Biljni cajevi
  • Brain
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Biljni cajevi

    od Brain » pre 14 godine

    Ja sam narucila ANTIKILOGRAM caj. Pocela sam juce da ga pijem.
    Preporucila mi ga moja sestra jer su njena koleginica i koleginicin muz skinuli po 3kg za nedelju dana!!!
    Bas me zanima kako ce na mene delovati!
    Pije se pola litre 10 minuta pre svakog obroka.
    Kad prodje bar 7 dana - obavesticu vas!
  • Acid_doll
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 5
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Biljni cajevi

    od Acid_doll » pre 14 godine

    Brain napisao:Ja sam narucila ANTIKILOGRAM caj. Pocela sam juce da ga pijem.
    Preporucila mi ga moja sestra jer su njena koleginica i koleginicin muz skinuli po 3kg za nedelju dana!!!
    Bas me zanima kako ce na mene delovati!
    Pije se pola litre 10 minuta pre svakog obroka.
    Kad prodje bar 7 dana - obavesticu vas!


    Pa ja mislim da ti je tu fazon upravo u tih 500 ml vode koje popijes pre obroka i koja ti naravno napuni zeludac pa ne mozes previse da pojedes za vreme obroka...
    Height:166cm
    BMI (trenutni): 17,8
    BMI (ciljni): 16,0
  • Brain
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Biljni cajevi

    od Brain » pre 14 godine

    Jos je rano da vidim konkretne rezultate.
    Za sad mogu da primetim da mi se stolica ustalila (a imala sam veliki problem). Sigurno da ima veze sto unosim toliko tecnosti. Ipak ako je to jedan od nacina da radim nesto sto je dobro i to je ok.
    Videcemo uskoro.
    Pocela sam da pijem caj u petak ali zbog nekih obaveza neredovno. Tako da racunam od ponedeljka (od tad po pravilu).
    Napisacu sta se desava kad prodje bar 7 dana.
    http://www.antikilogram.com/mrsavljenje.html
    Ovo im je sajt. Mada kod njih nema da se naruci velicina pakovanja koje sam ja narucila u apoteci. Moje je za 30 dana i kosta 1400din.
  • mirjana m
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Biljni cajevi

    od mirjana m » pre 14 godine

    Pozdrav svim clanovima,
    ja sam se tek pridruzila i odmah da odgovorim korisnici antikilogram caja. Ja ga pijem, greska je sto pijes pola litre prije svakog obroka.Ja sam tako pila 7 dana i jedno jutro nisam prepoznala svoj lik u ogledalu. Ruke, noge i lice su mi otekli da se nisam prepoznala. Zvala sam nutricionistu u antikilogramu i rekli su mi da se pola litre rasporedi i pije u toku dana. Jos jedno iskustvo, pijem caj tri mjeseca, necu odustati od onih 145 dana i nisam smrsala ni jedan jedini kilogram, sve cekam da pocne da djeluje, nutricionista mi je rekao da ne treba poseban rezim ishrane - ja sma sve smanjila ha, ha ,ha :009: ali nema rezultata. Toliko o mom iskustvu, ako je od pomoci, drago mi je!!!!!!!!
  • dodolce
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Biljni cajevi

    od dodolce » pre 13 godine

    Ne nasedajte na reklame! Koristila sam Antikilogram kapsule i caj, ali bez ikakvih rezultata. Ni moj prijatelj nije izgubio kilograme. Koristili smo "magicno snaznu" kombinaciju 45 dana i nismo izgubili ni deo od po 15kg kako su nam u savetovalistu rekli da ocekujemo. Gubitak je jedino u skoro 9000din, koliko nas je paket kostao :cry:
  • Brain
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 14 godine

    Re: Biljni cajevi

    od Brain » pre 13 godine

    Nije mi nista pomogao!
  • jagodica
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 4
    Pridružio se: pre 15 godine

    Re: Biljni cajevi

    od jagodica » pre 13 godine

    Ja pijem zeleni caj sa vremena na vrijeme, kao i kirkolina caj takodje. Trudim se da po kaficima samo cajeve pijem...Oni najvis epomazu da s esto vise "mokri", sto je povoljno i pozitivno za celulit. Nemojte se optererivati sa cajevima. Pijte sve vrste bez secera
  • milica222
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 6
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Biljni cajevi

    od milica222 » pre 13 godine

    Antikilogram je sjajna stvar, ja sam pila biljnu mesavinu i za ovih mesec da na sam prezadovoljna! Planiram da nastavim. Za nas koji nismo ovde nasla sam na netu - http://www.yu4you.com/Anti-kilogram-Bil ... lo,1206,sr
    Preporucujem!
  • IvAn :P
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Biljni cajevi

    od IvAn :P » pre 13 godine

    Ja bih se prikljucio ovoj temi. Danas sam bio u jednom supermarketu i nasao sam jedan caj koji je ustvari biljna mesavina lista sene,korena zecijeg trna,cveta hibiskusa,ploda sipka,lista zelenog caja,ploda komoraca,kukuruzne svile,slatkog korena i cveta kamilice. Caj proizvodi premia i zove se "vitka linija". Ne ocekujem da smrasam od ovog caja ali se nadam da ce mi urediti stolicu. Sta vi mislite o ovom caju da li je neko koristio ovaj caj. Inace caj je jako lep bas lepo mirise :D :D :D
  • 314pezos
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 7047
    Pridružio se: pre 15 godine
    Gender:

    Re: Biljni cajevi

    od 314pezos » pre 13 godine

    Ja sam kupio i pio taj čaj al na mene i nema nekog uticaja osim što volim čajeve pa ko mali majmun volim sve da probam, inače čaj je veoma dopadljivog ukusa 8)
    Slika
    Slika
  • IvAn :P
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 10
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Biljni cajevi

    od IvAn :P » pre 13 godine

    Caj ima fantastican ukus,bez secera je jako lep,ali ne moze da odmogne + nije ni skup :)
  • jelenabu2
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 1
    Pridružio se: pre 13 godine

    Re: Biljni cajevi

    od jelenabu2 » pre 13 godine

    dodolce napisao:Ne nasedajte na reklame! Koristila sam Antikilogram kapsule i caj, ali bez ikakvih rezultata. Ni moj prijatelj nije izgubio kilograme. Koristili smo "magicno snaznu" kombinaciju 45 dana i nismo izgubili ni deo od po 15kg kako su nam u savetovalistu rekli da ocekujemo. Gubitak je jedino u skoro 9000din, koliko nas je paket kostao :cry:

    Zdravo!Ja sam nova ovdje ali moram reci da sam ja imala uspjeha sa ovim cajem.Kupila sam ga u apoteci,kutija je bila 19,sada 20 eura.Kad sam pocela da ga koristim imala sam 109kg i obim stuka 114cm.Posle 6 mjeseci imala sam 102 kg i 97cm.Posle sam koristila farmanovine tablete ali nisu imale mnogo uticaja na kilazu koliko na regulisanje apetita.Sada caj kombinujem sa mjesecevom dijetom i kao sto vidite i dalje idu dole.Moram naglasiti da ja imam problem samo sa kilazom.Stolica mi je super,secer nemam,pritisak i ispod normale.
  • bucika
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Biljni cajevi

    od bucika » pre 12 godine

    Ja sam prošle nedelje kupila Antikilogram čaj u apoteci. Nakon što sam otvorila kutiju, primetila sam da je čaj potpuno zgrudvan i da ga je zahvatila buđ. Išla sam u apoteku da reklamiram i dali su mi drugu kutiju koja je takođe bila ubuđana. Vratili su mi novac, jer više nije bilo svrhe da menjam za drugu kutiju, očigledno su sve bile pokvarene. Mogu reći da Antikilogram iz tog razloga nisam ni koristila, ali su mi u apoteci ponudili jedan novi proizvod Progranol. Pije se kao zamena za obrok, najbolje večeru, to je prašak koji se razmuti u mleku ili voćnom jogurtu i popije umesto obroka. Kažu da daje osećaj sitosti. Ovo ima logike, jer se sigurno može smršati ako se izbaci jedan obrok. Svakako , preporučuju i da se povede računa o ishrani, kao i fizičke vežbe. Pijem već par dana, pa ćemo videti rezultate!
  • lasata
    Urednik
    Urednik
    Postovi: 3874
    Pridružio se: pre 16 godine

    Re: Biljni cajevi

    od lasata » pre 12 godine

    Bucka, svakako nisi izbacila jedan obrok jer uzimas zamenu za njega koja je sigurno manje kaloricna ali je pitanje koliko je zdrava... Da si umesto toga jela uvece salatu i primenila fizicku aktivnost isto tako bi smrsala, samo verovatno na zdraviji nacin... :)
    "...i svaki put kad budeš komadić sebe dao i svoje snove svetu po vetrovima slao, ličiće jutro na tebe više nego na druge..." Mika Antić
  • bucika
    Početnik
    Početnik
    Postovi: 3
    Pridružio se: pre 12 godine

    Re: Biljni cajevi

    od bucika » pre 12 godine

    Radi se o proteinu iz zrna graška, kažu da je potpuno prirodan :)

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju