Biljni cajevi
  • SanjaAndric
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 2
    Pridružio se: pre 11 godine

    Re: Biljni cajevi

    od SanjaAndric » pre 11 godine

    Mogu samo da preporucim Antikilogram caj, pomogao mi je da izgubim visak od 15 kg. Ubrzao mi je metabolizam, osecam se poletnije i zdravije u svakom smislu.
  • Nikolija NR
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 9 godine

    Re: Biljni cajevi

    od Nikolija NR » pre 9 godine

    Cao svima vama koji imate problem sa viskom kilograma! :)
    Ja cu vam reci iz iskustva da KIRKOLINA caj zaista pomaze u regulisanju tezine! :) Naime - Ja nikada nisam imala problema sa puno viska kg! To je uglavnom bilo 5-6 kg , sto se na moju visinu i ne vidi! :) Medjutim, prosle zime sam se bila ugojila oko 8kg. :D Poludela sam bila. :x Cula sam od drugarice za caj KIRKOLINA i odlucila sam da ga kupim! On je oko 140 dinara kod nas! :D Pila sam ga 3x na dan ALI UJUTRU SAM DORUCKOVALA NORMALNO PA POPIJEM CAJ, ZATIM RUCAM NORMALNO PA POPIJEM CAJ A VECERA MI JE BILA NEKA VOCKICA PA CAJ! :) Ukupno sam potrosila 4 kutije caja - 100 solja caja! :roll: ali sam zato skinula taj moj visak od 8kg... :skakutalo: :013: :013: Za vreme dok sam pila caj, creva su se navikla na taj unos hrane i ja od tada zaista nemam problema sa kg! :)
    NARAVNO, ZA SMANJENJE KG NIJE POTREBNO SAMO PITI CAJ!
    POTREBNO JE UNETI MINIMUM 1,5l TECNOSTI I POTREBNO JE BITI FIZICKI AKTIVAN ...
    Ja sam u proseku na dan pesacila oko 5km. :roll:
  • Jankoviceva_Zemun
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 13
    Pridružio se: pre 7 godine

    Re: Biljni cajevi

    od Jankoviceva_Zemun » pre 7 godine

    Umesto kirkoline ja sam kupovala biljke na pijaci - sipurak, kukuruzna svila, sena, krusina kora .
    To je recept kirkoline. Savet, kad pijete taj caj, ne idite van kuce. :skakutalo:
    Odma tera u vc 👌
    :mahalo:

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju