipaciju po nekoliko dana, onda uzmem Laksomucil, on ne stvara zavisnost, ali nije ni resenje za hronicnu opstipaciju.

    Mislim da je kod mene problem nedovoljan unos tecnosti i neredovna ishrana.
  • Milomir (Miki)
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 22
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Biljni cajevi

    od Milomir (Miki) » pre 16 godine

    Kala napisao:Drade moje,na starom forumu nisam opovrgavala MIkijeve uspehe jer sam i ja imala uspeha sa cajem koji se zove KIRKOLINA..probajte,ali UPOZORENJE:caj pomaze samo uz odredjeni rezim ishrane.pozzic,pisite o iskustvima


    Hvala Bogu, najzad opet internet... bez njega sam kao šugav... skoro mesec dana (15-20) ga nesam imao...

    Hm... svi preparati, tablete, čajevi deluju uz dijetu... ovo moje... nije dijeta, već zamenski obrok... (mislim, na neki način jeste dijeta, jer zamenski obrok je od 120-220 kcal...). Za vreme dijete koja nije a jeste dijeta, zamenjuju se 2 obroka, obavezno doručak i još jedan... Ja sam krenuo najgorim putem ili ti srpskije rečeno, stranputicom (jer mi je posao takav) te menjam doručak i ručak, a večeram, bato... sve što sam tokom dana propustio (danas sam još dodao i malko alkohola i čokolade mojoj dijeti, 'telo mi se malko...)... :)

    Najvažnije je da sve deluje. Bio sam malko razočaran u avgustu, tada je efekat bio ispod mog očekivanja. No, pošto sam ja u domenu moje idealne težine (lakši sam nego što sam bio kada sam se oženio), više ništa svoje ne mogu da obučem, pozajmljujem od brata, dok ne budem siguran da se neće vraćati kilogrami... pa ću onda da se rasečem i kupim sebi par odelceta...

    Srećno svima... i da... mislim da ću sutra morati da se ponovo merim... vreme je da se ovaj tiker update-uje... :)
    Milomir Milovanović - Miki (Šiško)...

    "Herbalife" - Jeste li probali da mršavite na taj način?
  • reina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 16 godine

    od reina » pre 16 godine

    Ja sam pila Kirokolinu,ali bez ikakve dijete. Naravno,nisam smrsala,a caj sam pila samo uvece jer i od toga se desavalo da ne izlazim iz kupatila po celi dan.
    Moj drug je pio nekih 2 meseca,smrsao par kilograma i posle nista,povecavao dozu i nista.
    Koliko je provereno to da ulenji creva i stvara zavisnost?
  • Lana
    Amater
    Amater
    Postovi: 128
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Lana » pre 16 godine

    Pa, upotrebi malo logike... Kad creva treba da rade svoj posao a neko (čaj) taj posao radi za njih, ona se ulenje. Isto kao kad čovek kupi kola - manje hoda, kola to čine za njega i ulenji se.

    Zavisnost nije u smislu "moram da popijem moj droga-čaj ili ću ubiti nekoga", ali pražnjenje creva postaje uslovljeno korišćenjem čaja baš zbog toga što creva očekuju pomoć u svom "redovnom poslu", pa ti dođe na isto.
    Boze, molim te, daj mi strpljenja - i to odmah
  • reina
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 16 godine

    od reina » pre 16 godine

    Naravno,i mislila sam na tu zavisnost u smislu,eto,da se ulenje creva ako se ne popije caj.
    Ja ga,doduse,nisam puno,a ni cesto pila,ali mi je sve bilo isto kada ga ne popijem,sve funkcionise normalno,zato sam i pitala.
  • Ella
    Amater
    Amater
    Postovi: 400
    Pridružio se: pre 16 godine

    od Ella » pre 16 godine

    Umesto skupih čajeva za mršavljenje najbolje je da ujutru umesto obilnog doručka do podne jedete samo voće, popijete neki običan biljni čaj: zeleni, nana i to bez šećera.
  • mitumba
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 23
    Pridružio se: pre 16 godine

    od mitumba » pre 16 godine

    Ja sam nabavila zeleni,ginko i fitness čaj.O zelenom znam dosta,al me zanima šta znate o owa dwa i waša iskustva?
    :009: :009: :009: :009: :009: :009: :009: :009: :009: :009: :009: :009: :009:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju